Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara iyice suyunu çıkardı. Önce sadece Ayın Enpara'lısı olun dediler. Şimdi insanları bir sene boyunca Ayın Enpara'lısı olmaya teşvik ediyorlar. Adam gibi kampanya yapamayıp, küçük bir müşteri kitlesini sevindirerek, karizmayı kurtarmaya çalışıyorlar. Yemezler.
  • Köfteci yusufa gitsek

Şarküteriden Et sucuk alsak bu kapsama girer mi?

Bence girer.

Ekleme: köfteci yusufta geçerli. Gidip biraz yedik, biraz kasap reyonundan alışveriş yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 26 Mart 2017; 23:56:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) buradaki çoğu kişi normalde zaten daha uygun yerlerde uygun şeyler tüketiyor ama 100tlyi yemekte harcamaktan kolay bir şey de yok. Bi restorana gitsen 2 ızgara ortaya salatası ıvırı zıvırı sonrasında güzel bi kaymaklı kabak tatlısı içeceği çayı vs zaten 100 tutar mis gibi 50 lirayı da iade ediyolar. Tam kız arkadaşı/eşi yemeğe götürmelik kampanya olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Banada geldi. Komboları bekliyoruz beyler

3 arkadaşınla yemeğe git 100 liralık, beyler benim karttan ödeyelim siz paraları bana verin de. Hepsinden yirmi beşer lira al, 50 lira da enpara iade edcek. 25 lira cebinde fazla para, üstüne güzel de yemek yemiş olacaksın.

çakal bir düşünce tutar bence
  • Enpara bos islerle ugrasiyor yok ayin enpsralisi falan ilk basta yapiyodum sonra yuzune bile bakmadim bi euro aliyorum o kadar oyun oynuyorlsr insanlarla safma sacma seyler ayin enparalisiymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gelmedi arim bi mevduatı çekeyim de akıllansınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/yemekkampanyasi.aspx?ref=email
    AnasayfaFırsatlarRestoranda 50 TL indiriminiz Enpara.com'dan!

Mart 2016'dan beri her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz için teşekkür ederiz!

Mart ayı boyunca dilediğiniz bir restoranda Encard'ınızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim Enpara.com'dan!

Umarız sevdiklerinizle keyifli bir yemek yemenize vesile olabiliriz...

1 Mart 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında 12 ay boyunca sizin gibi her ay 'Ayın Enparalısı' olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya kapsamında 1 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içi bir restoranda tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcama için 50 TL indirim kazanırsınız.
    Ay boyunca birden fazla 100 TL ve üzeri restoran harcaması yapmanız durumunda, ikinci ve sonraki harcamalarınız kampanyaya dahil edilmez. Ay içinde restoranlarda yapacağınız 100 TL altı harcamaların toplam tutarı 100 TL’yi geçse bile bu harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmez.
    Yurt dışı restoranlarda yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya sadece Encard’ınızla fiziksel bir POS üzerinden yapacağınız restoran harcamaları için geçerlidir. Diğer kartlar, ödeme sistemleri, para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapacağınız veya Encard’ınızla internet üzerinden yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 7 Nisan 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.
    Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
    Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 1 Mart 2017; 16:0:10 >

• Aynen, eş veya kız arkadaş ile gidilebilir.

• Yazıklar olsun, bi Şubat ayında ayın enparalısı olmamışım. Bir aylakaçırdık fırsatı iyi mi?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Nusret'ten yer ayıralım. :D

çok pahalı değilmi ora ya :D
  • Üvey evlat muamelesi gördük iyi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam da restorandaki post makinası her banka için ayrı tanımlanmış olabilir. Restoran postu olmazsa sıkıntı yav..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 3 Temmuz 2017; 20:12:13 >
  • kofteci yusuftan cig urun almak icin kullanilabilir. bir suru sey satiyorlar. ben kavurma alacagim. 1700 gram 52 tl'ye gelecek
  • Yaa gelmiş tşkler haber verene çok güzel
  • küfteci yusuf un yemek dışı ürünleri şarküteri diye geçmiyor mu ya?

deneyen yazsın
  • Yusufta değerlendirilir bu iş

• Köfteci yusuflarda ödeme tek noktadan alınıyor.

Şarküteriden de alsan, yemek de yesen aynı kasaya ödeme yapılıyor.

Hadi yine iyisin köfte yusuf.

• YUHH YA ŞANSA BAK.GEÇEN AY,ŞUBAT AYI İLE KAÇIRMIŞIZ KAMPANYAYI
  • Yusuf ta tüm ürünler aynı kasada geçiyor restoran olarak

Alışveriş tapacağınız res posunun restoran olmasına dikkat edin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.