Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suat50

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: suat50

+paypala eklenebiliyor.
    +bkmekspress e eklenebiliyor.
    +3d alışveriş yapalabiliniyor.

PayPal'a Enpara hesabımı ekledim. Kredi kartı kısmından eklenmiyor, çünkü Visa Electron yok. Hesap ekleme kısmından ekledim. Doğru dürüst okuyun yazılanları.

BKM Express'e eklenmedi, kart bilgileriniz sistemde yok dedi.

3D alışveriş yapalabiliniyor ya da yapalanamayabiliniyor gibi bir şey söylemedim.

paypala ekleyip banka hesabınızda para varsa kullanabilirsiniz.

bkm express de size öyle denk gelmiş olabilir bende ne paypalda nede bkm de sorun çıkmadı

3d arkadaş sormuş o yüzden yazdım.

Paypalda hesaptan alışveriş söz konusu değil. Hesabına paypal bakiyesini aktarabiliyorsun sadece.

Encard Bkm expresse eklenmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Enpara hesabım ile Paypal'ı onayladım/ekledim. BKM Express'e de ekledim, yapamıyorsanız bu sizin eksiğiniz, yardım almayı deneyin.

Paypal:

BKM Express:

Bkm hatası,

Hata
    Kart bilgileriniz kartınızın bağlı olduğu Banka sisteminde bulunamamaktadır. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek giriş yapmayı tekrar deneyiniz. Sorun yaşamaya devam ettiğinizde ilgili Banka ile irtibata geçiniz.

Paypal hatası,

kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiği ile ilgili ayrıntılar için lütfen kredi kartınızı düzenleyen kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Bunun yerine, farklı bir kredi kartı eklemeyi tercih edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Dediğim gibi yardım almayı deneyin, bende sorun yok.

Hata yapmam söz konusu değil ki hocam, olsa olsa bankanın sivriligidir. Bazı kartlara imtiyaz vermiş

Daha önce paypal a bkmye kart eklememiş olsam, tamam diyecem bilmiyorum, müşteri hizmetlerini arayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

26 haziran 2013 güncel oranlar:

günlük %8

32 gün %8.5

46 gün %8.5

92 gün %8.5

181 gün %8.5

günlük birikimde para tutanlar dikkat etsin. %8 e güncellenmemişse, %7,25 veya %7,50 gösteriyorsa kapatıp tekrar açsınlar.

Sizin mesajınızı yeni fark ettim, iki gunluk faize baktım, 7,50 den işletmiş Enpara... Hic bir fırsatı da kaçırmıyorlar Faiz oranı düşünce de aynı şekilde "yavaş" hareket ediyorlar mı?

Bir de faiz oranının hesapta guncellenmesi icin en geç saat kaça kadar vaktimiz var? Faiz oranları saat kacta değişiyor? Belli bir saat var ise her gün o saatte kontrol edeyim..

0850 222 3663 ü arayıp fırçalayın. aradaki farkı hesaba işlesinler.

Teşekkür ederim hocam, az önce internet şubesinden şikayet kaydı oluşturdum. Bir gelişme olursa paylaşacağım.

• Bunda hesabımızda para olmasada fazile çekebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Bunda hesabımızda para olmasada fazile çekebiliyor muyuz?

Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitesine baktım ama bulamadım,

yapıkredi ve garantiye hesap işletim ücreti ödemekten bıktım gayri, buradan hesap açsak ve hesabımıza başka şehirlerden başka insanların para yatırması mümkün mü? masraflı mı? atm dışında finansbank şubelerinden de yatırılıyor mu evetse şubeden olursa masrafı var mı?

bizi arayına bilgilerimi bıraktım arayacaklar ama önceden buraya da sorayım dedim..

not: faizle işim olmaz, vadesiz'e para gelecek oradan çekicem ben, yani işin faiz kısmına kesinlikle bulaşmayacağım ama bu mümkün değilse hiç uğraşmayayım enparayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 1 Temmuz 2013; 12:10:21 >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Bu hesaba şubeden para yatırılamıyor dolayısıyla siz dahil kimse şubeden para yatıramaz,
    ancak eft ve bankamatiklerden para girişi olabilir.

@vindobona
  • Mesajlarda göremedim ancak merak eden olabilir

Enpara dan vize işlemlerinde kullanmak üzere hesap hareketleri , banka varlık bilgisi almak için,

çağrı merkezini ariyorsunuz yada webden mesaj giriyorsunuz şu sebeble bu tür belgeler lazim diyerek,
    size dönüş yapıyorlar imzalı belgenizi isterseniz tarayarak mail atiyorlar,
    isterseniz 5 TL kargo ücreti karşılığında adresinize gönderiyorlar, belgeler arasında imza sirküleride yer almakta,
    bu tür işlem için herhangi bir ücret almiyorlar.

