Şimdi Ara

EnglishTown.com Sitesini Deneyen Varmı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
73
Favori
85.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben de englishtownda çalışmaya 1 ay önce burdaki yorumları okuduktan sonra başladım. Sistemi beğendiğimi söylemek isterim. Benim bir sorum olacak, ben ilk 14 gün deneme süresi ile kaydoldum, 30 gün konuşma sınıfı gözüküyordu ve ben hepsini 14 günde harcamadım ilerleyen seviyelerde kullanırım diye, düşük levelde başladım çünkü ben de sağlam gitmek istedim, ama bir sonraki ayda bu haklarımın kaybolduğunu gördüm. Konuşma sınıfından çıktından sonra hep kontrol ediyorum bazen ise sınıfa katılma hakkı sayımın değişmediği oluyor.Benim sorum şu: benim kullanmadığım konuşma sınıfı haklarım bir sonraki aya devrediyormu devretmiyormu bunu bilen birisi cevaplarsa sevinirim.
  • Merhabalar bende bu dilimi geliştirmek istiyorum 11 sayfayıda dikkatlice okudum.
    kullanıp bilgilerini önerilerini paylaşanlar hatta günlük gibi kullanan arkadaşlara çok teşekkür ederim. bende sağlam site araştırıyorum. şuan englishcentral.com diye bir site buldum iyi gibi eğer beğenirsem üyelik satın alıcam büyük ihtimal.
    effortless a üye oldum bakalım maili inceleyeceğim o sistemde güzele benziyor. umarım başarılı oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelostchild

Merhaba arkadaşlar, ben de englishtownda çalışmaya 1 ay önce burdaki yorumları okuduktan sonra başladım. Sistemi beğendiğimi söylemek isterim. Benim bir sorum olacak, ben ilk 14 gün deneme süresi ile kaydoldum, 30 gün konuşma sınıfı gözüküyordu ve ben hepsini 14 günde harcamadım ilerleyen seviyelerde kullanırım diye, düşük levelde başladım çünkü ben de sağlam gitmek istedim, ama bir sonraki ayda bu haklarımın kaybolduğunu gördüm. Konuşma sınıfından çıktından sonra hep kontrol ediyorum bazen ise sınıfa katılma hakkı sayımın değişmediği oluyor.Benim sorum şu: benim kullanmadığım konuşma sınıfı haklarım bir sonraki aya devrediyormu devretmiyormu bunu bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

ilk ay promosyon dersleri devreder mi bilmiyorum ama sonraki ay ödeme yapılan ve kullanılmayan konuşma sınıfları devrediyor.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, ben de englishtownda çalışmaya 1 ay önce burdaki yorumları okuduktan sonra başladım. Sistemi beğendiğimi söylemek isterim. Benim bir sorum olacak, ben ilk 14 gün deneme süresi ile kaydoldum, 30 gün konuşma sınıfı gözüküyordu ve ben hepsini 14 günde harcamadım ilerleyen seviyelerde kullanırım diye, düşük levelde başladım çünkü ben de sağlam gitmek istedim, ama bir sonraki ayda bu haklarımın kaybolduğunu gördüm. Konuşma sınıfından çıktından sonra hep kontrol ediyorum bazen ise sınıfa katılma hakkı sayımın değişmediği oluyor.Benim sorum şu: benim kullanmadığım konuşma sınıfı haklarım bir sonraki aya devrediyormu devretmiyormu bunu bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

yaşadıklarımı yazayım sınıf sayıları ile ilgili

bir keresinde dersten 5 dk erken çıkmak zorunda kalmıştım gayet güzel bir ders geçirmiştim ama misafirim vardı, o gün hoca ders notu girmemiş o yüzden sınıf sayım değişmemişti

ilk 1 euro ile üye olunca 15 gün 30 sınıf hakkı ile başlatıyor son gün kapanmadan üyeliği uzatmazsanız 1 ay siliniyor sınıf hakları diyelim ki 15 gün sonunda bir arkadaşını üye ettiniz o zaman sınıf sayısı değişmiyor 1 ay uzuyor örneğin 45 gün 30 sınıf hakkı gibiymiş gibi oluyor

