Şimdi Ara

ENIYIPAZAR.COM LÜTFEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN PATLAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: tenir

persona sen gerizekalısın

Tenir sözlerine dikkat et lütfen saygılı bi ortmada tartışalım olur mu???? Saygısızlığın lüzumu yok????
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekirhalici

Benim seninle bir alıp veremediğim yok sen o kdar üyeliğinle iftihar duyuyorsun ama burada sadece yeni üyelerin olmadığını görmeyecek kdar halen acemisin malesef. lütfen daha fazla uzatmayalım.

Burada zaten her geçen gün yeni üyeler üye oluyor. Benim garibime gelen dolandırıldım diyenlerin hep yeni üye olması o kadar. Lütfen fazla uzatıp birbirimizi kırmayalım olur mu???? Neyse nşallah herkes için hayırlısı olur.....
  • siteden ürün aldım geldi diyenlerinde çok fazlası yeni üyeydi,

adam dolandırılmış olabilir ve bizi bilgilendirmek için yeni üyede olmuş olabilir. yani bu kadar basitte olabilir olay.
  • Arkadaşlar bende yandım bana gsm numarasından arayıp bilgi verdiler paket geldi. diye beni aradıkları cep numarası 0535 686 25 25

yarın bende savcılığa başvuruyorum....

dostum savcılığa dilekçe haricinde ne lazım bilgi verirsen ii olur.

ayrıca bu olay bilişim suçuna giriyor............... (herhalde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbaba -- 15 Şubat 2005, 21:31:50 >
  • Arkadaşım sen elindeki dekontları telefon numaralarını al ve git iyi bir dilekçe yazdır. benim dosyam 2005/2060 bu dosyayı da misal olarak gösterebilirsin. dosya büyükçekmece de açıldı.
  • Eniyipazar.Com hakkındaki konusmaları sadece bu başlıkta yapınız ..
    http://forum.donanimhaber.com/m_2004525/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.