Şimdi Ara

Enpara - 100 TL restoran harcamanıza 50 TL indirim! İadeler geldi. Teşekkürler Enpara. (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
37.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extralarge

Tamam hocam, İzmir Mavibahçeden alacağım. Önce ufak bir ürün alıp MH ile kontrol ettireceğim. Bu arada alışverişten sonra bilgilendirme SMS' si geliyormu arkadaşlar ?

Gelmiyormuş. Müşteri hizmetlerini arayıp ben harcama yaptım kontrol eder misiniz diye soruyormuşsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 TL yi nasıl harcarım kız mız yok ki
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Hocam test alışverişini hemen düşüyormu sisteme ? Hemen arayıp teyit alabiliyormuyuz ?
  • quote:

Hocam test alışverişini hemen düşüyormu sisteme ? Hemen arayıp teyit alabiliyormuyuz ?

aynen hocam. İstersen 4-5 tl bi tatlı al. Ara sor. Tamam derlerse 100 tl alırsın.
    7 TL Sos alacam hocam. Siz hangi ildesiniz ?
  • Arkadaşlar bursada deneyen var mı? Gidip teyit eden varsa bana ben de ona göre gidicem
  • quote:

Ankara ama bence birinde geçen diğerinde de geçer diye düşünüyorum. Bayilik yok çünkü köfteci Yusuf ta hepsi kendi yerleri.
    Daha önce başka ilde Köfteci Yusufta deneyip teyit alan arkadaşlar var hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Ankara ama bence birinde geçen diğerinde de geçer diye düşünüyorum. Bayilik yok çünkü köfteci Yusuf ta hepsi kendi yerleri.

Ankara köfteci yusuf için teyit alırsanız haberdar eder misiniz hocam.bir de nerdeki köfteci yusuf bu?

Ankara için başka teyit alan var mı?

• İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    Hocam mavibahce köfteci yusufta denemek icin ufak bir sos aldim ödemeyi yaptıktan sonra enpara mh aradim oradan teyit aldim. Sorun yok kampanya kapsaminda dediler. Hemen 100 küsür TL lik bir harcama daha yaptim.

• Ben de Ankara köfteci Yusuf'tan teyit için bir tatlı yedim. Aradım teyit aldım geçerli dediler. Alışverişimi yaptım.

• quote:

Hocam mavibahce köfteci yusufta denemek icin ufak bir sos aldim ödemeyi yaptıktan sonra enpara mh aradim oradan teyit aldim. Sorun yok kampanya kapsaminda dediler. Hemen 100 küsür TL lik bir harcama daha yaptim.

Bu Podium Avm de ki Köfteci yusuf mu , tam yeri neresi hocam?

• Izmir karsiyaka mavibahce nin arkasindaki ege parktaki kofteci Yusuf

Podium da hocam girişinde görürsün zaten kocaman.

• quote:

Podium da hocam girişinde görürsün zaten kocaman.

tamamdır hocam eve erzak depolayalım bakalım

teşekkür ettim

Rica ederim. 1.5kg kuşbaşı 1 kg da köfte 100 tl ediyor.

• quote:

Rica ederim. 1.5kg kuşbaşı 1 kg da köfte 100 tl ediyor.

eyvallah hocam

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Alışverişten önce bankayı aradım öneri sundum sistemde sektör isimlerini gösterin sonra mcc kodlarına bakarsınız. Sizi arayıp sormamıza gerek yok dedim ayrıca alışverişi yaptığım Domino's şubesinin posu gıda olarak geçiyor alışverişi geçmeden önce sordum restoran mı diye iki personelde onayladı e geçtim siparişi sonuç hüsran slipte gıda diye geçiyor aradım enparayı kodlar tutmuyor diyorlar bende hoydaa dedim tabii slipi ben çektirmesem marketten alışveriş yaptım diye düşünürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSM -- 26 Mart 2017; 20:31:24 >
  • Valla benim dayim izmirde kofteci bende gittim slip cektim 100 tl hic yemek yemedim 100 kagit cebe.... Aradim enparayi gecerli dedi....

• 2 haftalık bir bebeğimiz var dışarı hiç çıkamıyoruz. Bu kampanyandan nasıl faydalanabilirim yemek yemeye gitmeden önerisi olan var mıdır? Podium avm de köfteci yusufda neler var gidip alsam bir şeyler
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.