Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen maildeki ankete internet dışı harcamalarımda da avantajlar saglaması önemli diye yazdım
  • Mail şu şekilde, spam vs. değil arkadaşlar lütfen katılalım. Twitter hesaplarından "Derdimizi anlatmaya çalışırken küçük bir teknik aksaklık yaşadık :/ Umarız düzelttiğimizde yardımcı olabilirsiniz." diye not düşmüşler.

• ankete katıldım.kredi kartına yıllık haraç almadıkları taktirde kullanırız:D
  • Harcamalar karşılığında puan/chip/bonus veya uçuş mili kazandırMAyacak??
  • hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kart Finansbank bünyesinde Fix Card adıyla zaten mevcut, Enpara' nın farkı olmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Böyle bir kart Finansbank bünyesinde Fix Card adıyla zaten mevcut, Enpara' nın farkı olmalı diye düşünüyorum.

Bende bu sebeple internet dışı harcamalarımızda da avantajlar saglamalı diye yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Bende bu sebeple internet dışı harcamalarımızda da avantajlar saglamalı diye yazdım.

yılbaşına bomba bi kampanya bekliyorum yazdım
  • bende once fake maıl sannettım karışık kuruşuk yazılar vardı sonra gonderdım boş yere once fazızı artırın yazzydım keşke
  • Kampüs' te Caffe Nore varsa, Enpara' yı daha daha daha çok seviyorsunuz

• Ben yazdım,yakında businesbank sizi sollar diye...Gerçi bu hafta 1 güzellik gelebilir...
  • quote:

Tamam ben gidiyorum

bak bu tür konular tartışma çıkartır da demiştim demi :)

ya arkadaş herkes kendi dini ve kurallarını biliyor gerisi bizi ilgilendirmez (her koyun kendi bacağından asılır)

haram diyen bulaşmaz ,değil diyen işine bakar ,artık fetva işini lütfen başka bölümlerden yapın
  • quote:

Fixcard sahibi olmak için finansbankta vadesiz tl hesabınızın bulunması gerekiyor. Bu hesaptan da hesap işletim ücreti kesilmekte. Sonuç olarak bedava değil!
  • arkadaşlar sitede 3d secure olduğunu nasıl anlıyoruz?
  • parayı enparya atmak için vadesız hesap açıloyo mecburen, anında kart cıkartmışlar card fınans nakıt ustunde ısmım yazılı vadesız hesaba bağlı taksıt yapıyomuş sozde ama vaadsız hesabı hemn ustune kapatılamsını ıstıyorum dıye yazarak kapatırdım fınans bu adamın donunu alır
  • Enpara tarafından sürprizlere daima hazırlıklı olun, çat kapı gelebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 13 Kasım 2013; 21:59:02 >
  • quote:

Enpara tarafından sürprizlere daima hazırlıklı olun, çat kapı gelebilirler

Sia insight nedir dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya nicki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 13 Kasım 2013; 16:34:46 >
  • Benim 400 Tl lik harcamını 80 TL iadesi mesajı geldi. firma google harcamaları... 5 aralık iade tarihi..

Bu arada daha önce yukarıda paylaşılmış ama enpara'dan mail geldi, ilgilenenler anketi doldurabilirler. güzel bir kredi kartı sahibi olabiliriz

https://www.surveymonkey.com/s/enpara3
  • nasıl bir kredi kartı istiyorsunuz?
  • Kredi kartı anketi maili okunabilir haliyle tekrar gönderildi arkadaşlar ama tekrar dolduramıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 13 Kasım 2013; 17:48:25 >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.