Şimdi Ara

Enpara %50'si iade Kampanyası Uzatıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
3.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation ve Deezer üzerinden 31/03/2016'ya kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si
    bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve belirtilen sitelerde veya uygulamalarda Encard'ınızla harcama yapmanız yeterli.

https://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx?source=main-slider-4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beklediğim bir haberdi ama 3 ay az olmuş.3 ay daha xbox gold üyeliği ucuza alacağız anlaşılan.İnşallah yıl sonuna kadar uzatırlar.
  • Ben de zaman içerisinde spotify'a geçeceğim, o sırada yarı fiyat ödeyebilmek için bu kampanyanın uzamasını bekliyordum, umarım daha da uzar.
  • ya arkadaş daha önce ne güzel alışveriş iadesi vardı bu kampanya da kötü değil ama diğerlinin yanında hiç

• İnşallah yıl sonuna kadar uzar genç nüfusu/öğrenciyi enparada tutmak bu kadar kolayken bitirmezler diye düşünüyorum.

• Bu kampanya tek başına yeter

• Enparaya yeni üye yaptığım bir arkadaşıma gelen Enpara yetkilisiyle biraz sohbet ettik geçen hafta söylemişti uzayacağını. Bir de güzel bir kampanya yakında duyurulacak falan dedi, bu internet alışverişlerinin %20sinin iade edildiği kampanyayı sorduğumda.
  • Keşke kampanya sıfırlanıp baştan yapılsa. 300 lira olmuştur benim aldığım iade ne yapacağız. :(
  • teşekkürler.
  • Finansbank'ı ç,nli bir banka satın aldı.Satınalma tamamlanana kadar sorun yok.Ondan sonra çinlilerin politikaları ne olur belirsiz.Sene sonuna kadar uzaması beklemeyin derim ben
  • legolasbride kullanıcısına yanıt
    Çinli değil hocam Katarlılar(Qatar National Bank) aldı Finansbank'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Finansbank'ı ç,nli bir banka satın aldı.Satınalma tamamlanana kadar sorun yok.Ondan sonra çinlilerin politikaları ne olur belirsiz.Sene sonuna kadar uzaması beklemeyin derim ben

Çin değil hocam katar'a satıldı. Ayrıca kampanya 3 ay değil 4 at uzatıldı. Umarım 4 ay sonra tekrar uzatırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Enpara zaten bu kampanya sayesinde müşteri topladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Keşke kampanya sıfırlanıp baştan yapılsa. 300 lira olmuştur benim aldığım iade ne yapacağız. :(

Senelik limit o 2016 da sıfırlanır zaten.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Ülke ismi farklı kalmış aklımda.Düzelttiğin için teşekür ederim.Bakalım onların bakışı nasıl olacak.İnşallah alım tamamlanınca kampanyalara devam ederler
  • salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Aktif ileti getirdi geçen hafta arkadaşa. Nereden bilecekler kampanyayı

• legolasbride kullanıcısına yanıt
    Bence Katarlılar olumsuz yönde etkiler

• Arapların kampanyayı uzatacağını sanmıyorum.
    Zaten yakında yöneticiler de değişir. En para tarihe gömülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Aktif ileti getirdi geçen hafta arkadaşa. Nereden bilecekler kampanyayı

Her kartı aktif kurye getirmiyor bende yetkili bi abi geldi :) ama teb nuvoda aktif kurye getirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Keşke kampanya sıfırlanıp baştan yapılsa. 300 lira olmuştur benim aldığım iade ne yapacağız. :(

Senelik limit o 2016 da sıfırlanır zaten.

Kampanya 1 Ocak 2015 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.

Yani ocaktan itibaren 300 lirayı doldurursan hakkın bitiyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.