Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da iade geldi. Teşekkürler Enpara
  • rutubetsiz R kullanıcısına yanıt
    100 tl ve üzeri harcama yaptığınız bir iş yeri varsa pos cihazı gıda sektörüne yada şirket ismi için de gıda vardır.eğer hiç kart harcaması yapmamışsanız da yatmışsa büyüksün enpara demeli.
  • milletin baska islemini degerlendirmisler benim harcama yaptığım restorani saymamislar herhalde iade gelmedi. mail attim cevap da yok.

• tişikkirler enpara
  • Restorana gidip harcama yaptım iade etmediler. Pos restoran olarak gözükmüyormuş. Kampanya koşullarında böyle bir şey yazmıyor. Kapatmanın vakti geldi hesabı.
  • 11 aylık ayın yıldızlarından, posa takılanlara evrilen süreçte; 1 su, 1 sos alıp işi garantiye alıp üstüne üstlük burada paylaşanlara teşekkürler yararlanmış bulunduk, yazalım dedik
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Hesap hareketlerini kontrol ettiğimde tam 100 tl lik ... sahne diye bir mekana ödeme yapmışım. Sanırım onu saydı, o değilse eğer büyüksün enpara
  • enpara severim birde kredi kartı çıkarsa şahane olcak.
  • Musteri hizmetleri ile gorustum ben kredi karti yolda Haziran da piyasaya sureceklermis herkesin bilgisine... Saygilar...

• futan5500 kullanıcısına yanıt
    Nuvo Haziranda kapanıyor komple. Enparaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 10 Nisan 2017; 15:27:43 >
  • tişikkirlir sipirmin
  • Bu kampanya devam ediyor mu?..

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/default.aspx BİTEN FIRSATLAR OLARAK GÖZÜKÜYORDA....
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.