Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr.tyler

enparaya sordum cevabı :

Merhaba, mevcutta Sinemia’da devam eden bir aylık Eğlence Paketi üyeliğiniz varsa ve ödemelerinizi Encard ile gerçekleştiriyorsanız kampanya kapsamında 3 ay boyunca aylık ödemeleriniz indirimli tutar olan 14.99 TL üzerinden gerçekleşir, kampanya bitiminde ise güncel aylık Eğlence Paketi fiyatı üzerinden devam edilir. Dilerseniz,https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/sinemiakampanya.aspx … linkinden detaylara ulaşabilirsiniz.

O zaman iş yattı
    Mevcut devam eden aktif uykeık yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam
  • ee tamam kısaca sinema 5 lira mı.

niye yalnız sinemaya gideyim ki +1 kişi dahil olup 10 lira yapsalarmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

ee tamam kısaca sinema 5 lira mı.

niye yalnız sinemaya gideyim ki +1 kişi dahil olup 10 lira yapsalarmiş

Onun için 2 kart lazım. Çift kişilik paketleri var ama onda bu kampanya dahil değil. Ben de bir kaç aydır üye olsam mı diye düşünürken iyi denk geldi. 9 aylık paketler 20 tlye geliyordu 3 seferlik olan. Fazla uzun geldi gözüme 3 ay sonra iptal ederim herhalde bunu.
  • 1 Senedir sinemaya gitmemiştim. Bu kampanya harika oldu. Marketten mısırı çantaya doldurup yıl sonuna kadar 9 filme gidelim bakalım
  • Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği........

Www.sikayetvar.....

• Arkadaşlar sinemia uygulamasını bilmediğim için soruyorum..Yazıldıysa kusura bakmayın..
    Sinemaya gittiğimde uygulamadan bileti alıp kendim yerine başkasını (Eşim/arkadaşım vs) faydalandırabiliyor muyum?
  • IMAX geçerli mi?

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    1 kere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuya dönecek olursak İmax ve 4DX e bir defa gidebiliyormuyuz her ay ??

Ayda 2 defa 3D filme 1 defa da IMAX - 4DX - DBOX - VIP herhangi birine gidebiliyormuyuz ??

Birde Cinemaximumun 8 bile 1 bilet hediye kampanyasından nasıl fayladanacağız mars cluba mı üye olacağız ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR53 -- 6 Ekim 2017; 9:43:59 >
  • Sinemia nın garip saçma şartları , berbat müşteri memnuniyeti aman uzak olun. Daha önce çok sorun yaşadım defalarca.
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum sitesinden üye olabilirsiniz(giseden kartda alabilirsiniz) 4dx bilet aldınizmi 2 puan veriyor her ay 4 puan kazanabilirsiniz 8 puana 2d/3d bilet 10 puana imax.bilet alabilirsiniz

4dx bir kere

birde 30 gün geçmesi lazımdı diye hatırlıyorum ama emin değilim mesela bu ay 27 sinde gittiyseniz gelecek ay 27 sine kadar gidemiyorsunuz diye hatırlıyorum yanlış olabilir

• Bu kampanyanın sıkıntısı daha önce üye olanlari almaması ondan dolayı kötü bende enpara müşterisi yim ben faydalanamiyorum bumdan önce akbankda 15 tlye verdi bu paketi o zaman aldım bir ara bkm express verdi 5 tane filmi bedavaya o zamanda bir sürü kişi üye oldu yanı zaten o kadar yüksek değil üye olmayan kişi sayısı

Not: önceden 3 biletlik üyeliğin olacak öyle yararlanabilirsiniz diyor oda kaç kişide varki 3 sinemalik üyelik yani eski üyelerede geçerli yazmayın diye diyorum

• sinemia çok enteresan bir firma sizi öyle bir raddeye getirir ki artık sinemadan soğursunuz. arada enpara var falan demeyin işin içinde sinemia faktörü var önemli olan bu.

• Kart bilgisi silinmiyorsa kafalarina gore para cekmesinler? Yoksa uye olacam.

• tkblack kullanıcısına yanıt
    Enpara kartını çok rahat bir şekilde mobil uygulamadan internette alışverişe kapatabilirsin hatta anlık limit de belirleyebilirsin

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hocam dogru soyluyorsunuzda karti aktif kullaniyoruz. Kapatinca dogal olarak kullanamayacagim. Simdilik dursun bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Kart bilgisi silinmiyorsa kafalarina gore para cekmesinler? Yoksa uye olacam.

bazen kafalarına göre çekebiliyorlar. yok şu kurala uymadın, yok buna birşey yapmadın vs gibi bahaneleri çoktur. sinema bölümünde konusu var ilgilenen arkadaşlr bakabilir. ama sınır koyar veya sanal kartla alırsanız limitide 15 lira yaparsanız sorun çıkacağını sanmam en kötü bişeler denerler para çekemeyince üyeliği kapatırlar
  • Eski üyeler kullanamıyor diyenler öyle bir ibare yok ki maddelerde?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.