Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KreWzzİN , KreWzzİN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.111
Cevap
497
Favori
1.233.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Sosyal medya nicki.

ne sosyal medya nicki arkadaşım :) evet sosyal medya üzerinden de aynı isimle etkileşiyorlar ama sia insight stratejik pazarlama araştırmaları üzerine çalışan bir firma ve enpara.com da bu arkadaşlarla çalışmaya başlamış. enpara.com sia insight'ın 100. müşterisi olmuş ve bu sebeple sia insight enpara.com için bir pasta yaptırmış. bunu da twitter üzerinden göstermek istemişler. iki kuruluş arasındaki jestleşme sadece. enpara.com müşterileri pasta falan beklemesin yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy255 -- 13 Kasım 2013; 19:32:56 >
  • muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Söyledikleriniz harfiyen doğru, sosyal medya nicki olarak instagram hesaplarıda var her iki şirketin ben onu kastettim :)
  • ben 1000 nci müşteriydim bana niye sadece kalem defter verdiler ,olmaz böyle şey kartlarını iade edip 100 ncü müşteri olana kadar uğraşacağım :)

bu arada ne 100 ncü müşterisi yaw çocuk mu kandırıyorlar binlerce müşteriden sonra tekrar başa dönüp tamda onlara 100 ncü müşterilik mi denk gelmiş :)
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Twitter' dan çikolata isteklerinize mutlaka dönüş yapıyorlar, şansınızı bir deneyin bence
  • quote:

Twitter' dan çikolata isteklerinize mutlaka dönüş yapıyorlar, şansınızı bir deneyin bence

yok ben bir şey istemiyorum ,zaten bu ay 100 tl. verdiler daha fazlasını istersek ayıp olur :)
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: masis88

quote:

Böyle bir kart Finansbank bünyesinde Fix Card adıyla zaten mevcut, Enpara' nın farkı olmalı diye düşünüyorum.

Fixcard sahibi olmak için finansbankta vadesiz tl hesabınızın bulunması gerekiyor. Bu hesaptan da hesap işletim ücreti kesilmekte. Sonuç olarak bedava değil!

Nasıl da yanıltıyorsunuz insanları! Telefonla Fix kart başvurusunda bulunulabiliyor. Peki telefonla, Finansbank'la hiç ilişkisi olmayan birine vadesiz hesap da açılıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • + vadesiz hesap açılıp kredi kartı ona bağlanmayacak (diğer türlü kredi kartı ücreti almıyoruz deyip vadesiz hesaba ücret bindiriliyor)

+kampanya katılımı olsun ama belli bir ücret karşılığı isteyen kişi katılabilsin

ayrıca bence tüm banka kartlarından 3 D sistemi ile alışveriş şartı gelse çok iyi olacak (bu konu tüm internet satışı+banka ve alıcılar için zorunlu olmalı) diğer türlü kart bilgilerini çalan birisi her türlü alışveriş yapabiliyor ,bence çok önemli olan bu uygulamayı neden yürürlüğe koymazlar anlayamıyorum (aslında bu konuya çözümü hükümetin getirmesi gerekiyor bunu biliyorum ama yine de belirtmek istedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

+ vadesiz hesap açılıp kredi kartı ona bağlanmayacak (diğer türlü kredi kartı ücreti almıyoruz deyip vadesiz hesaba ücret bindiriliyor)

enpara vadesiz hesapta hesap işletim ücreti yok üstad.

enpara kredi kartında da kart aidatı ve kart basım gönderim masrafı olmayacak.(fix card tan farkı)

aynen böyle olmalı ki diğerlerinde farkı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

çok yakında çıkacak aidatsız masrafsız enpara kredi kartının anketine katılın.

https://www.surveymonkey.com/s/enpara1

bonus monus olmaması kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acedia

Harcamalar karşılığında puan/chip/bonus veya uçuş mili kazandırMAyacak??

diğer kartlar kazandırırken bunu neden kullanacağız peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

ben 1000 nci müşteriydim bana niye sadece kalem defter verdiler ,olmaz böyle şey kartlarını iade edip 100 ncü müşteri olana kadar uğraşacağım :)

bu arada ne 100 ncü müşterisi yaw çocuk mu kandırıyorlar binlerce müşteriden sonra tekrar başa dönüp tamda onlara 100 ncü müşterilik mi denk gelmiş :)

ben 10 müşteri topladım arayıp bi teşekkür bile etmediler
  • Bir ara tartışılıyordu, baktım baktım bulamadım başlıkta... (Başlık içinde arama yaptır DH )

Yemeksepeti işi kesinleşti mi ? Yani gelen pos illa enpara mı olması lazım, yoksa başka pos olsada %20 iade oluyormu ? Bu iade anında düşme şeklinde değilde, sonradan hesabamı yatıyor ?
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    http://www.fixcard.com.tr/fix-ile-tanisin/default.aspx

linki incelerseniz anlaşılır ama dediğiniz gibi ben de emin olmak için telefonla başvuru yaparken sormuştum bu olayı ve kendileri de bana vadesiz hesabınızın olması lazım demişti. Yani kafamdan uydurmadım..
  • Hocam illa enpara pos cihazı olması şart değil doğrumu ? Yani başka pos cihazı olsada iade alınabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Hocam illa enpara pos cihazı olması şart değil doğrumu ? Yani başka pos cihazı olsada iade alınabiliyor ?

Siparişi verirken Enpara %20 iade diye seçin gerisine karışmayın. Sonra aldığınız slipteki bilgileri önceki siparişlerimden ilgili siparişe tıklayıp yazıyorsunuz o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi saatler arasında geliyorlar teslim etmek için, 4'ten sonra ev de olmuyorum ev arkadaşlarıma vermezler heralde ben yokken
  • Arkadaşlar konu hakkında bilgim olmadığı için size danışmak istiyorum.
    Sıcak fırsatlar bölümünde enparanın 100 lira iade yaptığı yazıyor.Ben şimdi bu iadeyi aşağıdaki üründe kullanabilir miyim? Geçen forumda birisine sordum kullanılır dedi ama saçma geldi çünkü 100 lira enpara,11 üniversiteli,11 pepsi kodu,2 tl şipşak falan filan derken 45 tl'ye geliyor böyle birşey nasıl mümkün olabilirki?
  • şikayetvar da şikayetler okuyorum, bazı firmalardan %20 olayını kaldırmışlar, milletin iadeleri yapılmamış, eftleri sakata gelmiş vs. daha kullanmadım hesabı ama böyle de takarik bi sistemleri varsa işimiz zor.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.