Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
17
Favori
21.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
636 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha geçen müşteri hizmetlerine sordum. Fiziksel kartınızın limitini aynı sanal kart gibi istediğiniz zaman arttırıp azaltabiliyorsunuz dedi. Eğer böyleyse sanal karttan bir farkı yok zaten. Buna güvenip kart siparişi verdim. Gelince göreceğiz bakalım. Eğer doğru değilse iptal ederim.
  • Destekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mianfei kullanıcısına yanıt
    milletin canı sıkılıyor uğraşacak bir şeyler arıyor.

şu kadar adam bir tane sanal kart için uğraşıyor

enparada yoksa sanal kart olan dünya kadar banka var. çözüm istiyorsan git oradan kart aç.

millet change de faydalı şeyler için imza toplar bizim forumdakiler de sanal kart için.
  • Yav sanal kartı istemeyen arkadaşlar bu konu “Sizce sanal kart gelmeli mi?” diye açılmış bir konu değil. Bazı kullanıcılar sanal kart istiyor ki burada toplanılmış. Siz istemiyorsanız kullanmazsınız olur biter. Ne kadar saçma muhalefet yapıyorsunuz.

• arkadaşım bu kadar özenerek yazdığın üzerinde durduğun şey alt tarafı sanal kart.

söyler misin bana enpara da sanal kart olmazsa ne kaybedersin?

ya da sanal kart senin için gerçekten çok önemli bir hizmet ya daha güzel bir çözüm sunmaya çalışayım.

cepteteb e başvur onda da masraf yok sanal kart istediğin kadar aç.

ceptetebi beğenmedin mi? akbank free kartına başvur onda da sanal kart var.

akbank ı beğenmedin mi? yapıkredi TL carda başvur onda da istediğin gibi sanal kart açabilirsin.

ama tutup ta finansbank enpara da yok olması için elimizden geleni yapıp açtırmalıyız demek kusura bakma da can sıkıntısı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 6 Haziran 2018; 15:52:55 >
  • bu özelliği bilmiyordum.

bu saçma konu sayesinde işe yarar bir şey öğrenmiş oldum ve hemen uyguluyorum.

teşekkürler kolay gelsin.
  • Sonuna kadar arkandayız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

bu özelliği bilmiyordum.

Hadi hadi biran önce git.

• Bizim insanimizin sorunu da bu iste. Yararli olacak bir sey eger onun isine yaramiyorsa sacmalik, gereksiz, bosa zaman oluyor.

Sadece bilinclenme icin bile su konunun desteklenmesi lazim ama oturdugumuz yerden elestirmek her zaman en kolay olanidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle desteklenmesi gereken bir konu. Sanal kart bir tercih değil, zorunluluktur. Kullanıp kullanmama konusu kullanıcının tercihidir.

Enpara başarılı ama yetersiz olduğu noktalar var. Bunlardan biri de sanal kart seçeneği. Bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

bu özelliği bilmiyordum.

Ne boşsunla blok
  • bu konu birlik ayağına ak parti muhalefet konusudur. popüler konulara bakın hep ince konusu işte bu enpara konusu altında birlik oluşturup gizliden ak parti muhalifliği yapılıyor. amaç birlik olup ak partimizi devirmek. hepinizi şikayet ettim bakalım böyle rahat gizli işler çevirebilecekmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli de Change.org’tan imza kampanyası başlatsaydın keşke hocam

• Tamam da bizden habersiz kimse alışveriş yapamaz çünkü alışveriş yaparken telefona şifre geliyor ve o şifreyi girmedikten sonra alışveriş onaylanmıyor.
  • Sanal kart iyidir, iyi.Gelmesi gereken bir özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

Tamam da bizden habersiz kimse alışveriş yapamaz çünkü alışveriş yaparken telefona şifre geliyor ve o şifreyi girmedikten sonra alışveriş onaylanmıyor.
    enpara'da 3d'siz alışveriş mevcut.

site eğer 3d istemezse enpara 3d'siz de paranı çekebiliyor.
  • Keşke kullandıktan sonra otomatik internete kapatma olsa.Açması sorun değil de alışverişten sonra tekrar kapatmayı unutabiliyoruz.

• Ben de daha önce enpara müşteri hizmetlerini arayıp sanal kart çıkarmaları gerektiğini belirttim ama gündemlerinde yokmuş.umarım bir an önce çıkarırlar

• güncelll sanal kart acil gelmeli çok geç ve geri kalındı
  • Benim gözümde de büyük eksiklik umarım bir an önce bu uygulama başlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.