diyelim ki 45. gün bitti arytık öteki döneme uzatmadınız üyeliğinizi sonraki ay tekrar o accountu aktifleştirdiniz gene 1 euroya 15 gün veriyor yani aslında sitede belkide bir bug gibi bişey 1 euroya ikinci defa üye olunabilyor en azından benim başıma geldi arada zaman bırakmak - yada bırakmamakla ilgisi var mı denemedim ama başıma geldi ilk 45 günün sınıf hakları kalıyorsa ikinci aktifleştirmede yok oluyor eğer unsubscribe yapıp daha sonra gene subscribe yaptıysanız

onun dışında sorusu olanlar varsa gördükçe cevaplayabilrim arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar
  • Benimde arkadaşım benim tavsiyemle üye olacak ama bu nasıl olur? Verdikleri link hata veriyor.
  • Hocam konuşma sınıfları dışında ücretsiz demiştiniz fakat kredi kartımın numarasını girene kadar bir skip butonu göremedim.
    Mecburiyetten 1 euro ödeyip öyle üye oldum siteye ve gerçekten çok beğendim.
    Aylık ödeme olmadan eğitimleri kullanmam için şimdi nasıl bir yol izlemem gerekiyor 14 gün deneme süresinin sonunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easxx

Hocam konuşma sınıfları dışında ücretsiz demiştiniz fakat kredi kartımın numarasını girene kadar bir skip butonu göremedim.
    Mecburiyetten 1 euro ödeyip öyle üye oldum siteye ve gerçekten çok beğendim.
    Aylık ödeme olmadan eğitimleri kullanmam için şimdi nasıl bir yol izlemem gerekiyor 14 gün deneme süresinin sonunda?

sizin davet ettiğiniz ve üye olan her arkadaşınız için 30 gün ücretsiz kazanırsınız.

yoksa 13.gün iptal edebilirsiniz başka ücret kesilmez veya memnun kalırsanız devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitar -- 17 Aralık 2013; 10:43:26 >
  • HERKEZE MERHABA,
    ENGLİSH TOWN sitesi'ne 1 euro karşılığı üye olup 49 Euro çekilen herkezin bana ulaşmasını istiyorum. Haberim olmadan deneme amaçlı aldığım ve 1 defa kullandığım benim için hiç faydalı olmaya bir eğitim için 50 euro para ödedim... EF ile görüştüm ancak para iadesi yapmıyorlar ve bir çok kişinin şikayetçi olduğunu söylediler.
    LÜTFEN BANA ULAŞIN. PARAMIZI GERİ ALABİLMEMİZ İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMEMİZ GEREKİYOR. email adresim enginkavadar@hotmail.com

adamlar bir çok kişinin hesabından bu şekilde para çekiyorlar... lütfen bütün var olan sitelere yazın bende yazıcam... saygılarımla
    Engin
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkavadar

HERKEZE MERHABA,
    ENGLİSH TOWN sitesi'ne 1 euro karşılığı üye olup 49 Euro çekilen herkezin bana ulaşmasını istiyorum. Haberim olmadan deneme amaçlı aldığım ve 1 defa kullandığım benim için hiç faydalı olmaya bir eğitim için 50 euro para ödedim... EF ile görüştüm ancak para iadesi yapmıyorlar ve bir çok kişinin şikayetçi olduğunu söylediler.
    LÜTFEN BANA ULAŞIN. PARAMIZI GERİ ALABİLMEMİZ İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMEMİZ GEREKİYOR. email adresim enginkavadar@hotmail.com

adamlar bir çok kişinin hesabından bu şekilde para çekiyorlar... lütfen bütün var olan sitelere yazın bende yazıcam... saygılarımla
    Engin

Ahh ahh

dünya çapında 8 milyon öğrencisi olan, 24 saat anadili ingilizce olan öğretmenlere bağlanma imkanı sunan, ve birçok araçla dil öğrenmeyi destekleyen bir sistem kurmuşlar. Ben 11 ayı geçti bu sistemi kullanan biri olarak bu tarz mesajlardan sıkıldım. AÇIK VE NET YAZIYOR ilk ay 1 euro ve 1 ay boyunca sınırsız kullan, 30 canlı sınıfıfa bağlan, biz kendimize güveniyoruz diye. Ama memnun olmazsan istediğin zaman iptal edebilirsin diye.

