Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atm den direk birikim hesabina para yatirma baslamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha öncede yazmıştım, fazlasıyla memnunum ENPARA'dan. İşim gereği (başka bir banka denetim) sürekli bir hatalarını arıyorum ama yok, bir türlü bulamıyorum. Umarım hizmet konusunda yakaladıkları bu kaliteyi asla düşürmezler.
  • ve sorun1 başlar
    şun saat 12:05 bakalım ne kadar sürecek

edit: 12:08 düzelttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 15 Kasım 2013; 12:09:05 >
  • atoxi A kullanıcısına yanıt
    Günaydın
  • arkadaşlar DIKKAT !!!

ENPARA ile ilgili şu anda yaşamış olduğum bir problem var. N11'den almış olduğum siparişim satıcı ürün değişimini otomatik onaylamadığı için yanlışlıkla hesabıma parayı geri iade yapmış.Enpara daki yetkililer ısrarla iade edilen tutarın 260 tl 52 tl bu ayki kazanacağınız hesaptan tahsil ederiz diyorlar.

Fakat geçen ayki kampanya tutarında fazla alışveriş yaptım onu dikkate alınmıyor...Diyelim ki bu ay 300 tl vede 500 tl daha encard harcaması yaptınız diyelim.300 tl iade gerçekleştirdiniz zaman 500 tl kampanya kapsamında değerlendirmeyip 300 tl deki iadeyi 60 TL TAHSİL EDİLİYOR.... YANİ 500 TL HARCAMAYA 40 TL VERİYOR.

Ne saçma ben zaten fazlasıyla kampanya şartını yerini getirmişim benim isteğim dışı iade gerçekleşmiş. daha sen ne diye puanın peşine düşüyorsun... Şikayet Kaydı oluşturdum eğer yerine gelmezse iptal edecem ...

GELECEK PARA VE URUN İADELERİNİZDE DIKKATLI OLUN ARKADAŞLAR ....

• İnternet bankaciligina girilmiyor ?

• evet bu n11 ile enpara işin şeyini çıkartmaya başladı

dün aldığımız çamaşır makinesini ticari diye iptal etmişler ,yuh ki ne yuh ,yahu 1 tane çamaşır makinesinin ticareti nasıl oluyor

hayır yani bir yığın hesap kitap işi yaptıktan ve saatlerce acaba alsak mı diye düşündükten sonra adamların yaptığına bak

ama bize müstehak o kadar doğruculuğu savunursak bu ülkede başımıza böyle şeylerin gelmesi de gayet doğal

en çok zoruma giden bizi üçkağıtçılıkla suçlamaları

kampanyalarınız yerin dibine batsın (n) ler

masuma suçlu ,suçluya masum muamelesi yapanlara ne diyelim bilemiyorum

tabi bu kadar saçma kampanyalar yaparsan eline yüzüne bulaştırır sonra da masumları mağdur edersin

ben bu güne kadar hiçbir dalaveraya girmedim ve bu suçlamalarını aynen onlara iade ediyorum (kendisi neyse kişinin karşındakini de öyle zannedermiş) diyorum ve anlayan anlar

enpara ya girilmeme sebebi de bence çalışma falan değil ,mahsus paraları ellerinde tutmak için yapıyorlar ,yani bir eliyle verdiğini öbür eliyle almaya çalışıyorlar

diğer böümlere de bu mesajın aynısını yazacağım ve artık gerçekler ortaya çıksın

• hizmet çok güzel her yerde kusursuz kullanıyorum, umarım hep böyle devam eder

• ismail671 kullanıcısına yanıt
    Bir önce ki ay fazlasıyla ürün satın alman önemi değil, kurallar belli ürün iade edilirse(fark etmeksizin)kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz iade tutarı hesabınızdan geri alınır. Sen ben zaten fazla alışveriş yapmıştım onların yerine sayılsın yada ben iptal etmedim satıcı iptal etmiş desende bu birşey değiştirmez.

Yada ben yanlış anladım, uykum hâla açılmadı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 15 Kasım 2013; 14:18:20 >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Finansbank sistemlerinde sorun var en kısa sürede düzeltirler bende Finansa giremedim.
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Şimde siz N11' den Enpara ile alışveriş yaptınız, Enpara sizi arayarak iade yapmayacaklarını mı söyledi? Sebep ise alışverişinizin 500 TL yada + olmasını mı gösterdiler?
    Doğru mu anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

arkadaşlar DIKKAT !!!

ENPARA ile ilgili şu anda yaşamış olduğum bir problem var. N11'den almış olduğum siparişim satıcı ürün değişimini otomatik onaylamadığı için yanlışlıkla hesabıma parayı geri iade yapmış.Enpara daki yetkililer ısrarla iade edilen tutarın 260 tl 52 tl bu ayki kazanacağınız hesaptan tahsil ederiz diyorlar.

Fakat geçen ayki kampanya tutarında fazla alışveriş yaptım onu dikkate alınmıyor...Diyelim ki bu ay 300 tl vede 500 tl daha encard harcaması yaptınız diyelim.300 tl iade gerçekleştirdiniz zaman 500 tl kampanya kapsamında değerlendirmeyip 300 tl deki iadeyi 60 TL TAHSİL EDİLİYOR.... YANİ 500 TL HARCAMAYA 40 TL VERİYOR.

