Şimdi Ara

Güncellendi - Engoo’da geçerli %15 indirim kuponu | Foruma Özel | Son gün 30 Ocak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
4
Favori
5.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 günlük denemenin süresi doldu. Yeni indirim kuponu için son gün 30 Ocak.

@Umut K. @Bonusman1234 @birber80 @maxplanck hocalarım indirim kuponu isteğinizi ilettim ve foruma özel %15 indirim kodu alabildim.

Kupon kodu ilk 300 kişi için geçerlidir. Son tarih 30 Ocak.

https://engoo.com.tr//

Kupon Kodu: English15DH

* Bu kuponu 3 günlük deneme hakkınız bittikten sonra kullanabilirsiniz.

* Her üye kupondan yalnızca bir kere faydalanabilir.

* Kupon yeni satın alımlarda geçerli. 

* İndirim site üzerindeki fiyat üzerinden hesaplanıyormuş yani şuanda %50 indirim olduğu için ilk ay toplamda %57 indirim olacak. İkinci aydan itibaren %15

* Bir aylık üyelik alımlarında planı iptal edene kadar %15 indirimden faydalanabileceksiniz. Uzun dönemli planlarda toplam fiyat üzerinden tek seferlik indirim olacakmış.

Kupon kullanım talimatları için bakabilirsiniz: https://engoo.com.tr//support#reamaze#0#/kb/payment-tr/redeeming-a-coupon-tr

Bilmeyenler için Engoo yabancı hocalarla İngilizce konuşma pratiği yapabileceğiniz bir platform. İsterseniz seçtiğiniz eğitmenle gramer de çalışabilirsiniz. Sistem 25 dakikalık dersler şeklinde işliyor. 7/24 istediğiniz bir tarihe randevu alabilirsiniz. 116 farklı ülkeden eğitmen var. Yani farklı kültürleri, insanları tanımak için bile kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salako25 -- 26 Ocak 2021; 23:52:51 >

• Hocam site benim değil. Ben sadece staj yapıyorum. Amacım da siteye hit çekmek filan değil. Bu forumu seviyorum ve çok faydalanıyorum. Benim de buradaki insanlara bir katkım olsun diye Engoo'dan rica edip foruma özel kupon aldım. Birçok kişi de kullandı. Şu anda sanıyorum limit doldu. Hafta sonu olduğu için limitin dolup dolmadığını öğrenemiyorum. Pazartesi günü limit bilgisini öğrenip konuyu güncelleyeceğim.

Fiyatlar Cambly den daha pahalı değil hocam. Yukarıda fiyat kıyaslamasını yaptım buraya bir daha yazayım.

Cambly: 12 aylık plan 467 TL/Her Ay. (Haftada 2 ders)

Engoo: 12 aylık Non native 273 TL/ Her Ay. Native 432 TL/Her Ay. (Haftada 2 ders)

Fiyatları 23.01.2021 Tarihinde resmi sitelerden aldım.

• Kart bağlanıyor mu bu kodu kullanmak için?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Hayır hocam kart bilgisi gerekmiyor. Mail ile üye olup kuponu eklemeniz yeterli.

• Kullanmam ama durdun kenarda teşekkürler
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt

Hocam kupon son kullanma tarihi 25 Ocak. Hesabınıza ekledikten sonra da her gün 25 dakika tanımlanıyor. 3 gün boyunca hesabınıza bu dakikalar eklenecek. Gününde kullanmadığınız ders maalesef yanıyor.

• salako25 S kullanıcısına yanıt
    Geçersiz diyor boşuna girmeyin
  • Dolmuş üye olmayın. Kotanın 250 oldugunu sanmıyorum eğer konuyu başka yerde açmadıysan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 22 Ocak 2021; 19:12:32 >
  • PT.Zafer kullanıcısına yanıt

Hocam, kuponu eğer eski hesabınızda kullandıysanız hata almış olabilirsiniz. Başka sorun yaşayan var mı millet?

tr.engoo.com da kullanmalısınız kuponu. Kupon Türkiye'ye özel sitede geçerli sadece.

• Geçersiz diyor daha ilk mesaj atılırken denemiştim üstelik.

Ama hesabım eskiydi belki ondandır. Yine de teşekküler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Smurf -- 22 Ocak 2021; 19:13:35 >
  • Kupon buraya özel hocam. Şuan dolması mümkün değil. Hemen panelden bir kontrol ettireyim.

• Kuponu nereye gireceğimizi bulamadım bende
  • Boşuna üye olduk.. Hata veriyor.Ayrıca arayüzün oldukça geliştirlmesi lazım.

Kullanamadık ama teşekkürler.

• geçersiz kupon

görünen o ki kimse kuponu kullanamamış kupon kodunda hata olabilir mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 22 Ocak 2021; 19:24:2 >
  • Millet patron benden habersiz kuponu değiştirmiş. Kuponu güncelledim. Şuan çalışıyor.

Yeni kupon: DHEnglish

Eski kuponda başarısız hatası alan arkadaşlar yeni kodu deneyebilirsiniz. Karışıklıktan dolayı özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salako25 -- 22 Ocak 2021; 19:42:56 >
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt

yeni kupon: DHEnglish

Özür dilerim hocam eski kupon hatalıymış. Yukarıdakini deneyebilir misiniz? Ben denedim sorun almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: salako25

Özür dilerim hocam eski kupon hatalıymış. Yukarıdakini deneyebilir misiniz? Ben denedim sorun almadım.

Est. hocam, kuponu şimdi tanımladım hesabıma. Teşekkürler.

• 4007 kullanıcısına yanıt

Özür dilerim hocam eski kupon hatalıymış. Yukarıdakini deneyebilir misiniz?

• salako25 S kullanıcısına yanıt
    Patrona rica etsenizde eski kullanıcılar için de bir güzellik yapsa. 7425 dk ders almışım. 1 yıldır kullanmıyorum fiyatlar pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Kuponu nereye gireceğimizi bulamadım bende

Şurada ayrıntılı anlatıyor hocam: https://engoo.com.tr/support

• birber80 kullanıcısına yanıt

Hocam bildiğim kadarıyla bu mümkün değil. Size özel indirim kuponu almaya çalışayım. Size özelden gönderirim alabilirsem.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.