Şimdi Ara

ENGLİSH GRAMMAR TODAY 10 GÜNDE BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baya bi ingilizcemin geliştiğini hissediyorum.Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar? Aklımda ingilizce hikaye kitaplarını okumak var lev 0 dan lev 6 ya kadar 50 ye yakın hikaye kitabım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okuyup geçtin mi kardeş bu ne? ben 6 ayda bitirmiştim. Tavsiyem kitaptaki egzersizler çok yetersiz. İnternete "konu adı + exercise" yazarsan çokça egzersiz bulabilirsin kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Okuyup geçtin mi kardeş bu ne? ben 6 ayda bitirmiştim. Tavsiyem kitaptaki egzersizler çok yetersiz. İnternete "konu adı + exercise" yazarsan çokça egzersiz bulabilirsin kolay gelsin.

Aynen yav okuyup geçtin mi naptın? :D tekrar et, veya farklı kitaplardan çalış. vede en önemlisi kelime ezberle
  • It sounds like impossible to have read this book in 10 days. You could use books which are levelled for advanced users. Good luck.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızgınjapon -- 21 Ağustos 2017; 12:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

It sounds like impossible to have read this book in 10 days. You could use books which are levelled for advanced users. Good luck.

Thank you sir.

I want to read ''penguin readers'' story books

I think this possible!

• quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Okuyup geçtin mi kardeş bu ne? ben 6 ayda bitirmiştim. Tavsiyem kitaptaki egzersizler çok yetersiz. İnternete "konu adı + exercise" yazarsan çokça egzersiz bulabilirsin kolay gelsin.

Aynen yav okuyup geçtin mi naptın? :D tekrar et, veya farklı kitaplardan çalış. vede en önemlisi kelime ezberle

Hocam penguin readers var biliyorsunuzdur onları okumayı düşünüyorum lev 0 dan 6 ya kadar çok güzel.Amacım temel oluşturup seneye turizm açısından önemli bir yerde çalışıp pratik kasmak.

Başarılar....

• Turizm ve çalışmayı düşünüyorsan, Listening pratiği yap. Söylenenleri anlaman gerek en önemlisi. Speaking yavaş yavaş gelir zaten.
  • Ben sayfa 200 deyim kardeş ağır ağır gidiyorum sen nasıl bitirdin 10 günde, bir de bitirdikten sonra hangi seviyede oluyorsun daha farklı bir gramer kitabı da bakacak mısın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencan000

Ben sayfa 200 deyim kardeş ağır ağır gidiyorum sen nasıl bitirdin 10 günde, bir de bitirdikten sonra hangi seviyede oluyorsun daha farklı bir gramer kitabı da bakacak mısın :)

Hocam arkadaş kpss çalışıyordu ona matematikte yardım etmek için kütüphaneye gitmeye karar verdim işte saat sabah 8 den öğlen 3 e yaklaşık 5-6 saat günde verimli çalıştım.Şuan hikaye kitapları okuyorum gayet rahat anlıyorum bazı uç kelimeler haricinde.Günlük konuşma için dizi izliyorum onlar için de aynı şekil.Yani bitirince göreceksiniz o kitabın faydası çok fazla.ben daha çok pratikte öğrenmek istediğim için bana grammer olarak yetti diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: qazwsx21

quote:

Ben sayfa 200 deyim kardeş ağır ağır gidiyorum sen nasıl bitirdin 10 günde, bir de bitirdikten sonra hangi seviyede oluyorsun daha farklı bir gramer kitabı da bakacak mısın :)

Hocam arkadaş kpss çalışıyordu ona matematikte yardım etmek için kütüphaneye gitmeye karar verdim işte saat sabah 8 den öğlen 3 e yaklaşık 5-6 saat günde verimli çalıştım.Şuan hikaye kitapları okuyorum gayet rahat anlıyorum bazı uç kelimeler haricinde.Günlük konuşma için dizi izliyorum onlar için de aynı şekil.Yani bitirince göreceksiniz o kitabın faydası çok fazla.ben daha çok pratikte öğrenmek istediğim için bana grammer olarak yetti diyebilirim

Çok iyi yapmışsın hocam

Basit İngilizce hikayelerini bende güzelce çevire biliyorum demek ki başarıyoruz ve kitap gerçekten iyi bittikten sonra iyi bir seviye oturur gibi.

Size önerim biraz daha ağır gramer kitabıni bitirip rat.planet hocanın cbc derslerine bakın müthiş bir ilerleme kat edersiniz. Rahatlıkla anlarsıniz çünkü dinleme dersleri de var.

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi yapmışsın hocam

Basit İngilizce hikayelerini bende güzelce çevire biliyorum demek ki başarıyoruz ve kitap gerçekten iyi bittikten sonra iyi bir seviye oturur gibi.

Size önerim biraz daha ağır gramer kitabıni bitirip rat.planet hocanın cbc derslerine bakın müthiş bir ilerleme kat edersiniz. Rahatlıkla anlarsıniz çünkü dinleme dersleri de var.

Teşekkürler.tavsiye ettiğiniz bir kitap var mıdır hocam?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok iyi yapmışsın hocam

Teşekkürler.tavsiye ettiğiniz bir kitap var mıdır hocam?

Bir arkadaş yazmıştı cevap veremediğim için óyle kalmıştı

Gramer için bu linkleri attı bana biraz baktım

gerçekten de güzel ve daha çok detaylı ama işini görmezse bir konu aç sor bence, burda bilgili çok arkadaş var kesin dönerler, beni de etiketle bildirim gelsin çünkü murat kurttan sonra yeni bir detay kitabı lazım :)

Linkler bunlar bir incele :http://www.ekremuzbay.com/gramer

http://www.ingilizcehocalari.com/grammar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.