Şimdi Ara

Enpara.com'dan ev ziyareti ( Hediyeli ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
12.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eve mi geliyo eve gelmesi için nereye başvuruyoruz
  • bana erkek geldi la sende ne şans varmış
  • 2:30 halla ortada kadın yok, arkadaş ne kadınmış bekle bekle.... bıryandanda allah yardım etsın ben erkek basına yabancının evıne gıdemem tecavuzcusu vb vb herşey var bu ulkede
  • 1 adam 1 kadın geldı, sanırım korkuyorlar adanadan donanımhaberın reklamını yaptım 5 dk surmedı kalemlık knot defterı verdıler[bscfp=][bscfp=]

cok nazıkler,dıger bankaların musterı hızmetlerı yetkılerı kaba
  • ben kayıttan sonra mh'yi arayarak belirtmiştim; çalışıyorum verdiğim iki adrestede olamayabilirim,sonra ki zamanlarda aradılar düzcede bi cafe önünde buluştuk..garip oldu ya yol kenarında arabanın bagajında sözleşmeleri imzaladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dk önce aradılar.Bursa'dan gelecekmiş olduğum şehire. Telefonda geleceğim diyen ses bayan sesiydi.Ne kadar sürüyor acaba bu işlem işin kötü yanı yarın cuma komşular görse Cuma Cuma eve karı atıyor diyecekler anlatamıcam da durumu
  • Yarın benide ziyaret edecekler bakalım nasıl :) havale eft ücretsiz aidat yok adamlar yapmış abi bizde kullanmak düşer havale eft ücreti alan bankalara bi ders olsun tüm paramı enpara ya çekicem

• Dh ölmüş insan kalkan alır

Olay neydi beyler, ben de bekliyorum bugün.

• Nasıl bir abazansınız da eve gelecek olan bankacı hatunla ilgili hayaller kuruyorsunuz anlamadım.

He şuramı da imzalar mısınız diyecek he

• Ben de basvurmustum eve tas gibi hatun gelmisti evime ilk kez bir disi girmisti galiba son olacak

• mynameisbasket M kullanıcısına yanıt
    bana gelende fenaydı ama arabaya çağırdı
  • enpara sanırım milletin sesine görünüşüne bakarak işe alıyor. banada brad pitt gibi 1.95 boylarında morgan freeman gibi ses tonu olan adam geldi. kendimi baya ezik hissettim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.