Madem okumadın, madem sistemi kullanmayacaktın neden kredi kartı bilgilerini verdin. Madem verdin ve çalışmadın neden iptal etmedin.

HEP BUNLAR OKUMAMAKTAN kaynaklanıyor. Sözleşme açık okumamışsın, paranı alamazsın.

Bu tecrübe olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitar

quote:

Orijinalden alıntı: enginkavadar

HERKEZE MERHABA,

Engin

Ahh ahh

dünya çapında 8 milyon öğrencisi olan, 24 saat anadili ingilizce olan öğretmenlere bağlanma imkanı sunan, ve birçok araçla dil öğrenmeyi destekleyen bir sistem kurmuşlar. Ben 11 ayı geçti bu sistemi kullanan biri olarak bu tarz mesajlardan sıkıldım. AÇIK VE NET YAZIYOR ilk ay 1 euro ve 1 ay boyunca sınırsız kullan, 30 canlı sınıfıfa bağlan, biz kendimize güveniyoruz diye. Ama memnun olmazsan istediğin zaman iptal edebilirsin diye.

Madem okumadın, madem sistemi kullanmayacaktın neden kredi kartı bilgilerini verdin. Madem verdin ve çalışmadın neden iptal etmedin.

HEP BUNLAR OKUMAMAKTAN kaynaklanıyor. Sözleşme açık okumamışsın, paranı alamazsın.

Bu tecrübe olsun.

Adam sırf bunu söylemek için üye olmuş buraya çok belli. Herşey çok hızlı olsun bitsin mantığıyla hareket edilirse akılsız başın cezasını elbet çekersin. Hiç kusura bakma.
  • Ben iptal ettim arkadaşlar 49 Euro çekmesinler diye yalnız aklıma bir şey takıldır..Eğer iptal etmeseydim otomatik kesiceklerdi otomatik kestiklerine göre kredi kartı bilgilerimizi elinde tutuyorlar..Yarın bir gün site hacklense kredi kartı bilgilerimiz çalınmış olmazmı
  • en güzeli sanalkart o yüzden ama genede sıkıntı olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqageke

en güzeli sanalkart o yüzden ama genede sıkıntı olacağını sanmıyorum

Sanal kart kaydettim zaten ama insan ister istemez tedirgin oluyor :) Sanal kartın limiti düşük zaten iptal etmesen bile 49 Euro kesemezler :D
  • quote:

quote:

bir keresinde dersten 5 dk erken çıkmak zorunda kalmıştım gayet güzel bir ders geçirmiştim ama misafirim vardı, o gün hoca ders notu girmemiş o yüzden sınıf sayım değişmemişti

ilk 1 euro ile üye olunca 15 gün 30 sınıf hakkı ile başlatıyor son gün kapanmadan üyeliği uzatmazsanız 1 ay siliniyor sınıf hakları diyelim ki 15 gün sonunda bir arkadaşını üye ettiniz o zaman sınıf sayısı değişmiyor 1 ay uzuyor örneğin 45 gün 30 sınıf hakkı gibiymiş gibi oluyor

diyelim ki 45. gün bitti arytık öteki döneme uzatmadınız üyeliğinizi sonraki ay tekrar o accountu aktifleştirdiniz gene 1 euroya 15 gün veriyor yani aslında sitede belkide bir bug gibi bişey 1 euroya ikinci defa üye olunabilyor en azından benim başıma geldi arada zaman bırakmak - yada bırakmamakla ilgisi var mı denemedim ama başıma geldi ilk 45 günün sınıf hakları kalıyorsa ikinci aktifleştirmede yok oluyor eğer unsubscribe yapıp daha sonra gene subscribe yaptıysanız

onun dışında sorusu olanlar varsa gördükçe cevaplayabilrim arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar

