Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: calligo

quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..

ios yilbasından beri yakında derken çıktı androidde iyimser olarak bayramdan sonra

piyasadaki akıllı telefonların %50 si android, adamlar sallamıyor kitlenin büyüklüğünü

ama her uygulama ayni oluyor.ilk once ios icin cikiyor.

İphone daha pahalı olduğu için iphone kullananlar daha zengindir hemen iosa program yazıp zengin müşteriyi memnun edelim diye düşünmüş olabilirler. igarantide de aynı durum var çünkü iphone için programlamışlar diğer sistemler için uygulama yok. Tamamen müşteri kitlesi odaklı yaklaşım. itirazı olan varsa buyursun

ios i isletim sistemi android sisteme gore daha guvenlidir bu nedenle bircok e-ticaret ve bankacilik uygulamalari oncelikle iosa uyarlanir.ios kapali bir sistemdir jailbreak yaparak bu kapaliligi kirsaniz bile guvenliginizi hat safhada tutabilirsiniz.android ise acik kaynak kodludur ve google playdaki uygulamalar google tarafindan denetlenmeden viruslu mu degilmi diye bakilmadan pazara cikar appstore ise denetimden gecirmeden pazara sunmaz bu nedenle android uygulamari arasinda virus tarayicilari mevcuttur.simdi gelelim en para neden android cihazlar icin uygulama cikarmadi 1. nedeni guvenliktir 2. neden ise andorid icin yazilim gelistirmeye yatirim yapmadilar hani ios kullanicilari daha variyetli ya(!)yukarda da bahsedildigi gibi android cihazlar piyasanin %50 sine hakimken 2.neden curuk kaliyor tek neden var guvenlik iphone kullaniilari bilir en parada mobilden giris yapildiginda sistem sadece 1 kez sms onay kodu gonderir daha sonra o cihazda uygulamayi kaldirmazsaniz ,ya da baska bir iphone/touch/pad cihazdan girmezseniz sms onay kodu gelmez.bu da sunu gosterir ki cihazin seri kodu ya da imeisi sisteme smsle eslesti diye kaydedilir.androdlerde ise imei degistirme mumkun olabildiginden bu durum biraz daha calistirma gerektiriceginden gecikmesi normaldir.her şey guvenliginiz icin. :)

+1.000.000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: calligo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..

ios yilbasından beri yakında derken çıktı androidde iyimser olarak bayramdan sonra

piyasadaki akıllı telefonların %50 si android, adamlar sallamıyor kitlenin büyüklüğünü

ama her uygulama ayni oluyor.ilk once ios icin cikiyor.

İphone daha pahalı olduğu için iphone kullananlar daha zengindir hemen iosa program yazıp zengin müşteriyi memnun edelim diye düşünmüş olabilirler. igarantide de aynı durum var çünkü iphone için programlamışlar diğer sistemler için uygulama yok. Tamamen müşteri kitlesi odaklı yaklaşım. itirazı olan varsa buyursun

ios i isletim sistemi android sisteme gore daha guvenlidir bu nedenle bircok e-ticaret ve bankacilik uygulamalari oncelikle iosa uyarlanir.ios kapali bir sistemdir jailbreak yaparak bu kapaliligi kirsaniz bile guvenliginizi hat safhada tutabilirsiniz.android ise acik kaynak kodludur ve google playdaki uygulamalar google tarafindan denetlenmeden viruslu mu degilmi diye bakilmadan pazara cikar appstore ise denetimden gecirmeden pazara sunmaz bu nedenle android uygulamari arasinda virus tarayicilari mevcuttur.simdi gelelim en para neden android cihazlar icin uygulama cikarmadi 1. nedeni guvenliktir 2. neden ise andorid icin yazilim gelistirmeye yatirim yapmadilar hani ios kullanicilari daha variyetli ya(!)yukarda da bahsedildigi gibi android cihazlar piyasanin %50 sine hakimken 2.neden curuk kaliyor tek neden var guvenlik iphone kullaniilari bilir en parada mobilden giris yapildiginda sistem sadece 1 kez sms onay kodu gonderir daha sonra o cihazda uygulamayi kaldirmazsaniz ,ya da baska bir iphone/touch/pad cihazdan girmezseniz sms onay kodu gelmez.bu da sunu gosterir ki cihazin seri kodu ya da imeisi sisteme smsle eslesti diye kaydedilir.androdlerde ise imei degistirme mumkun olabildiginden bu durum biraz daha calistirma gerektiriceginden gecikmesi normaldir.her şey guvenliginiz icin. :)

Durum bu kadar vahimse android telefonumdan bankacılık işlemi yapmayayım artık :)

vahim bi durum yok hocam android icin bi bankacalik uygulamasi cikmissa o banka güvenlik önlemlerini almıştır demektir.gerisi kullaniciya kalmistir.yukarda da bahsettigim gibi appstoredan gozu kapali her uygulamayi indirip calistirabilirsiniz ama google playda öyle degil.

