Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kkke_3319 , asihoroz20 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.151
Cevap
500
Favori
1.240.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bende n11 den ağzım yandı masa kargo değişim sebebiyle iade talep edildi sandelyeler geldi beni aramadan sonramadan ve satıcı firmaya sormadan iptal ederek para iadesi yapmışlar. enpara da bu iadeyi görünce kampanyadan kazandığınız puanlar geri alıncak diyor... (n) ler şu ara kafamı ağrıtıyo....

enparada ki sistemde adamlar anlamıyor diyorki bu iadeden kazadığın puanı alacaz diyo.kampanya dahilindeki fazla yapmış olduğum diğer alışverişleri değerlendirmiyo.biz salaktık sanki taksitle almasını bilmiyoz....
  • DonanımHaber'in internet sitesi bile Finansbank'ın ağ altyapısından daha sağlam, ne sorunuymuş bu kaç saattir çözemediler?
  • ismail671 kullanıcısına yanıt
    aslında kendileri iade edince kuponları geri tanımlayacağız diyorlar ama demek ki o da yalanmış

yani çok kötü bir şeyler söylememek için kendimi zor tutuyorum
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Valla bende anlamadım ara ara oluyor böyle epeyde uzun sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Şimde siz N11' den Enpara ile alışveriş yaptınız, Enpara sizi arayarak iade yapmayacaklarını mı söyledi? Sebep ise alışverişinizin 500 TL yada + olmasını mı gösterdiler?
    Doğru mu anladım.

hayır ya enpara hiçbir şey demedi ama n11 siparişinizi red ettik diyor ,sebep olarak önce temin edilemediğinden diyor sonra ticari alım yaptığınız için diyor ,bunlar kafayı yemiş olmalı

1 tane çamaşır makinesi alamayacaksak yarım yarım mı alacağız

Faturayı isime mi yoksa şirket ünvanına mı kestirdiniz.
  • Monarch@ M kullanıcısına yanıt
    Öğleden beri ne enpara ne de finansbank internet şubesi çalışıyordu. Şimdi düzeldi.

ekleme: düzeldi demeye kalmadı, finansbank yine güm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 15 Kasım 2013; 15:34:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Şimde siz N11' den Enpara ile alışveriş yaptınız, Enpara sizi arayarak iade yapmayacaklarını mı söyledi? Sebep ise alışverişinizin 500 TL yada + olmasını mı gösterdiler?
    Doğru mu anladım.

hayır ya enpara hiçbir şey demedi ama n11 siparişinizi red ettik diyor ,sebep olarak önce temin edilemediğinden diyor sonra ticari alım yaptığınız için diyor ,bunlar kafayı yemiş olmalı

1 tane çamaşır makinesi alamayacaksak yarım yarım mı alacağız

Faturayı isime mi yoksa şirket ünvanına mı kestirdiniz.

şirketimiz yok ki şirkete fatura kestirelim :)

adres ve fatura adresim ev adresi

• kemal1414 kullanıcısına yanıt
    şef enparaya kızmışsınız ama bu durumda enpara nın ne suçu var anlayamadım ben sonuçta alımı iptal eden n11..
  • trendyol enparayi kabul etmedi tahsilat edilemedi falan dedi, güzelim ürünü baskasi kapti anasini satiyim. niye böyle oldu ki banka karti kabul etmiyo mu trendyol?
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Sorun hâla düzelmedi, ödemeler kaldı.
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Allah var N11 kupon tanımladı uzun uğraşlarım sonunda.ama illede yeniden o ürünü almak zorundalığı getirdi.ama benim enpara gümlemiş oluyor bu durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail671 -- 15 Kasım 2013; 16:44:11 >
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sen yanlış anladın diyelim ki.

500 e telefon 500 e gene foto makinası aldın diyelim. beğenmedin ürünün birini iptal ettin geri gönderdin para iadesi aldın.500 üründen iade aldığın için senin diğer alışverişini hiç dikkate almıyorlar.hiç bir indirim kazanamıyorsun.

Bizde salak değiliz heralde peşin fiyatına taksitle almak varken tutupta neden peşin alalım.Kampanya şartını düzeltmeleri gerekir. sonuçta diğer alışverşininde dikkate alınması gerekir.

bugün benim başıma geldi yarın başka arkadaşlarında başında gelebilir.
  • ismail671 kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım, teşekkür ederim.
    Kötü bir durum bunu bilmiyordum sizin sayenizde öğrenmiş oldum sağolun.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam ... Bende bilmiyordum adamlar içine ettiler kampanyanın...

BURDAN FORUMDAŞLARA DUYRULUR ARADIKLARINDA KONUYU DİLE GETİRİNİZ..

kampanya şartı düzelmesi konusunda hepnizden destek ricasıyla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

şef enparaya kızmışsınız ama bu durumda enpara nın ne suçu var anlayamadım ben sonuçta alımı iptal eden n11..

hocam n11 ile enpara ortak çalışıyorlar hala anlayamadınız mı :)
  • enpara nın ne ilgisi var bakın görün ,şimdi paramızı bile geri alamıyoruz ,seni Allah'a havale ediyorum n11 ve enpara

Değerli Üyemiz,

İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

n11.com Müşteri Hizmetleri
  • arkadaşlar bu en para da faiz olayı nasıl oluyor hesaba para yatırmaktan başka bişey yapmamız gerekiyor mu vadelii mi yapmamız lazım parayı ne yapmamız lazım
  • excavator07 kullanıcısına yanıt
    Birikim yada Vadeli hesap oluşturuyorsunuz daha sonra Vadesiz hesabınızdan Vadeli hesabınıza para transferi yapıyorsunuz.
  • Yogunlukla alakalı değil, Finansbank sistemlerinin her zaman ki hali. Herneyse düzelmiş.
  • quote:

Birikim yada Vadeli hesap oluşturuyorsunuz daha sonra Vadesiz hesabınızdan Vadeli hesabınıza para transferi yapıyorsunuz.

tamam kardeşim teşekkürler birikim hesabı açtım sen ne tavsiye ederdin birikimden para çekmek ve vade bozulması gibi olaylarla uğraşmak zorunda kalmamak adına birikim daha mantıklı geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.