Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.148
Cevap
499
Favori
1.239.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şans oyunlarına neden ödeme yapamıyoruz ki ? Ödeme seçenekleri çok kısıtlı.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    ücretsiz eft yapabiliyosun ben nesine.com kullanıyorum para çekmek yatırmak ücretsiz 15.30 a kadar anında sonrası öteki gün 09.00dan 15.30a kadar işte
  • hocam parayı çekmekte sorun yokta şans oyunları hesabıma yatıramıyorum mesele o. Hangi sekmeden yatırılıyor ben mi bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

Merhaba arkadaşlar
    Kendi adıma 2 tane enpara hesabı açabiliyor muyum?

İstadiğin kadar hesap açabiliyorsun :)
    Vadeli vadesiz fon altın dolar euro...
    Ama 1 tane hesap giriş şifren olur 1 tane kartın olur :)
    direk eft yapıyosun iban numarasına sitelerde nasıl yapıcağına dair tarif var mesela;

https://www.nesine.com/yardim/nasil-para-yatirilir/default.aspx EFT bölümü
  • teşekkürler hocam demek istediğim diğer bankalardaki gibi şans oyunları sekmesi vs bir şey idi. Artık bunula idare ederiz :) Bu arada Android uygulaması halen piyasada yok.
    ben ios uygulamasını kullanıyorum hızlı işlemlere ekledim onay vermeden önce istediğim rakamı yazıyorum hiç sıkıntı olmuyor iki tıkla param nesinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelake -- 13 Temmuz 2013; 4:37:59 >
  • ben genelde forumdan alışveriş vs yapıyorum. Satıcılar anında ödeme olarak şans oyunlarını tercih ediyor. Benim için biraz sıkıntılı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaşım Benim

ücretsiz eft yapabiliyosun ben nesine.com kullanıyorum para çekmek yatırmak ücretsiz 15.30 a kadar anında sonrası öteki gün 09.00dan 15.30a kadar işte

Diğer bankalarda "şans oyunları ödemeleri" altında para yatırıldığında EFT saat kısıtlamalarına takılmıyorsunuz. Arkadaş bunun eksikliğini söylemek istemiş. EFT ile bende para gönderdim. Hafta sonu gönderilen para pazartesi günü hesaba geçiyor.
    Valla aynı durum bende de var. EFT saatlerini kaçırmamak gerek. Şans oyunu ödemesi çok kullandığımız için bize negatif yansıyor ama genel müşterileri pek etkileyeceğini zannetmiyorum.

Ben alışverişe göre EFT talimati girip e-posta ve sms bildirimi yaptırıyorum Enpara'dan ücretsiz (EFT sonunda çıkan ekrandan) ya da Avea TL transferi vs. gibi çözümler üretmeye çalışıyorum.
  • Yardimci olur musunuz?

Ben internetten alisverislerimde kullanmak icin banka hesabi acmayi dusunuyordum. Baskasi tarafindan odeme yapilabilsin vs. Bu enparaya basvuru yapsam masrafsiz bankacilik diyor. Ama ne kadar masrafsiz bi tam aciklar misiniz? Yillik isletim ucreti falandir filandir ordan burdan bana ucret cikarma ihtimalleri var mi? Bir de para kesintisi vs olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

Merhaba arkadaşlar

Sadece bir tane vadesiz hesabiniz olabiliyor.

• bende yeni açtım hesabı. daha önce finans bankta hesabım olduğu için , anlık olarak hesabım aktif oldu. bir sonraki gün sözleşme geldi. herşey çok iyi. çok ilgililer. hizmet kalitesi çok iyi. havale, eft, fatura, kredi kartı ödeme gibi işlemler için masrafsız olması çok iyi. garanti bankası 6 aylık 49 TL hesap işletim ücreti alıyor.sinir oldum. enpara iyidir iyi :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spayko -- 13 Temmuz 2013; 11:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar

Sadece bir tane vadesiz hesabiniz olabiliyor.

İşlemler müşteri elinde olunca 1000 tanede açabilir.Ama fuzuli tabiki...
    Ama 2. bir hesap daha izni vermeliydiler.
    Özel hesap gibi ayrı.Yazın belki bu hak verilir.Öneriye açıklar.
    Neden gerekli dicemde işte :)
    Müşterinin işlemi ve isteği bitmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AstRaso

Yardimci olur musunuz?