Ne saçma ben zaten fazlasıyla kampanya şartını yerini getirmişim benim isteğim dışı iade gerçekleşmiş. daha sen ne diye puanın peşine düşüyorsun... Şikayet Kaydı oluşturdum eğer yerine gelmezse iptal edecem ...

GELECEK PARA VE URUN İADELERİNİZDE DIKKATLI OLUN ARKADAŞLAR ....

kampanyayı bukadar uzatırlarsa boku çıkar tabıı nerde cokluk orda bokluk

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Şimde siz N11' den Enpara ile alışveriş yaptınız, Enpara sizi arayarak iade yapmayacaklarını mı söyledi? Sebep ise alışverişinizin 500 TL yada + olmasını mı gösterdiler?
    Doğru mu anladım.

hayır ya enpara hiçbir şey demedi ama n11 siparişinizi red ettik diyor ,sebep olarak önce temin edilemediğinden diyor sonra ticari alım yaptığınız için diyor ,bunlar kafayı yemiş olmalı

1 tane çamaşır makinesi alamayacaksak yarım yarım mı alacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

evet bu n11 ile enpara işin şeyini çıkartmaya başladı

dün aldığımız çamaşır makinesini ticari diye iptal etmişler ,yuh ki ne yuh ,yahu 1 tane çamaşır makinesinin ticareti nasıl oluyor

hayır yani bir yığın hesap kitap işi yaptıktan ve saatlerce acaba alsak mı diye düşündükten sonra adamların yaptığına bak

ama bize müstehak o kadar doğruculuğu savunursak bu ülkede başımıza böyle şeylerin gelmesi de gayet doğal

en çok zoruma giden bizi üçkağıtçılıkla suçlamaları

kampanyalarınız yerin dibine batsın (n) ler

masuma suçlu ,suçluya masum muamelesi yapanlara ne diyelim bilemiyorum

tabi bu kadar saçma kampanyalar yaparsan eline yüzüne bulaştırır sonra da masumları mağdur edersin

ben bu güne kadar hiçbir dalaveraya girmedim ve bu suçlamalarını aynen onlara iade ediyorum (kendisi neyse kişinin karşındakini de öyle zannedermiş) diyorum ve anlayan anlar

enpara ya girilmeme sebebi de bence çalışma falan değil ,mahsus paraları ellerinde tutmak için yapıyorlar ,yani bir eliyle verdiğini öbür eliyle almaya çalışıyorlar

diğer böümlere de bu mesajın aynısını yazacağım ve artık gerçekler ortaya çıksın

bddk veya rakabet kurulana şikayet edın kampanya ıptalıiçin

Bende Enpara ile ilgili birşey sandım, N11 mağazalarına zaten uyuz oluyorum bu hareketleride beni şaşırtmadı doğrusu.
    1 ad. çamaşır makinesinin neresi ticari alımmış yahu, harbiden kafayı yemiş bunlar.

Eee ne olacak Enpara aylık 100 TL olan iade hakkınızda mı yanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Bende Enpara ile ilgili birşey sandım, N11 mağazalarına zaten uyuz oluyorum bu hareketleride beni şaşırtmadı doğrusu.
    1 ad. çamaşır makinesinin neresi ticari alımmış yahu, harbiden kafayı yemiş bunlar.

Eee ne olacak Enpara aylık 100 TL olan iade hakkınızda mı yanıyor?

zaten enpara dan 100 tl. gelecek olmasa ben o makineyi niye alayım , hayır yani öyle peynir ekmek gibi satılan bir üründe değil :)

zaten hala satışı devam ediyor ve işin gerçeği ben bu fiyata olmasa asla samsung çamaşır makinesine de bulaşmam :)

ayrıca daha para iadesi de yapılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 15 Kasım 2013; 14:37:05 >
    hocam bilseydim biraz önce telefonda n11'un anketinde 5+5 verdim, elim kırıldı bu yazıdan sonra vermezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 15 Kasım 2013; 14:41:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    MH arayın belki yardımcı olurlar yada boşverin ya, N11 1 ad. makine için kullanıcıya bu ithamlarda bulunamaz yani bu kabul edilemez birşey. Bence o makinesi size özür olarak göndermeliler

Enpara iadesi yapılmadı tamam da şimdi siz alışverişi yaptınız, Enpara iptal edilmesi durumunda iade zaten yapmıyor yaptıysada geri alıyor benim demek istediğim bu ay başka iade alabilecek misiniz yoksa bu ayki iade hk. bitti mi?
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    zaten n11 e mesaj olarak yazdım ve o ithamı size iade ediyorum dedim :)

ya inanın bir katakulli içindeler ,bence mahsus satıyormuş gibi yapıp sonra iptal ediyorlar ve böylece bir miktar para enpara hesabı ile onların hesabında kalıyor

n 11 in en son yaptıkları kampanya zaten onları mahvetmiş olduğu görülüyor ,en iyi fiyat garantisi diyerek sattıkları ürünlerde bizim dh ahalisi bir sürü ürünün daha iyi fiyatlısını bulup tonla çek kazanmış :)

bu defa tam hakettiler oh olsun onlara :)
    Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste, beter olsunlar
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.