Şimdi Ara

EniyiPazar adlı firma hakkında konular sadece burada!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok belliydi cok ama sagolsun arkadaşlar anlamadı okadar uyardık
  • evet çok uyarılara rağmen dinlemediler besbelli adamlar şerfesiz
  • ben orası dolandırıcı yetkisi olmadan garanti logolarını kullanıyor kredi kartı numarası topluyor dediğimde biz ürünü aldıktı carttu curttu diyenler utansın şimdi olurmu. dandik dandik ürünleri bi kaç kişiye yollayıp bal çaldılar bizim ağzımıza
  • kardeş uyardığın bir yazının linkini verebilirmisin.....benim için önemlide
    quote:

Orjinalden alıntı: visualize

cok belliydi cok ama sagolsun arkadaşlar anlamadı okadar uyardık
  • selam arkadaşlar valla çok üzüldüm benim arkadaşın eline mallar ulaşmıştı şüphelerim vardı ama bu kadar yüzsüz olacaklarını hiç düşünmedim allah belelarını versin
  • selam arkadaşlar valla çok üzüldüm benim arkadaşın eline mallar ulaşmıştı şüphelerim vardı ama bu kadar yüzsüz olacaklarını hiç düşünmedim allah belelarını versin
  • arkadaslar bn bu heriflerden son anda kurtuldum ama galiba kapora 20 ytl gitti.. bu herifleri dava edecek varsa yanındayım ...
    bu arada adamların irtibat nosu yane cep telefonu 0 535 686 25 25 bu no ile napılabilr...

dava için haber gerekirse e mail adresim kilickapa@hotmail.com
  • ben magdur degilim ama magdur olan arkadaslar adina cok üzüldüm umarin cezalarini bulurlar
  • arkadaslar herkez su verdigim linkten olay1 medayaya haber versin belki bisey olur
    http://www.medyaline.com/formmail/
  • http://www.hukuki.net/index.asp

burada hukukçular toplu hareket edin demiş. isterseniz ilgili linke bir bakın...
  • madem o kadar profesyonel adamlar neden boyle b.ktan bir site yaptılar arkadaslar hepsi hikaye proxy üzerinden baglanmayı bilen 3-5 tane lamer işi bu aha butaya yazıyorum yakalandıklarında gorursunuz tabi sikayetci olanlar varsa
  • Geçmiş olsun. Ben de uyardım güvenmiyorsan almazsın isteyen alır isteyen almaz demişlerdi hatta biz muzioları bitiririz seninki inşallah yolda kalır demişlerdi. Geçmiş olsun. Ama başından belliydi.
  • web sayfası kapatılmış ve girişte emniyetin logosu sağ ve sol üst köşelerde ve kocaman bir ünlem işareti
    altında
    quote:

kaçak mal almak ;kaçak mal satmak kadar suçtur
    diye bir yazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magu -- 18 Şubat 2005, 11:27:57 >
  • arkadaşlar ne diyim biliyorumki magdurlara cok geçmiş olsun..
  • Herkese geçmiş olsun...

eniyipazar SAZANları sazar..
    olmuş azıcık:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

ok nakka bulacam inşallah o topici ayrıca adamın nicki de h ile başlıyordu üyelerde arıyorum tek tek...

hellcobardı dostum adamın nicki
  • quote:

sadece mp3 player sattılar hiç 6630 alan oldu mu yok!!! 2-3 mp3 player ve kendi adamlarıyla güven sağladılar ben ve magnetec bunda bit yeniği var derken adamlar güvenilir diyordu birçok kiş....

ahhh dostum ah. bikaç elaman vardı burayı savunan hellcobar bi iki kişi daha mp3 player aldık geldi diyolardı. dediğim gibi iki mp3 yollayıp milletin gözünü boyadılar işte
  • Acaba piyasayi kac para dolandirdilar? Trilyon varmidir?
  • beyler aranızda hack varsa siteyı zikin ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

quote:

sadece mp3 player sattılar hiç 6630 alan oldu mu yok!!! 2-3 mp3 player ve kendi adamlarıyla güven sağladılar ben ve magnetec bunda bit yeniği var derken adamlar güvenilir diyordu birçok kiş....

ahhh dostum ah. bikaç elaman vardı burayı savunan hellcobar bi iki kişi daha mp3 player aldık geldi diyolardı. dediğim gibi iki mp3 yollayıp milletin gözünü boyadılar işte

Hatırlıyor musun ikimiz bi gece bu işte bişeyler var derken savunan birçok kişi vardı.. Gece saatlerinde...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.