Ben internetten alisverislerimde kullanmak icin banka hesabi acmayi dusunuyordum. Baskasi tarafindan odeme yapilabilsin vs. Bu enparaya basvuru yapsam masrafsiz bankacilik diyor. Ama ne kadar masrafsiz bi tam aciklar misiniz? Yillik isletim ucreti falandir filandir ordan burdan bana ucret cikarma ihtimalleri var mi? Bir de para kesintisi vs olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.

SIFIR ücret :)
    İnternet bankacılığı olunca şube falan yok, gider yok, kısaca kesinti yok.
    Al al.
    Aklına takılmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 13 Temmuz 2013; 11:39:20 >
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar

normal hesap değil enpara hesabında bahsediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar

1 tane neyine yetmiyor

Napcan?

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..

ios yilbasından beri yakında derken çıktı androidde iyimser olarak bayramdan sonra

piyasadaki akıllı telefonların %50 si android, adamlar sallamıyor kitlenin büyüklüğünü

ama her uygulama ayni oluyor.ilk once ios icin cikiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar

1 tane neyine yetmiyor

Napcan?

Enpara.com müşterisi olunca doğrudan bir vadesiz hesap açılıyor.

Sonrasında istersen dolar ve euro içinde vadesiz hesap açabiliyorsun. (Vadesiz hesap her para birimi için yalnızca bir adet açılıyor)

Birikim hesabı sadece TL için açılabiliyor ve aynı anca 10 tane hesap açabiliyorsunuz (en fazla)

Vadeli hesap her para birimi (€ - ₺ - $) için ayrı ayrı, aynı anda en dazla 10 tane açılabiliyor. (10 adet ₺ - 10 adet $, 10 adet €)

Kendi hesabınızdan başka hesaba para transferi (havale, eft, kredi kartı ödemesi, cep telefonu lira yüklemesi) sadece vadesiz hesabınızdan yapılabiliyor..

Size gelen para transferleri isterseniz vadesiz hesabınıza, isterseniz birikim hesabına yapılabiliyor.

Ekleme: Enpara.com'a bir kere müşteri olabiliyorsunuz (yani birden fazla müşteri olanı hiç duymadım, neden ihtiyaç olabilir düşündüm ama bulamadım) (Ama vedesiz ₺ hesabını da iki tane açsak iyi olurmuş, farklı amaçlar için kullanılabilirdi. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 13 Temmuz 2013; 17:17:54 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..

ios yilbasından beri yakında derken çıktı androidde iyimser olarak bayramdan sonra

piyasadaki akıllı telefonların %50 si android, adamlar sallamıyor kitlenin büyüklüğünü

ama her uygulama ayni oluyor.ilk once ios icin cikiyor.

İphone daha pahalı olduğu için iphone kullananlar daha zengindir hemen iosa program yazıp zengin müşteriyi memnun edelim diye düşünmüş olabilirler. igarantide de aynı durum var çünkü iphone için programlamışlar diğer sistemler için uygulama yok. Tamamen müşteri kitlesi odaklı yaklaşım. itirazı olan varsa buyursun

ios i isletim sistemi android sisteme gore daha guvenlidir bu nedenle bircok e-ticaret ve bankacilik uygulamalari oncelikle iosa uyarlanir.ios kapali bir sistemdir jailbreak yaparak bu kapaliligi kirsaniz bile guvenliginizi hat safhada tutabilirsiniz.android ise acik kaynak kodludur ve google playdaki uygulamalar google tarafindan denetlenmeden viruslu mu degilmi diye bakilmadan pazara cikar appstore ise denetimden gecirmeden pazara sunmaz bu nedenle android uygulamari arasinda virus tarayicilari mevcuttur.simdi gelelim en para neden android cihazlar icin uygulama cikarmadi 1. nedeni guvenliktir 2. neden ise andorid icin yazilim gelistirmeye yatirim yapmadilar hani ios kullanicilari daha variyetli ya(!)yukarda da bahsedildigi gibi android cihazlar piyasanin %50 sine hakimken 2.neden curuk kaliyor tek neden var guvenlik iphone kullaniilari bilir en parada mobilden giris yapildiginda sistem sadece 1 kez sms onay kodu gonderir daha sonra o cihazda uygulamayi kaldirmazsaniz ,ya da baska bir iphone/touch/pad cihazdan girmezseniz sms onay kodu gelmez.bu da sunu gosterir ki cihazin seri kodu ya da imeisi sisteme smsle eslesti diye kaydedilir.androdlerde ise imei degistirme mumkun olabildiginden bu durum biraz daha calistirma gerektiriceginden gecikmesi normaldir.her şey guvenliginiz icin. :)

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.