Açıkcasi normal şubeye göre işlemlerimi çok kolay biçimde halletiler, bankalarla ilişkimde beni şaşırtlılar. Teşekkürler enpara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Bunda hesabımızda para olmasada fazile çekebiliyor muyuz?

Yalnızca bir vadeli hesap açmayı kastediyorsan;

En az bir vadesiz hesabın olmalı (yani müşterisi olmalısın) ve para bu vadesiz hesaba yatırıldıktan sonra (ATM, EFT) istenirse birikim hesabı veya vadeli hesap açılabilir; enpara da vadesiz hesap açılmadan vadeli hesap açılamaz.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    arkadaşın bahsettiği sanırım KMH Hesabı.
  • Kredili Mevduat Hesabı (KMH) henüz yok, yakında kredi ürünleri arasında hizmete sunulacakmış. Ayrıca kredi kartıyla ilgili bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msonerb

Mesajlarda göremedim ancak merak eden olabilir

Enpara dan vize işlemlerinde kullanmak üzere hesap hareketleri , banka varlık bilgisi almak için,

çağrı merkezini ariyorsunuz yada webden mesaj giriyorsunuz şu sebeble bu tür belgeler lazim diyerek,
    isterseniz 5 TL kargo ücreti karşılığında adresinize gönderiyorlar, belgeler arasında imza sirküleride yer almakta,

Açıkcasi normal şubeye göre işlemlerimi çok kolay biçimde halletiler, bankalarla ilişkimde beni şaşırtlılar. Teşekkürler enpara.

Banka şubesine gidersek alabiliyor muyuz?
  • Banka şubesinden muhtemelen alamayacaksınız dır. internetten bir şube telefonunu alarak arayıp teyit etirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Orijinalden alıntı: msonerb

Mesajlarda göremedim ancak merak eden olabilir

Banka şubesine gidersek alabiliyor muyuz?

Kesinlikle banka şubesinden hiçbir işlem yapamıyorsunuz :)
    Arkadaşın dediği gibi dekont tarzı evrak işleri 2 şekilde oluyor...

1 - Kurye ile ıslak imzalı belge yollanabiliyor...(Ücretli)
    2 - Yada belge taranıp yollanıyor.Noter onaylı imza sirküleriyle...(Ücretsiz)

Bu arada MÜŞTERİ HİZMETLERİ mükemmel ötesi...
    Çok hızlı geri dönüş ve çok ilgililer.
    Diğer bankalara hiç benzemiyor.
    Ben sadece enpara kullanmaya başladım.
    O derece yaniii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 1 Temmuz 2013; 17:01:09 >

• 32 güne bağlayınca parayı 15. gün çekersem ne olur
  • faizini bozarsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

günlük %8

32 gün %8.5

46 gün %8.5

92 gün %8.5

181 gün %8.5

günlük birikimde para tutanlar dikkat etsin. %8 e güncellenmemişse, %7,25 veya %7,50 gösteriyorsa kapatıp tekrar açsınlar.

Sizin mesajınızı yeni fark ettim, iki gunluk faize baktım, 7,50 den işletmiş Enpara... Hic bir fırsatı da kaçırmıyorlar Faiz oranı düşünce de aynı şekilde "yavaş" hareket ediyorlar mı?

Bir de faiz oranının hesapta guncellenmesi icin en geç saat kaça kadar vaktimiz var? Faiz oranları saat kacta değişiyor? Belli bir saat var ise her gün o saatte kontrol edeyim..

Teşekkür ederim hocam, az önce internet şubesinden şikayet kaydı oluşturdum. Bir gelişme olursa paylaşacağım.

Evet az önce aradılar, yok böyle olması bizim hayrımıza imiş de faiz oranı düşerse, bunun yansıması da bir gün sonra oluyormuş da bık bık bık kafa ütüledi. Eee dedim bir çözüm üretecek misiniz? Yok dedi, kestirdi attı. Peki dedim kapattım telefonu.

Bundan sonra günlük takip etmek lazım faiz oranlarını...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

günlük %8

32 gün %8.5

46 gün %8.5

92 gün %8.5

181 gün %8.5

Evet az önce aradılar, yok böyle olması bizim hayrımıza imiş de faiz oranı düşerse, bunun yansıması da bir gün sonra oluyormuş da bık bık bık kafa ütüledi. Eee dedim bir çözüm üretecek misiniz? Yok dedi, kestirdi attı. Peki dedim kapattım telefonu.

Bundan sonra günlük takip etmek lazım faiz oranlarını...

Günlük faizde ne kadar paranız vardı? Bir gün için %0,5 puandan ne kadar zararınız oldu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Günlük faizde ne kadar paranız vardı? Bir gün için %0,5 puandan ne kadar zararınız oldu merak ediyorum.

Ben de merak ediyorum valla.

500.000 Tl'de günlük 6.8 TL oynuyor. O da brüt :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 1 Temmuz 2013; 18:37:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.