Şimdi Ara

Engoo Türkiye, 4000 Öğretmenle 4.5TL'ye Denk Gelen Özel İngilizce Derslerine Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
2.359
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Yabancı Diller ve Dil Eğitimi >> İngilizce >> Engoo Türkiye, 4000 Öğretmenle 4.5TL'ye Denk Gelen Özel İngilizce Derslerine Başladı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    26 Mesaj
    Japonya kökenli online İngilizce okulu Engoo Türkiye, toplamda 13 ülkede faaliyet gösteriyor ve derslerin tamamı SKYPE üzerinden görüntülü ve birebir canlı özel dersler şeklinde gerçekleşiyor. Yani eski nesil offline özel ders kalıbını, yeni nesil formatla dijital ortama taşıyor. Öğretmeninizle Skype üzerinden karşılıklı kamera açarak online gerçekleştirilen birebir dersler için, 60 ülkeden 4000'den fazla İngilizce öğretmeni arasından seçim yapmak mümkün. Derslerin tamamı ise sizin seçtiğiniz saatte 7 gün 24 saat olanakla alınabiliyor.

Ayrıca Engoo Türkiye'nin websitesi;https://tr.engoo.com da, Giriş Seviyesi'nden İleri Seviye'ye kadar, İş İngilizcesi'nden, Çocuklar için İngilizce'ye, Telaffuz'dan Seyahat İngilizcesi'ne kadar yüzlerce ders materyali bulmak mümkün. 1 Aylık paketler dahilinde Günde 25dk., 50dk. ve 75dk. olmak üzere 3 farklı ders paketi bulunuyor. Yeni bir hizmet olarak da 3 aylık ve 6 aylık avantajlı paketler Engoo Türkiye'de öğrencilere sunulmaya başlandı.

Aldığınız eğitimin ne aşamasında olursanız olun, dilediğiniz zaman Sertifikanızı yine online olarak alabildiğiniz Engoo Türkiye'de hesap oluşturan tüm öğrencilere ise ücretsiz 2 deneme dersi otomatik olarak tanımlanıyor. Bunun için tek yapmak gerekenhttps://tr.engoo.com/members/sign_up linkine tıklayarak hemen kaydolmak ve ders seçimi yapmak.

Ders saati ve öğretmen seçimi yaptıktan sonra ise tek yapmanız, ders saatinizi beklemek. Ders saatiniz gelince, seçmiş olduğunuz öğretmeniniz sizi Skype üzerinden arıyor ve dersiniz anında başlıyor!
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Engoo dan günde 25 dakika olan aylık paketimi satıyorum.site üstünde şu anda indirimli fiyat 105 tl ben 60 tl den vereceğim.İlgilenenler mesaj atsınlar.
    |
    |
    |
    |
    Bu tarz Online eğitim veren bir sistemde devam etmek istiyorum da.

Orijinalden alıntı: aktassa

Bu sistem ile ilgili daha detaylı bilgisi olan, tecrübelerini paylaşmak isteyen arkadaş var mı acaba?
    Bu tarz Online eğitim veren bir sistemde devam etmek istiyorum da.

Merhaba mesajınızın üzerinden epey bir zaman geçmiş ancak ben daha önce bir kampanya dahilinde 3 aylık paketini kullanmıştım. O dönemler İngiltere de yüksek lisans yapmak için IELTS sınavına hazırlanıyordum ve çok yararlı oldu sınavdan yeterli puanı aldım. Piyasada ki diğer online eğitim sayfalarına baktığımda fiyat olarak en uygunlarından biri diyebilirim. Şu anda yine site üzerinde güzel bir indirim sunuyorlar yararlanmak isteyen arkadaşlar yararlanabilirler. Şuan ki paket fiyatı 118 TL. Hatta sisteme üye olurken Referans öğrenci ID kısmına kullanıcı adımı kullanmanız durumunda ''umutbahadirr'' %5 indirim daha alabilirsiniz. Aklınıza takılan bişey olursa buralardayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slanski48 -- 30 Aralık 2016; 16:30:13 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    554 Mesaj
    Engoo, Cambly ve Konuşarak Öğren ile ilgili karşılaştırma ve inceleme videomu şu linkten izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=rr1czNxcY14
    |
    |
    diziyleogren.com bu ay üye olan herkese tr.engoo.com dan 5 günlük deneme dersi veriyor. Ayrıca en çok puan toplayan ilk 300 üye arasına girerseniz %20 engoo indirim kuponu ve ücretsiz aylık plan kazanabilirsiniz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Lastik Avcısı
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,195
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.