Şimdi Ara

Engelli olup araç kullanan bir benmiyim dünyada ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Biraz fazla alıngan miyiz yoksa ?

Bence iyi düşünmek, tevazu sahibi olmak da lazim.

Engelli olmak, her an mümkün. Şansa hayatta kaldığımız bu ülke de, şansa sakat kalmiyoruz.

Bazı mahluklarin hiç sakat kalmayacakmis, hic yaslanmayacakmis ya da hiç engelli çocuğu olmayacakmis gibi engelli plakalara davranmasi ve engelli park yerlerini gasp etmesinden tut, asansörleri işgal etmesine kadar bir çok günlük hayatta aksiyon ile karşılaşıyoruz.

Bu mahluklarin kendisine saygisi yok ki engelliye olsun. Kendine saygısı olan insandır. Engellide hayatta daha fazla mücadele veren bir insandır. Normal insanlarin da engelli insanlara ve tüm evrene karşı sorumluluklari vardir.

Ancak bunlar mahluk...
    doğrudur sende haklısın belki ama artık dayanamıyorum sinirlelerim kaldırmıyor ...

• forum üyelerinin burada söylediklerinin bir önemi yok ,çünkü sizin durumuzu tam olarak bilmemiz mümkün değil
    doktorunuza sormalısınız , o problem olmaz derse başkalarına laf düşmez
  • Vur ağzına gerizekalının

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yolda ne olcağı belli değilmiş, bunu diyen insanın kalp krizi garantisi falan mı var 2 yıllık? O uzun yolda 110la giderken bi anlık dalgınlık yaşayıp takla atamaz mıymış? Saçma. Hiçbirşeyin garantisi yok. Hastanede check up dan çıkıp eve giderken kriz geçirirsin felç geçirirsin o kaza olacaksa olur. Ayrıca zaten adı üzerinde kaza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim öğretmenim var kadın o da tekerlekli sandalyede ve eliyle ayarlıyor gaz ve freni ayarlıyor; kendisinin de B180'i var.
  • "Öncelikle her sağlıklı insan bir engelli adayıdır"

He he aynen
  • Benim gördüğüm engelliler genelde psmart yada o tarz küçük arabalar kullanıyorlar çok hatalarını görmedim sadece yavaş gidiyorlar. bence sen her ihtimale karşı engelli plakası almaya çalış %44 az değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 25 Şubat 2019; 15:46:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siktir et kardeş. Ağzı olanın boş boş konuştuğu gereksiz oksijen tükettiği bir ülke bizim li maalesef.

Sen kendine dikkat et keyfine bak yeter bence..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.