Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Web sitesinde kampanyaları görebilirsiniz.

Kampanya şartlarına uygun harcama yapınca, doğrudan katılmış olursunuz.

Kişiye özel, uygulamada görenlere özel kamp. yok. Katılım için sms gönder, katıl butonuna tıkla yok.
  • Bu gece sanal kart bekleyenler için bakalım sanal kart gelecek mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu gece sanal kart bekleyenler için bakalım sanal kart gelecek mi.
    Bu gece aktif olacağını sanmıyorum, güncelleme önümüzdeki 10 gün içerisinde gelecek dendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla sadece kredi kartı için sanal kart hizmeti planlanmış. Yani encard kullanıcılarına zırnık yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vovu01 V kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bastan beri belliydi yani onlarda diyordu kredi kartına olacak diye

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Gerçek mi bu yahu, nasıl yani. Kuzen aradı şimdi 3 ay erteliyor temmuz 18ine kadar ama 1400 tl faiz cıkıyor. Aylık 1850 tl ödüyormuş. Ücretsiz yapılanlar kesin mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

3 ay erteleme olayını bazı müşterilerine ücretsiz, bazılarına ücretli, bazılarına ise hiçbir şekilde yapmamış bu enpara. ben üçüncü gruptayım yaptıkları cidden rezillik.
    Müşteri mi seçiyorlar hocam? Kesin bilgi mi?
  • Arkadaşlar kart numarası yazarak Finansbank ya da Enpara kredi kartı ödemesi yapmaya çalıştığımda dünden beri şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz lütfen daha sonra deneyin hatası alıyorum sebebi ne acaba bilen var mı ayrıca başka enpara hesaba para göndermede sorun yaşamıyorum.

• arkadaşlar telefondan gırebılıyorum pcden gırılmıyor
    şifre tc dogru hatalı dıyor :(

(pardon klavye sorunluymuş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANIM1987 -- 22 Nisan 2020; 15:23:2 >
  • steam kampanyasından aynı ay içerisinde hem kredi kartı hem de banka kartını kullanabiliyor muyuz?

kampanyadan yararlanmayan varsa bana 100 lira steam parası lazım kart bulamadım.
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Kredi kartları için sanal kredi kartı aktif edilmiş, az önce güncelleme geldi.

• Sanal kart, yeni güncelleme ile kullanılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 25 Nisan 2020; 13:29:33 >

• Bunu kutlayalım. 40 gün 40 gece.
  • sanalkartla birlikte kampanya gelecek deniyordu bakalım

twitter da çok yakında duyuracağız dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 25 Nisan 2020; 13:51:46 >
  • sanal kartı deneyen oldumu beyler böyle bir yorum gördümde.. cok saçma degilmi mesela ben 500 tl sanal karta aktardm kullandım...bir daha 1000 tl aktarmam lazım aktaramıcakmıyım..

Sanal kart istiyordukta siz olayı çok yanlış anlamışsınız sanki ? Rakiplerinize bakın bakalım sanal kartın mantığı nedir ? İstediğin zaman anlık limit belirleyip belli zaman içinde kullanılır. Aylık limiti veya komple ana kart limiti aktarmak nedir ? Olmamış.

Keza aylık belli limit belirleyip o tutarda alışveriş yapabilme ana kartta da vardı zaten. Yok onun yerine komple ana limitini sanal karta aktarayım desen ana karttan ne farklı kalıyor. Anlam veremedim.
  • Arkadaşlar bu en para konusunda bilgim yok . Spotfy youtube netflix gibi kampanyalardan yararlanmak icin en para kredi kartına mı başvurmam gerekiyor , bilgilendirecek bir kişi var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: D. B. Cooper

Arkadaşlar bu en para konusunda bilgim yok . Spotfy youtube netflix gibi kampanyalardan yararlanmak icin en para kredi kartına mı başvurmam gerekiyor , bilgilendirecek bir kişi var mı acaba ?
    Papara da alabilirsin daha basit.

• sanal kartta bir seçeneğin olamaması garibime gitti. Normalde aylık limit olur 50 100 neyse

Fakat kullanılabilir limitimi seçtiğimizde tüm limit sanal kartta oluyor bu sefer

benım beklediğim "Kendi belirlediğim limit" seklinde secenek olması.

Yani o an 30tl gerekliyse ben 30tl yazıcam harcamadan sonra 0a inecek bu her bankada var neden koymadılar anlamadım
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Papara hesabım var ama girince kart almak istedigimde bir sürü kart cıkıyor hocam :) hangiisni almamı önerirsin ?

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.