Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Buradan hesaplayabilirsiniz,www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli

vadeli degil hesaba tanımlanan ek para hesabı
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    deveyuku satıcısının ürünleri kaldırılmış. Ama deveyuku.com'da fiyatlarda çok uygun
  • başvurudan sonra kaç günde geliyorlar ortalama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Kasım 2013; 23:57:01 >
  • gosterge 8,96ya kadar cıktı enpara hala gelene gecene 100lıra avanta vercez dıye ugrasıyo fed aralıkta inşallh su enparayı patlatır. buyuk mevduatcılar odea kaçamaya başladı enparaya yogunluktan bazen gırılmıyor odea 9,50 aralık sonuna kadar verıcek gıbı duruyo eger dedıgım arlıkta olursa enpara vallahıde tıllahıde odeadan enaz 0,50 fazla vremk zorunda kalıcak bunu nasıl goremıyolar anlmadım enaz odea kadar vermelısın enpara sıktın artık
  • arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum.en para ile internetten alışveriş yaptığımızda alışveriş tutarının %20 sini geri iade ediyorlar.bu geri iade edilen tutarı, paramızı faizde işlettikten sonra mı veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy_hunter

arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum.en para ile internetten alışveriş yaptığımızda alışveriş tutarının %20 sini geri iade ediyorlar.bu geri iade edilen tutarı, paramızı faizde işlettikten sonra mı veriyorlar?

Takip eden ayın ilk haftası yatırıyorlar iadeyi.
  • Biraz önce sagolsun Yavuz bey(izmir)kapima kadar geldi ve ufak muhabbet birkac bilgilendirme imzadan sonra kartimi teslim etti. Kendisine tesekkur ediyorum. Daha hicbir islem yapmadim ama memnun kalacagimdan eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dun aldim kartimi faizle isim yok ama yuzde 20 geri iade beni benden aldi😛

• isimli kartın da bi numarası yok kabartmalı değil pek farkı yok
    ama ikinci bi kartı çıkartmış olursunuz diğer kart da kapanmadığı için gerektiğinde bi aile ferdine verirsin kartı
  • be3nde başvurdm ama taksit yapılabilyor mu nakitte mi geçerkli asdece
  • sabah yetkili arkadaş geldi 2 dk da hallettik.
    şimdilik sorunsuz, umarım hep böyle olur da adam gibi bankacılık işlemleri yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusperato

Bende dun aldim kartimi faizle isim yok ama yuzde 20 geri iade beni benden aldi😛

+1
  • #Turkcellteknolojizirvesi #Enparacom

• Birikim hesabinda kazanilan para ne zaman hesaba yansiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Birikim hesabinda kazanilan para ne zaman hesaba yansiyor ?

Ertesi gün yansıyor arkadaşım

• Kartım başvurudan 1 hafta sonra geldi. Kartta herhangi bir isim yazmıyor, teslim anında adınıza kaydedilip aktive ediliyor sanırım. İsmimin yazılı olduğu kart için talepte bulunacağım.
  • Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar
    Takip eden ayın ilk haftası yatırıyorlar iadeyi.

yani iade edilen tutara faiz bulaşıyor mu?
  • Arkadaş belki din için sormadı, hemen baltalamayın lütfen.
  • spy_hunter S kullanıcısına yanıt
    İade edilen tutar Vadesiz TL hesabınıza yatırılıyor, faiz işlemez ama birikim yada vadeli hesap açarsanız ve iade paranızı o hesabınıza transfer ederseniz faiz işler.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.