Şimdi Ara

EnglishTown.com Sitesini Deneyen Varmı (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
73
Favori
85.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitedeki premiuma açık olan topluluk ne demek oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans verebilecek var mı
  • Sadece Ielts veya Toefl sınavlarına yönelik, native speakerlardan özel ders alabileceğimiz buna benzer siteler var mı tavsiye ettiğiniz?
  • Arkadaşlar Merhaba

Referans verebilecek olan var mı?

• Referans isteyenler özel mesaj ile maillerini gönderirse yollayabilirim.
  • Arkadaşlar üye olmayı dusunuyorum da referans ne ise yarıyor herkes istediğine göre?

• referans isteyene anında referans verilir.
  • ErayKucuk E kullanıcısına yanıt
    referansla üye olur ve kaydını devam ettirirsen bir ay bedava üyelik kazanıyorsun. Başkasına referans oluncada bir ay ücretsiz kazanıyorsun
  • arkadaşlar bu grup dersleri oluyor ya. Aynı konuda bir gün içinde istedigin kadar derse girebiliyor musun ? Ben kadınlar ve erkekler arasındaki farklar adındaki bir dersin sonuna dogru baglantim koptu. Hala 20 dersim kaldı yazıyor.
  • altunumut133 A kullanıcısına yanıt
    Gün içinde istediğiniz kadar grup dersi alabilirsiniz. Fakat dersin sonuna doğru bağlantınız koptuğu için o ders işlenmiştir. Ders hemen düşmüyor toplam ders saatinizden. Daha sonra bakarsanız ders sayınızın azaldığını görürsünüz.
  • Referans isteyen varsa özelden mesaj atabilir arkadaşlar.
  • Arkadaşlar yıllar önce beginner olarak üye olmuştum o zaman baya baya bişeyler öğrettiğini hissettim fakat sonra bırakmak zorunda kaldım şimdi aynı hesap üzerinde referans alinmiyor sanırım.

Benim asıl amacım konuşma sınıfları geçen sene aramışlardı 6 aylık için 400tl civarı bişey istemislerdi.simdi de böyle paketler var mı? Şu an seviyem intermediate çıkıyor (British council,EF Vs) asıl amacım konuşma sınıfları. Bir diğer sorum laptop bozuk Android uygulaması nasıl sıkıntı yaşar mıyim?

• Merhabalar, arkadaşlar. ingilzce online kurs alarak şu dertten kurtulun.https://preply.com/tr/ingilizce-eğitimi/skype tavsiye ederim. Selamlar.
  • ryan2008 kullanıcısına yanıt
    Ilk ders ücretsiz falan olsa ya da promosyon falan bir de tavsiye ettiğin hoca var mı?

• merhaba arkadaşlar,

referans verebilecek olan var mı?
  • arkadaşlar yazın satın alıp 3 ay kullanmayı düşünüyorum. uzun süre kullanlar var mı acaba nasıl sonuçlar aldılar ?
  • LEARNING DAILY BASIC ENGLISH

IT TAKES 10 MINUTES A DAY....

https://www.youtube.com/watch?v=ty37vGB05sA
  • özel mesajla kayıt olmak istediginiz mailinizi atarsanız referans verebilirim.
  • hadi123 kullanıcısına yanıt
    Ben bir yıldan fazladır kullanıyorum. Çok memnunum. Özellikle konuşmam çok daha iyi durumda.
  • referans gönderebilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.