Teşekkür ederim gitar ve eqageke. Evet ben sınıf haklarımın devredileceğini düşünüyordum, birisini kayıt ederek 1 ay uzatmayı da kalan sınıf haklarım birikince yaparım diyordum neyse geçmişte kaldı artık:) merak ettiğim konu ben şimdi 15 günlük denemeden sonraki para vererek aldığım 1 aylık kısmı da bitirmek üzereyim bitmeden dediğin gibi unsubscribe yapıp tekrar subscribe yapsam işe yararmı? yani tekrar 1 euroya deneme süresi kazanabilirmiyim:) ve eğer böle bişey mümkünse unsubscribe yaptıktan hemen sonramı subcribe yapıyorsun tekrar bu konuda aydınlatırsan sevinirim, sonuçta 49euro az para deil, ama bu online eğitimden mahrum kalmak ta istemiyorum bir yanlışlık yapıp.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim gitar ve eqageke. Evet ben sınıf haklarımın devredileceğini düşünüyordum, birisini kayıt ederek 1 ay uzatmayı da kalan sınıf haklarım birikince yaparım diyordum neyse geçmişte kaldı artık:) merak ettiğim konu ben şimdi 15 günlük denemeden sonraki para vererek aldığım 1 aylık kısmı da bitirmek üzereyim bitmeden dediğin gibi unsubscribe yapıp tekrar subscribe yapsam işe yararmı? yani tekrar 1 euroya deneme süresi kazanabilirmiyim:) ve eğer böle bişey mümkünse unsubscribe yaptıktan hemen sonramı subcribe yapıyorsun tekrar bu konuda aydınlatırsan sevinirim, sonuçta 49euro az para deil, ama bu online eğitimden mahrum kalmak ta istemiyorum bir yanlışlık yapıp.

tam olarak başıma geleni anlatayım ağustos 29 unda bitti üyeliğim yoğunluktan ötürü 10 eylüle kadar unsubscribe kalmak zorunda kaldım saha sonra bir deneyim dedim sanal karta 49 euro altında bişey tanımdalım ve subs olduğumda 5 euro çekti
  • quote:

tekrar merhaba arkadaşlar,

biraz önce 5. konuşma sınıfından ayrıldım ve detaylı görüşlerimi yazmaya devam ediyorum.

1 ocakta kayıt oldum ve aralıksız hergün sitedeyim. Kendi kendine çalışma yapmak isteyen veya zorunda kalan biri için herşeyi planlamışlar. İnsanı gaza getirmek için herşey var sitede. Ama ne derece bana fayda sağlar bunu zaman gösterecek.

1. sitede 16 kur 16 aşama var A1:1-2-3 A2:4-5-6 B1:7-8-9 B2:10-11-12 C1: 13-14-15 C2:16
    Detaylı olarak bu linkten görebilirsiniz ( http://www.englishtown.com/online/certified-diploma.aspx )

2. siteye kayıt olunca isterseniz seviye sınavına girebiliyorsunuz ve o seviyeden başlayabilirsiniz. Benim seviyem 6 çıktı. Ben sıfırdan başlamayı tercih ettim, ilk konuları biliyorum ama tekrar etmek hoşuma gitti, ilk kuru 5 günde geçtim, şu an 2. kur ortalardayım onuda 3*4 gün içinde geçerim sanıırm. asıl 7-8-9 kurlarda yoğunlaşmak ve tekrar ede ede sindire sindire geçmek.

3. 16 kur içinde 8 ana ünite ve her ünite içinde 4 bölüm var. 4 bölüm bitirince sizden yazılı bir ödev isteniyor ve formu doldurup gönderiyorsunuz, 48 saat içinde bir öğretmen ödevi okuyor size puan ve detaylı önerilerini yazıyor. Ama bu bir robot değil size özel yazılıyor, bu çok hoşuma gitti.

