Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben pidemide yi aradım posun restorant olup olmadığını sordum. Restorant posu olduğunu belirttiler. 7 tane pide söyledim
  • reginamea R kullanıcısına yanıt
    Çiğ et aldım kıyma kuşbaşı vs hesaplar aynı kasadan ödeniyor sanırım. Başka bir kasa yoktu çünkü
  • Leman Kültür'e giden oldu mu orada geçiyordur herhalde değil mi bu kampanya? Bugün gideceğiz de.
  • İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    Az önce aradım enparayı ve lokanta sektöründe hizmet veren bi pos cihazı kullanılmış ve kampanyaya dahil olmuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam Allah nasip ederse dönerci ali ustada kullanıcam, geçerli olur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

akşam Allah nasip ederse dönerci ali ustada kullanıcam, geçerli olur umarım

Hocam önce bi su geç postan bence. Sonra ara enparayı harcama yaptığım yer kampanya kapsamında mı diye sor. Sonra yersin yemeğini teyit alıp :)
  • reginamea R kullanıcısına yanıt
    Çiğ et aldım ben, fişte Izgara olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

akşam Allah nasip ederse dönerci ali ustada kullanıcam, geçerli olur umarım

Hocam önce bi su geç postan bence. Sonra ara enparayı harcama yaptığım yer kampanya kapsamında mı diye sor. Sonra yersin yemeğini teyit alıp :)

süper mantıklı, aynen yapıcam hocam :)
  • Ayın enparalısına döndüğün gün,öldüğün gündür gülüm
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Ben şarküterinin yanındaki postan ödedim. İlk sosu ise yemek yenilen kısımdan. Zaten tek pos kullanıyorlar sanırım.
  • Arkadaşlar çoğu yer kabul olur bence 166 lira pos çektim bistro dan altında alkol yüzde 18 yazıyordu mail attım kabul olmuş dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala harcayamadım şunu. Gidip bi restorana rica edip 100 TL mi çektirsem ne yapsam. Durduk yere 100 TL harcayasım da yok, sebepte yok. Pöf gidiyor kampanya.
  • Zaten ihtiyaç vardı ve bir ya da iki paket alıcaktım 250 şer gramlık. Bugün de son gün olunca, Starbucks'dan dört paket çekirdek kahve aldım ve 105 lira tuttu. Taktik maktik yok, bam bam bam. Bakalım faydalandırıcak mı?
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Köfteci Yusufta harcama yapın hocam. İster kahvaltılık, ister et reyonundan et yada sucuk alabilirsiniz. Fiyatlar uçuk değil. Her türlü kardasınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Hala harcayamadım şunu. Gidip bi restorana rica edip 100 TL mi çektirsem ne yapsam. Durduk yere 100 TL harcayasım da yok, sebepte yok. Pöf gidiyor kampanya.

Köfteci Yusuf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Hala harcayamadım şunu. Gidip bi restorana rica edip 100 TL mi çektirsem ne yapsam. Durduk yere 100 TL harcayasım da yok, sebepte yok. Pöf gidiyor kampanya.

Köfteci Yusuf?

Bulunduğum yerde köfteci yusuf yok hocam üstüme gelmeyin kötü oluyorum.
  • Hadi yav.... Nerdesinizki hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hadi yav.... Nerdesinizki hocam ?

Mersin hocam. Hem restorant, hem dediğiniz tarzda satım yapan bir yer aklımda yok. Yaylalara çıkarken bir kaç yer var hem kasap hem pişirim yapan ama orayada gidilmez şimdi.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Göz göre göre 50 TL gidiyi :(
  • Bugün yani 31 mart kampanya'ya dahil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.