Şimdi Ara

Enlight ucretsiz oldu yumulun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok basraili bir proram olan enlight ucretsiz suan normal fiyati 10 tl civariydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• neye yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf uygulaması diyelim kısaca snapseed gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdm baktım şimdi, baya değişik özellikleri var. Dursun kenarda..
    Teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayagidir bekliyordum bilgi iyi oldu teşekkürler

• program çok başarılı tabletimde yüklüydü, cihazıma da yükledim bildiri için teşekkürler.
  • jailbreak varken yükleyip en memnun kaldığım prgramdı. jailbreak gidince patlamıştı. çok iyi oldu
  • Teşekkürler

• Tüh kaçırdık
  • 3 gün önce parayla aldığımız program 3 gün sonra Beleş olunca paramızı geri alamıyor muyuz? 4-5 seferdir Yaşadığım bir durum bu ve can sıkmaya başladı artık. Enayi durumuna düşüyoruz. Son 1 aydır ne almak istiyorsam istek listesine ekledim zaten bir şey almadım sırf bu yüzden.

• Tüh kaçırdım ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

3 gün önce parayla aldığımız program 3 gün sonra Beleş olunca paramızı geri alamıyor muyuz? 4-5 seferdir Yaşadığım bir durum bu ve can sıkmaya başladı artık. Enayi durumuna düşüyoruz. Son 1 aydır ne almak istiyorsam istek listesine ekledim zaten bir şey almadım sırf bu yüzden.

Apple'a geri bildiirimde bulunun, uygulamadan memnun kalamdım işimi görmedi diyin. Para iadesi yapıyorlar.
  • kaçırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

quote:

3 gün önce parayla aldığımız program 3 gün sonra Beleş olunca paramızı geri alamıyor muyuz? 4-5 seferdir Yaşadığım bir durum bu ve can sıkmaya başladı artık. Enayi durumuna düşüyoruz. Son 1 aydır ne almak istiyorsam istek listesine ekledim zaten bir şey almadım sırf bu yüzden.

Apple'a geri bildiirimde bulunun, uygulamadan memnun kalamdım işimi görmedi diyin. Para iadesi yapıyorlar.

nereden yapıyoruz hocam bu geri bildirimi?
  • quote:

Hocam Appzapp kur cihazına
    Çok büyük faydası var
    Ücretsiz olanları anında haber veriyor,istediğin uygulama için alarm kurarsın
    Zamanında ben de senin gibi can sıkıcı duruma düşerdim,Appzapp kurunca bir sürü app bedavaya geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşsizin biri tüm konuyu eksilemiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

quote:

nereden yapıyoruz hocam bu geri bildirimi?

https://reportaproblem.apple.com/
    Adresine giris yapin, uygulamalari goreceksiniz. Bildir seçeneği ile talebinizi gonderebilirsiniz. (;

• E postanıza makbuz geliyorsorun bildire tıklayın geri iade teklifinde bulunuyorsunuz 1 hafta içinde büyük ihtimalde paranız hesabınıza yatırılacaktır 1 gün öncede ben iade talep ettim kabul oldu

• Kaçırdık
  • İndirdim de Snapseed'den ne farkı var bunun ? İkiside var cihazda, sanki Snap'in kullanımı daha kolay gibi geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.