Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
17
Favori
21.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
636 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 ay kağıt üzerinde yazan bir süre. benim 15 günü geçen sürem olmadı.

internetten aç kapa örneğini sanal kartı çok gerekli görenler için önerdim. bana göre o da gereksiz.

kapalı sanal kartımdan alışveriş yapıldı. bakiye olmadığı halde eksiye indi. yani yeri geliyor sanal kartın açıklarından bile faydalanabiliyorlar. siz istediğiniz kadar önlem alın iş bankanın kendisinde bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kart olmasa da olur aslında. N11 ve GG gibi büyük sitelerde bkm express desteği var zaten, kartı oraya kaydedin, böylece asıl kart bilgilerini vermemiş olursunuz. Geri kalan siteler için ssl sertifikası varsa bir şey olmaz diye düşünüyorum.
    Bu arada sanal kart da pek kullanışlı sayılmaz. Zırt pırt limit güncellemek zorundasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu gerçekten kusursuz. Al üniversitelerde okut. Enpara’yı o kadar uzun süredir kullanıyorum ki birkaç aya kartın kullanım tarihi dolacak. Kullanmaya başladığım günden bu yana kendilerini hep geliştirdiler. Sosyal medyayı da gayet aktif kullanıyorlar. Bence mutlaka bu talebi gündemlerine alacaklardır.

• kim ne derse desin ilk kart çıktığından beri bunu söylüyorum kayıt açtırdım bunun için kesinlikle sanal kart hizmeti sağlanmalıdır, konuyu oyladım ve sıcak olarak işaretledim.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.

yeri geliyor hızlı şekilde alışveriş yapmak zorunda kalıyoruz. internet şubeye girip limit ayarlamak sıcak fırsatta dolaşan adamın işine yaramaz. bir de yüksek limit koyup unutanlarda olacaktır.

• 1 sıcak bir fırsat değil bu

2 enpara kk çöp 100 tl iademi yatirdiklarinda kapatacağım kartı finansbankin kampanyalarına bile dahil değil test sürecinde çok fazla başvuru geldiği için kampanyada yapmıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerinde ve güzel hazırlanmış bir konu.

Enpara dikkate alacaktır ama yinede toplu mail etkinliği düzenleyebiliriz.
  • kesinlikle doğru tespitler
    sanal kart gereksizdir diyenlerle , antivirüs gereksiz diyenler bence aynı mantık
    her yerin dolandırıcı kaynadığı bir zamanda ,biz ne kadar tedbir varsa alalım ,buna rağmen olursa üzülmeyiz

hatta ben kartınızı kayıt edin ,size şunu verelim diyen yerlere dahi kayıt etmiyorum (isterse sanal kart olsun)
    bazı firmalar sanki biz dolandırıcıların kucağına düşelim istiyor
    neymiş efendim kolaylık olurmuş ,her defasında bilgileri girmek zorunda kalmazmışız ?
    ee tamam sen o hizmeti ver buna bir şey demeyiz de , birde üste niye para veriyorsun ? (başka amacın yoksa)

yahu kart bilgilerini dahi girmeye üşenen varsa zaten daha ne diyelim
    sanki dakika başı alım mı yapıyoruz ?
  • Bir kaç ay önce vultr adlı vps sitesinden server aldığımda kart bilgilerim kayıt olmuştu ve kartımı silmem için bir başka kart/ön ödemeli kart eklemem gerekiyordu. Server aylık olarak 5 dolar ödeme çekeceği için problem yaşadım ve yurtdışı ödemelerine kapatıp yeni kart talep ettim. Nihayetinde yeni kartım geldi ve bu sıkıntıdan kurtuldum.

Sanal kart olsaydı silip yeni bir kart aktif edebilir, veya hiç yapamıyorsam sanal kart limitini düşürüp kullanmayı bırakabilirdim.

Bir tarafta içinde binlerce lira barınan banka kartın, diğer tarafta kendi kontrolünde olan sanal kartın.

Sanal kart oldukça önemli ve zorunluluktur bence.
  • Kesinlikle faydalı bir konu olmuş. Hazırlayan arkadaşın emeğine sağlık. İnşallah yetkililer sesimizi duyar...

• Kart numarası ile fiziksel bir kart oluşturulamaz.
  • Enpara vadesizde para tutan var mı ki? Vadesize vadeliden para aktarımı çok kolay, sadece işim olduğunda para aktarırım. Kredi kartı olsa anlarım da...Banka kartı olunca ve sadece vadesizde işlem yapınca Sanal kart falan gerekli değil bence enpara'da.

• Destekliyorum. Sanal kart olması gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Enpara vadesizde para tutan var mı ki? Vadesize vadeliden para aktarımı çok kolay, sadece işim olduğunda para aktarırım. Kredi kartı olsa anlarım da...Banka kartı olunca ve sadece vadesizde işlem yapınca Sanal kart falan gerekli değil bence enpara'da.
    Enparanın kredi kartı da var

• Konudan destek vermekle olmaz, bir yazı hazırlayalım ve talep oluşturalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Enparanın kredi kartı da var

Alıntıları Göster
    Konu kredi kartıyla alakalıysa doğrudur. Bu arada ben kredi kartına 2 ay önce başvurmuştum arayan soran olmadı halen...

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Nasıl olsa polis yakalar deyip evin kapısını açık bırakmaya ya da anahtarın bir örneğini herkese dağıtmaya benziyor.

Tespitlerin çok yanlış. Sen bankaların umursamaz yüzüne denk gelmemişsin.

• Sanal kart ne olursa olsun gerekliliktir. Enparanin musteri hizmetlerini aradim oneri olarak uygulamasindan attim ama hala boyle bir calismalarinin olmadigini soyluyorlar

• soyken kullanıcısına yanıt
    hırsıza kilit olmaz.

sen istediğin kadar tedbirli davran. işini bilen adam istedğini her şekilde alır.

gerekli önlemi senin değil bankanın alması gerekli.

banka güvenlik konularında hiçbir şekilde çirkeflik yapamaz. kartı kopyalanan, kartından izinsiz alışveriş yapılıp parasını alamayan bir kişi bulamazsın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.