Şimdi Ara

Engel Tanımayanlar (Fiber) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman iptal ettirmeyip eski paketten ve fiyattan kullanan arkadaşları tebrik etmek lazım, bu üç kağıtçıların oyununa gelmeyip risk alarak sürece aynen devam ettikleri için ... Diğerlerine de en bol tarafından koskoca bir geçmiş olsun ve bir bardak soğuk su ...
  • Arkadaşlar, hala 44 liradan hizmet alan arkadaşlar isim soy isim ve hizmet numarasını paylaşabilir mi? Mümkünse Engel Tanımayanlar Kampanyası olarak faturanın hala 44 TL geldiğini gösterir bir görsel, ekran fotoğrafı paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler ...
  • Mesajı atalı dört ay olmuş neredeyse, Allah'ın bir kulu mesaja karşılık yazmamış veya istediğim görseli gönderme cesaretini gösterememiş...Neyse herkesin canı sağ olsun.
    Ben Superonline tüketici heyetine şikayet ettim. Bakalım ülkede yalan söylemenin veya müşteriyi kandırmanın bir yaptırımı var mı, olacak mı?
    Hep beraber göreceğiz...
  • Buradaki arkadaşlar hala Engelli Kampanyasını 44 TL'den 25 megabitlik hız ile kullanmaya devam ediyorlar mı? Kullanan varsa ispat adına bilgilerini verebilir mi veya bunu ifade edebilir mi?
  • Merhabalar. Hali hazırda bahsettiğiniz tarifeyi kullanıyorum.
  • Herhangi bir sorun yaşamaksızın tamamen eski haliyle 44 TL 25 megabit sınırsız paket haliyle kullanıyorsunuz herhalde!

Biz bunlara inanıp taahhüt yaptık şimdi de fiyatı 55 TL'den 90 TL çıkartalım diyorlar... Naçizane olarak söyleyim ki siz siz olun bu yaratıkların oyunlarına gelmeyin ve yalanlarına kanmayın ki sorunsuz kullanabilesiniz....

Teşekkürler şimdiden ...
  • evet. aynı teklifi bana da yaptılar kabul etmedim bir değişiklik olmadı. ne yazık ki bir dönem engelli kullananları bu şekilde kandırdıklarını okumuştum.
  • Yeni gördüm bende hala 44tl tarifeyi kullanıyorum. Beni de aradılar hadi laynn dedim. 44tl devam ediyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında 50 mbite geçenler oldu , sizleri tebrik ederim çok iyi yaptınız . tarife hala devam ediyor 25mbitte kaldık .

• Bugun beni aradilar ay sonunda bitiyormus tarife baska birsey tanimlayalim dediler biz bakariz dedim kapadim . Aramaya basladilar kanmayin bence arayan numarada sacma bir numaraydi 0216 211 00 00

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt

Bizim tarifeyi hatırlamaları kötü oldu 44tl ye çok güzel gidiyorduk  Engel Tanımayanlar (Fiber) 

Numarayı engelleyelim o zaman  Engel Tanımayanlar (Fiber) 

•  Engel Tanımayanlar (Fiber)

Üst pakete geç diyince bu seçenekler çıkıyor acaba başvursam ne olur ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

AKK li paket hocam sakın 50mbs limitsiz paketten sakın geçmeyin.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Akk kalmadı ki bildiğim kadarıyla akkli paket yok artık

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

Var hocam hala devam ediyor :(

Bulaşmıyorum o zaman teşekkürler

• Aman sakin paketinizi degistirmeyin

• Faturalarda zam bilgisi var geçmiş olsun..

• 349tl olacağı yazıyor 25mbps limitsizin bizim indirimli hali ne olacak?

Faturada en alt kısımda kaç olacağı yazıyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.