Şimdi Ara

Enigmo 2 AppStore'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008'in en iyi iPhone oyunu seçilen “Enigmo” ‘nun yeni versiyonu,Enigmo 2, üreticisi Pangea tarafından AppStore'da kullanıcılara sunuldu.

iPhone 3Gs'de kullanıcıyı daha memnun edecek olan ancak iPhone OS 3.0 işletim sistemine sahip iPhone ve iPod Touch'larda da çalışan Enigmo 2, 3 boyutlu grafikleri ve daha gelişmiş oynanabilirliği ile dikkat çekiyor. Birinci oyundaki lav ve yağ akışkanları bu versiyonda plazma tanecikleri ve lazer ışınıyla değiştirilirken; teleport, yerçekimi çevirici gibi kullanıcıya damlacıkları, tanecikleri ve ışınları hedefe ulaştırmasında yardımcı olacak yeni nesneler eklenmiş. Enigmo'daki gibi 50 bölümden oluşan oyunun PC ve Mac versiyonları gibi gezegenlerin çevresinde geçtiğini belirtelim.

Enigmo'nun 9 dolarlık çıkış fiyatının aksine kısa süreliğine 3 dolardan satışa sunulan Enigmo 2'i incelemek ve satın almak için burayı (iTunes gerektirir) tıklayınız.

• Fiyatı bayağı uygunmuş ..
  • çok hoş bir oyun, 1. sini satın almıştım bunuda aldım, 3gs de mü-kem-mel çalışıyor. herkese şiddetle tavsiye ederim.
  • harika bir oyun bu.birincisini büyük bir zevkle bitirmiştim.bunuda hemen indirecem.bilgilendirdigin için sagol Shady
  • Oyunun mantığı çok güzel ama nedense beni çok sıktı
  • Süper bir oyun, eminim 2.si de öyledir, bilgi için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.