Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da Baklavacı Hacıbaba'da geçerli.. Gerçi biraz sıkıntılı bunu öğrenmek ama olsun. Önce 1 porsiyon alıp bankaya sorduğumda geçerli demişlerdi. Sonra 100 liralık yapıp, bugün tekrar sorayım dedim. Önce Gıda olarak görünüyor geçerli değil dediler, sonra 10dk hatta bekletip tamam restaurant olarak görülüyor geçerli dediler.
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam allah bağışlasın, ömrü uzun bahtı açık olsun. Ben Köfteci Yusuf tan Sos, Kuzu Pirzola, Beyti, Sucuk aldım. Dilerseniz peynir, zeytin çeşitleri' de var. Seçenek çok yani. Aşağı siteden ürün fiyatlarına ve çeşitlerine bakabilirsiniz.

http://www.kofteciyusuf.com
  • cvr C kullanıcısına yanıt
    Valla Köfteci Yusuf'ta önce sos alıp MH' ne sormuştum. Sorun yok geçer demişlerdi. Kapı gibi görüşme kayıtları var :D
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Akşam iş çıkışı uğrayıp en azından kasap alışverişini aradan çıkarayım bu bahaneyle bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Valla Köfteci Yusuf'ta önce sos alıp MH' ne sormuştum. Sorun yok geçer demişlerdi. Kapı gibi görüşme kayıtları var :D

online mı aldınız hocam.
  • msjları okudum da kafam karıştı biraz ben izmirdeyim ve kampanyaya dahilim ama kullanacağım yerleri bilmiyorum bazıları köfteci yusuf demiş ama hangi şehirde kullandığını belirtilmemiş tam olarak bana bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Yok şubeden gidip aldım hocam. Online ödeme kampanya dışı.
  • İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    KSK'deki Mavibahçenin arkasındaki Köfteci Yusuf' ta kullandım. Oradan kullanabilirsiniz.
    Hımm teşekkürler hocam peki oraya gittiğimiz de birşeyler söylememize yada pos ayrımı gibi birşeyler var mı yani direk karttan çektirsek oluyor mu ?

Birşey söylemenize gerek yok. Ben 7 TL' ye Sos aldım ödemeyi kartla yaptım. 5 Dk bekleyip MH aradım işlemi kontrol etti Köfteci Yusufta harcama yapmışsınız dedi. Peki dedim şimdi 100 TL üzeri harcama yapsam kampanyadan yararlanabilirmiyim dedim, Tabiki sıkıntı yok kampanya dahilinde görünüyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 27 Mart 2017; 14:43:2 >
    Tamamdır hocam çok güzel o zaman 👍 Cevap için sağolun hayırlı günler 🙂

Rica ederim hocam, iyi günler.
  • Beyler Ankara'daki Kahveci Hacıbaba, Kocatepe Kahve Evi gibi mekanlarda geçerli mi bu kampanya?
  • Bursa da kofteciyusuf disinda nerede gecerlidir acaba

• 13 kişinin polisevi res. kısmında öğle yemeğinde karnını doyurdum total 103>53 tl Allah kabul etsin.
    Köfteci Yusuftan 120 TL lik alışveriş yaptım fişte gıda sanayi yazıyordu. Restoran yazısı yoktu inş dahildir bu olaya
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    MH' den kesin teyit aldım hocam, fişe bakarsan restorant felan ibareside var. Şirket açılımında
  • quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

Bursa da kofteciyusuf disinda nerede gecerlidir acaba

ben kayapada uzan et mangalda kullandım hocam restoran olarak geçiyor 2 kişi 100 tl ye tıka basa tatlısıyla vs doyabilir
  • Balıkesir Bandırmada kampanyayı kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Köfteci Yusuftan 120 TL lik alışveriş yaptım fişte gıda sanayi yazıyordu. Restoran yazısı yoktu inş dahildir bu olaya

Köfteci Yusuftan çiğ et mi aldınız yoksa yemek mi yediniz? Ben de çiğ et almayı planlıyorum, sorun olur mu ki? Boşuna yanmasın kampanya. Eğer çiğ et de geçerliyse çok uyguna gelir fiyatlar.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.