• dün ipadde enpara uygulamasını kullandım.uygulama iphone için çok güzel olmuş.umarım yakın zamanda ipade uyumlu versiyon ve android versiyonunuda çıkarırlar

bugün bana gelen varlık dökümü mailide komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 15 Temmuz 2013; 13:06:34 >
  • Ben de android versiyonunu bekliyorum. Diğer bankaların ki telefonumda kurulu hepsini kullanıyorum 2 yıldır güvenlik açısından sorunla karşılaşmadım. Uygulama indirirken popülerlikten uzak ne olduğu belirsiz saçma uygulamalar kurmazsanız sorun olmayacaktır
  • hadi yine iyisiniz 10a dogru gidiyor tekrar...

Birikim (Günlük)
    %8,35
    32 gün
    %9,00
    46 gün
    %9,05
    92 gün
    %9,15
    181 gün
    %9,25
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

hadi yine iyisiniz 10a dogru gidiyor tekrar...

Birikim (Günlük)
    %8,35
    32 gün
    %9,00
    46 gün
    %9,05
    92 gün
    %9,15
    181 gün
    %9,25

Parayı çektik ya faizler yükselir zaten.
  • mini anket:

1) Açıklanan resmi enflasyon rakamları sizce gerçekçi mi?
    2) Sizce gerçek yıllık enflasyon oranı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

mini anket:

ben de inanmıyorum enflasyon rakamlarına...
    ayrıca işsizlik rakamlarına da güvenmiyorum...
  • Kartım cuma günü geldi. Daha sms gelmedi bugünde bi sorununuz veya sormak istediğiniz bir konu var mı diye aradılar. Müşteri numaram gelmedi dedim. Ilgileneceğiz dediler. Gelen giden yok

• quote:

quote:

mini anket:

manipüle edilmiş rakamlar. hissedilen enflasyon %50 den az değil.

%50 de çok abartı olmuş.
  • enpara can ya.bugün maaş için açtırdığım hesaptan işten ayrıldığım için para kesmişler.36 lira para bırakmışım.cukkalamışlar hepsini.hesabımı kapat dedim beceremedi.paracardı cüzdandan çıkartıyorum.enparaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

enpara can ya.bugün maaş için açtırdığım hesaptan işten ayrıldığım için para kesmişler.36 lira para bırakmışım.cukkalamışlar hepsini.hesabımı kapat dedim beceremedi.paracardı cüzdandan çıkartıyorum.enparaya devam

Önce paracardı iptal edip sonra nesabı kapatın olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sharp61

merhaba. ben bir kuveyttürk çalışanıyım. kendi bankam diye demiyorum ama sizlere öneririm:)
    hesap işletim ücreti yok.
    internetten yapılan işlemlerde havale, eft, fatura ödeme gibi işlemler tamamen ücretsiz.
    kredi kartı ekstrenizi mail adresinize isterseniz ondan da ücret alınmıyor.

o dediklerinizi ing bank ta yapıyor.bu farklı bir konsept ve verdiği faiz oranıyla gayet çekici

Cok guzel guldum hahah. Iyıdı bu hocaa +

• quote:

mini anket:

az kaldı el atamamışlar tam.yakında o rakamlar da düşer daha.

http://www.haber7.com/siyaset/haber/1048019-ak-parti-namaza-gitti-muhalefet-madde-cikardi
  • Gunluk 8,35, 32 gunluk %9 oldu arkadaslar. Persembe cuma daha da yukselecek gibi faizler

• Hesaptaki para için otomatik olarak yükseliyordu değil mi faiz, dün geceki birikim hesabı faizi 8,25 ile yenilenmiş benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

enpara can ya.bugün maaş için açtırdığım hesaptan işten ayrıldığım için para kesmişler.36 lira para bırakmışım.cukkalamışlar hepsini.hesabımı kapat dedim beceremedi.paracardı cüzdandan çıkartıyorum.enparaya devam

Önce paracardı iptal edip sonra nesabı kapatın olacak

bağlı herşeyi iptal ettim falan ama gene hata veriyor.en son baktım sanal kart kalmış.onuda iptal etme seçeneği koymamışlar

• 500 tl var 32 gun sonunda kac param oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kartım cuma günü geldi. Daha sms gelmedi bugünde bi sorununuz veya sormak istediğiniz bir konu var mı diye aradılar. Müşteri numaram gelmedi dedim. Ilgileneceğiz dediler. Gelen giden yok

Banada gelmemişti ama müşteri hizmetlerini arayınca söylemişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.