Şimdi Ara

Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
45
Favori
115.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu 100liralık çekle garanti kodunu kullanınca aynı siparişi taksit yapıyomu ? Ona göre alıcam da kodları bilgisi olan cevap verebilirse çok sevinirim. Eyvallah şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Jbl go siparis verenlerin siparisleri geldi mi ?

Gelmedi 12 gündür
  • Bugünde verilmedi kargoya fatura kesildi beklio öyle, valla ürün gelsin açmadan direk satıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar rezil firmayla karşılaşmadım Allahın belalrı resmen nerden bulaştık şu d&r'a bir daha ordan toplu iğne alanı .... 😡
    Müşteri hizmetlerini arıyom işlemlerini hızlandırmak için talep oluşturuyoz yau 14 gündür neyi oluşturuyosun, ee ürün stokta yokmuş yau banane ürün stokta yoksa nie satıyosun çakal küçük esnaf gibi.

• radko kullanıcısına yanıt
    katılıyorum hocam. bana da paketlendi diyo ee diyorum kargoya neden verilmiyo, derin bi sessizlik. bir daha mı asla.
  • Şu konunun adını D&R mağdurları olarak değiştirilmesi için neyi bekleniyor? İlla mahkeme dilekçelerimi paylaşmamız bekeniyor !!!

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Sipariş iptalinden 15 gün sonra hediye kartım aktif edildi, ücret iadesi ise henüz gerçekleşmedi. Sanırım o da bugün, yarın gelir.
  • JBL GO sipariş etmiştim, ürünü kargoya vermişler.
  • TK- kullanıcısına yanıt
    Benimde vermişler gelsin kutusu açmadan 110₺ vercem

• Kargoya verilmiş
  • Kargoya verilmiş jbl bugun.
  • Bakalım kargoyu teslim etceklermi sorunu başlıyor şimdi,kimbilir ne zaman teslim eder.

• Yakın zamanda D&R'a giden oldu mu TotalWar Warhammer II Limited Edition kaç lira mağazalarda ? İnternette 145tl diyor. Mağazalarda fiyat çok farkeder mi yoksa sabit mi
  • Online kullanmayı beceremedim, yapabilen var mı?
  • Çakallar, enpara kampanyası sona erdi 100 lük çek dahil hepsini aktif etmişler tekrar. Esnaf kafasıyla iş yapıyorlar. O kadar ne uğraştırıyorsun milleti, çekin stoğu mu olur ulan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rain.. kullanıcısına yanıt
    Tabi stoklu oluyor banka diyor 1000 adet sat kampanyala ona göre belli aralıkta satışa çıkartıp sattılar.
    Bilgin olmadığı konuda fikrinde olmasın

• Mavi cihaza turuncu şarj kablosu ne alaka 😅 iphone gibi

• Benimki de turuncu kablolu geldi acaba hepsinin kablosu turuncu mu

• Redshift kullanıcısına yanıt
    İndirime girmediyse aynı fiyat. Girdiyse mağazada üstü çizili fiyat. Ama bazı ürünlerde de olmuyor yani gidip bakman lazım illa. Mesela flip 4 mağazada da 515 tl nette de. Major 2 mağazada 600 tl nette 515

• Mon kullanıcısına yanıt
    bende sarı renk var daha önceden başka mağazadan almıştım, bende de turuncu kablo vardı. kutu içeriği bu şekilde, problem yok yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.