Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperen.md

11 ay ayın enparalısı olmuşum 1 ayla kaçmış neyse kısmette yokmuş hayırlısı.

kusura bakmasınlar şikayet vara yazdım. Böyle saçma kampanya olmaz tüm param orda tüm işlemlerim orada 1 ay olmamış 2 ay olmamış ...
  • loast kullanıcısına yanıt
    Her hazıryemek restoran geçmeyebilir enparayı arayıp teyit ettirin bence hem buradaki arkadaşlar da kesinleştirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 e 50 veriyor tırt diyen olmuş daha ne yapsın adamlar havadan 50 tl Allah razı olsun
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    faruk güllüoglu baklavalari restorant olarak mı geçiyor bilginiz var mı acaba?

• Döner ayran terk.

• quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

quote:

kusura bakmasınlar şikayet vara yazdım. Böyle saçma kampanya olmaz tüm param orda tüm işlemlerim orada 1 ay olmamış 2 ay olmamış ...

Bu bir kampanya değil. Sadık müşterilere hediye.

• quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Faruk güllüoglunada geliciormu bilen varmi??

ben de merak ediyorum bunu

• ölücüler çatlıyor, ohh şu 50 TL yi bir güzel yiyeyim.
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    tamam hocam kapida odedim diye belirtmisim ya zaten. fiziksel pos oluyor bu. sanal pos'u siz yanlis anlamissiniz. hani web sayfasi yonlendirir online odersiniz o sanal pos oluyor.
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Neyin şikayeti bu kampanya vs değil sen bizimle berabersen buyur bu da bizden sana kıyak diyo adamlar. Ne delirdiniz ya alamadınız diye ayın enparalısı para ile olan bir şey değil fatura öde para gönder al ıvır zıvır yani. Yapsaydınız da alsaydınız

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Belki de restoranta gidecek çevremiz yok hocam. Herkes bir değil.
  • ben bir defa dahi ayın enparalısı olmadım ,bana her şey yasak o zaman :)
  • ayın enparalısı gibi saçma sapan bişey çıkardığı an bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

quote:

Bu bir kampanya değil. Sadık müşterilere hediye.

sadık müşteri alakasız olmuş. Belki şuradaki çoğu kişinin yararlananlardan daha fazla parası vardır, belki de fazla işlemi yoktur..
  • Mart 2016 ayın enparalısı olmamışım büyük ihtimalle o ay haberim bile yoktu böyle birşeyin olduğundan, yıllar sonra güzel bi kampanya çıkarıp böyle bir şart koymak yakışmamış tabi enparaya. Tabi bu ülkede biraz müşteri kazanınca maskesini çıkarmayan kaç firma var ki?
  • Güldürmedi.
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    parası çok olan adamlarsanız 50 tl nin peşine düşmeyin. sadık müşterilere özel verilmiş.

benim fazla param yok kampanyadan yararlanabiliyorum.

demek ki paranın satın alınamayacağı şeyler varmış.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var tüm parasını Enpara'da tutan adam sadık müşteri olamıyor mu? İlla ki cep telefonuna tl mi yüklemesi gerekiyor veya atm den para mı çekmesi gerekiyor sadık müşteri olabilmek için.

Yarın öbür gün şartlarını sağlayamadığı bir kampanya çıktığında burda ağlayacak kişiler şimdi kampanyadan yararlanabiliyor diye yararlanamayanları suçlar olmuş vay be.

• Daha oncede flash bellek hediyesi gondermisti... ::)) bu hediyede geldi bana tsk. Enpara

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimaster

faruk güllüoglu baklavalari restorant olarak mı geçiyor bilginiz var mı acaba?

enson Poğaça almak için bi güllüoğluna uğradım orasıda restoran olarak geçiyordu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.