Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soniquakee

4 temmuz 2013 tarihli güncel faizler

günlük %8.25

32 gün %8.75

46 gün %8.75

92 gün %8.75

181 gün %8.75

birikim hesabı için yeni orandan faydalanmak isteyenler bu gece yarısına kadar hesaplarını kapatıp tekrar açsınlar.

var olan birikim hesaba otomatik yansımıyormu oranlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 5 Temmuz 2013; 0:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

4 temmuz 2013 tarihli güncel faizler

günlük %8.25

32 gün %8.75

46 gün %8.75

92 gün %8.75

181 gün %8.75

birikim hesabı için yeni orandan faydalanmak isteyenler bu gece yarısına kadar hesaplarını kapatıp tekrar açsınlar.

var olan birikim hesaba otomatik yansımıyormu oranlar...

otomatik yansıyor ama 1 gün sonra yansıyor.
  • benimde 75.000 tl gibi bir birikimim var enpara.com en yüksek faizi verdiği için buraya yatırmayı düşünüyorum ama aklıma bir şey takılıyor. Burada da 100.000 TL'ye kadar olan paralar TMSF güvencesinde mi yoksa herşey internet üzerinden olduğu için farklı bir uygulama söz konusu olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linuentha

benimde 75.000 tl gibi bir birikimim var enpara.com en yüksek faizi verdiği için buraya yatırmayı düşünüyorum ama aklıma bir şey takılıyor. Burada da 100.000 TL'ye kadar olan paralar TMSF güvencesinde mi yoksa herşey internet üzerinden olduğu için farklı bir uygulama söz konusu olur mu?

50 bin tl ye kadar olan paranız güvende. belirlenen faiz oranlarının üzerinde faiz geliri veren bankaların sadece 50 bin tl sine güvence veriliyor.
  • finansbank'ın sitesinden aşağıdaki açıklamayı buldum bu doğru değil mi yani?

Finansbank Enpara.com’daki mevduatlarım da devlet güvencesi altında, değil mi?

Elbette. Devlet tarafından her bankada kişi başına 100.000 TL’ye kadar olan mevduatlara verilen tüm güvence ve teminatlar, Finansbank’ta ve dolayısıyla onun bir parçası olan Enpara.com’da açacağınız hesaplar için de toplam 100.000 TL‘ye kadar geçerlidir. Paranızı herhangi bir muteber bankaya yatırdığınızda nasıl akşam rahat uyuyorsanız, Finansbank’ın bir parçası olan Enpara.com’a yatırdığınızda da aynı şekilde uyuyabilirsiniz.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

oranlar güncellendiyse ayar çekelim

orası saçma olmuş yaa ben daha yeni görüyorum sistemi..ee düşüncede oran düşmesin o zaman böle saçmalık mı olur gecelik değişiyosa oran niye değişmiyor ki

Aynen çok saçma bir sistem. Düşüncede düşürmesin o zaman.

en paraya bir şikayet patlatam bu konuyla ilgili

Düşünce de bir gün sonra yansıdı. Takip ettim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Birikim hesabımı kapayıp tekrar açtım, önceki İBAN'ı hatırlamıyorum.. Değişiyor mu acaba İBAN numarası?

çok önemli değil ama yine de

Ek: Hem daha önceki birikim hesabı İBAN'ıma iddaa sitelerindeki kayıtlarından ulaşıp yeni açılan birikim hesabı İBAN'ıyla karşılaştırarak, hem de enpara.com Twitter hesabına sorarak öğrendim ki yeni açılan birikim hesabının İBAN'ı değişiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 8 Temmuz 2013; 14:41:37 >

• quote:

kartsız para yatırmada vadesiz hesap numarasını girmeden önce şube olarak 3663 ü denediniz ve olmadı mı? ibandan yaptığım çıkarımla şube kodunu 0000 deneyin bakalım olacak mı...

Finansbank ATM'lerinden kartsız para yatırma mı başladı acaba..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

kartsız para yatırmada vadesiz hesap numarasını girmeden önce şube olarak 3663 ü denediniz ve olmadı mı? ibandan yaptığım çıkarımla şube kodunu 0000 deneyin bakalım olacak mı...

Finansbank ATM'lerinden kartsız para yatırma mı başladı acaba..

bilmiyorum varsa deneyin

Kartsız para yatırma diye mesajını görünce bende böyle bir şey başladı sandım, nereden çıktı bu ya Gerçi benim hesabıma para yatıran bi ben varım, kartım da hep yanımda..

• En güncel hâli ve doğrusu budur:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekonomide yaşanan negatif istikrar sayesinde faizler %10 ları zorlayacak galiba..
  • Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar Android uygulama hakkında haberi olan var mı? beklemekten yoruldum, mobil tarayıcıdan uğraşmak da zor geliyor dışarıdayken. Gelse de kullansak artık, iTunes'dan ios'unki mis gibi olmuş, çok yakında diyorlar hiç yakınlaşmıyor bu çok yakındalar..

ios yilbasından beri yakında derken çıktı androidde iyimser olarak bayramdan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ziyarete gelicekler bakalım nasıl bir şeymiş. Bunda ek bir ücret falan yok değil mi kullanmasak bile?
  • Merhaba arkadaşlar
    Kendi adıma 2 tane enpara hesabı açabiliyor muyum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tracy

Merhaba arkadaşlar

açamıyorsun. 1 taneyle idare etmek durumundasın.

Teşekkürler.

Önceki mesajlarda eğer artan faiz değişimi yansımadıysa hesabı kapatıp tekrar aç yazılmış. Bu işlemi nasıl yapıyorsunuz peki?
    hesap kapatacakken içerdeki parayı ne yapıyorsunuz?
    parayı başka hesabınıza aktarıp, sonra açılan yeni hesaba mı aktarıyorsunuz
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar

açamıyorsun. 1 taneyle idare etmek durumundasın.

Teşekkürler.

Önceki mesajlarda eğer artan faiz değişimi yansımadıysa hesabı kapatıp tekrar aç yazılmış. Bu işlemi nasıl yapıyorsunuz peki?
    hesap kapatacakken içerdeki parayı ne yapıyorsunuz?
    parayı başka hesabınıza aktarıp, sonra açılan yeni hesaba mı aktarıyorsunuz

hesaplar menüsünden hesabı seçip hesap kapat diyorsun hesabı kapattığında parayı vadesiz hesabına aktarıyor yeni hesap açarken tekrar ordan çekiyor

• 10 temmuz 2013 tarihli güncel faizler

günlük %8.25

32 gün %8.75

46 gün %8.80

92 gün %8.90

181 gün %9.00
  • Yeni üye oldum enpara ya.Birikim hesabı açtım.500 tl ye günlük 10 kuruş faiz veriyor
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.