4. her kur bitince sizi bir sertifika sınavına sokuyorlar 50 soru, "Dilbilgisi Kelime Bilgisi Okuma Dinleme" 4 kategori var, ilk sınavda 96 aldım :) verdikleri sertifika EF logolu ve Cambridge Universit onaylı. Buda insanı çok gaza getiriyor, hemen yazdırdım. Arada bakıyorum :)

5. Hergün 1 saat canlı konuşma sınıfları : benim kursa kayıt olma nedenim buydu. 5 aydır effortles english ile çalışıyorum ve tek sorunum konuşacak pratik yapacak biri bulamamaktı. 40-50 dakika ders sonunda ilk günler ben çıkıyordum, 2 gündür bakıyorum hoca çıkınca sınıf kapanmıyor, kurstaki elemanlardan isteyen kalsın konuşalım biraz diyorum, mutlaka biri atlıyor. Bugün Napoliden bir pizza ustası ile konuştuk uzun uzun, dün eşi ingilterede yazılım mühendisi olan hintli bir kadın vardı, ingiltereye taşınmışlar ama dil bilmediği için başlamış vs. Bu sınıflar insana güven veriyor. Hoşuma gitti.
    Bu arada her konuşma sınıfı bittikten sonra, hoca sana puan veriyor ve detaylı görüşlerini yazıyor. İlerleme sayfasından her zaman okuyabilirsin.

6. Ücretli online ingilizce öğreten siteler arasında karşılaştırma yapan bir site buldum, artıları eksileri görmek için
    tıklayın 10 site:http://learn-english-review.toptenreviews.com/

Önemli Not: siteyle ilgili bir araştırma yaptım en çok sikayetimvar.com sitesi çıktı, yorumlara baktım 1 euro diye kayıt olduk aylar sonra bir baktım para kesilmiş diyorlar :)) Elemanlar net ve kocaman yazmış, istediğin zaman Hesabım Sayfasına gir ve durdur diye. Ama bizde okuma yok. Benim 49 euroluk faturam 31 ocakta kesilecek. Eğer sıkılmazsan devam edeceğim.

Benim gibi deneyen arkadaşlar varsa sizde tecrübelerinizi yazın lütfen. Görüşmek üzere

güzel anlatımın için teşekkürler :)
  • Merhaba arkadaşlar, ben bugün level 7, 1. üniteyi bitirdim. Bende gitar arkadaşımızın başlarda yaptığı gibi bu intermediate seviyesinden itibaren sindire sindire çalışmak istiyorum o yüzden, her bir üniteyi 2 kere çalışcam. Ama bi konuda kararsız kaldım her üniteyi üst üste 2 keremi çalışsam yoksa her bir seviye bittikten sonra seviye tekrarımı yapsam. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...
  • quote:

quote:

ilk ay promosyon dersleri devreder mi bilmiyorum ama sonraki ay ödeme yapılan ve kullanılmayan konuşma sınıfları devrediyor.

Hocam devretmedi:) yeni fatura kesildi ve hesap bilgilerinde 30 kullanım hakkı yazıyor yine
  • Ben siteye üye oldumda aktivasyon için kredi kartı istiyor yazdım ama kabul etmedi kartı banka ile görüşün dedi.. Skip butonu filanda yok etrafta.. Varmı böyle bir sorun yaşayıp çözmüş olan
  • quote:

quote:

quote:

Hocam devretmedi:) yeni fatura kesildi ve hesap bilgilerinde 30 kullanım hakkı yazıyor yine

Devredilince göstermiyor 30 yazıyor, eğer konuşma sınıfına girdikten sonra hakkınız 29'a inmezse devredilmiş demektir.

quote:

Orijinalden alıntı: pislick0

Ben siteye üye oldumda aktivasyon için kredi kartı istiyor yazdım ama kabul etmedi kartı banka ile görüşün dedi.. Skip butonu filanda yok etrafta.. Varmı böyle bir sorun yaşayıp çözmüş olan

İlk başta bende de sorun olmuştu, kartın türünü farklı seçince kabul etmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazonia -- 1 Ocak 2014; 16:32:45 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.