Şimdi Ara

Eni iyi sağ bek Gökhan VS En kötü sağ bek Sabri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikisi de kanser futbolcu nefret edeerim ikisinden de fakat en iyi ile en kötü arasındaki fark bu mu?

Bjkli ve fb li arkadaslara soruyorum sizin en iyi futbolcunuz bu mu?

Amacım Sabri'yi övmek değil hatta nefret ederim inş def olup gider bir an önce. Demek istediğim abarttıgınız gökhan'a bakın sabriden farkı yok

Eni iyi sağ bek Gökhan VS En kötü sağ bek Sabri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 27 Şubat 2017; 15:34:50 >

• Buna bakarak yorum mu yapilir istatistik futbol programlarinin zaman gecirmek icin cikardigi icat.

Gg nin saha icinde nasil aktif kaldigini neler yaptigini goruyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Yapma yawwww

İstatistiklerde GG farkla önde olsa istatistikler ortada vs dersiniz.
  • Iyi de burda yuzdeleri vermen lazim, o basarili orta yapma orani nedir mesela?

Adam 3 mac fazla oynamis, tabi ki istatistigi fazla olmasi anormal degil.

Adamlar Sarbiyle gokhani karsilastirdi ya la. Daha da bir sey demiyorum.
  • ben sasbrinin dalga gecilen kdr kotu oyuncu olmadigini dusunuyorum ztn de, gokhan sabriden iyi bektir, buna karsi argumanin su yukardaki resimse kolay gelsin.

onu gectimde, sabri nin mucadele gucu hirsi 30 yildir oyle yada boyle oynamasi hic kimsenin sabriyi kesememesi fln adamla bu kadar dalga gecmeyin. sabri kotu bir oyuncu degil bence.
  • oyunda kaldığı süreler yazılmamış neye göre istatistik
  • Oyun içinde koşmadığın bir yer olur golü yersin o golle takım dağılır. Hatta yeri gelir hoca bile gider.

Veya kritik yerde kötü bir pas verirsin golü atamaz takım. Sonra yersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

ben sasbrinin dalga gecilen kdr kotu oyuncu olmadigini dusunuyorum ztn de, gokhan sabriden iyi bektir, buna karsi argumanin su yukardaki resimse kolay gelsin.

onu gectimde, sabri nin mucadele gucu hirsi 30 yildir oyle yada boyle oynamasi hic kimsenin sabriyi kesememesi fln adamla bu kadar dalga gecmeyin. sabri kotu bir oyuncu degil bence.

+1 ben sabrinin söylendiği kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhan en iyi falan değil saçmalamayın. 2 senedir izlemiyor musunuz adamı. volkan şen primatı bile otoban yaptı o kanadı
  • 31 tane ikili mücadele farkı var. bu öyle ufak bir fark değil. ama tabi şu da var sabri kaç kez ikili mücadeleye girmiş buna bakmak lazım.

100 mücadelede mi bu başarılılar, değilse saçma ve gereksiz bi istatistik.
  • sabri 30000000 orta 11 isabet , 1111111111 ikili mücadele , arkaya adam geçirme , içeri girmeme , ofsayt bozma bunlarıda ekle xd
  • Cımbızla istatistik çekmişler bana kalırsa
  • Bir bek için gol değil kazanılan ikili mücadele önemli zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.