Şimdi Ara

Enes Baturun Altın Kelebek Ödülü Alması!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok youtubeta takılan birisi değilim ama barış özcan gibi kanallar varken ilk defa bu alanda verilen bi ödülün saçma bi kanala gitmesini saçma buldum en azından kategoriye ayırıp verselerdi hakederdi emek var sonuç olarak ama kanalın içeriği kötü bence. Sizin yorumlarınız nedir.

• Enes batur ne yapmış neden almış ben ona bakarım? Bottube olan bir yerde düzgün icerik olmayınca normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enesin videolarını bende sevmem ama çocuk yıllardır video yüklüyor aksatmadan hak etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suzuya.Juuzou

enesin videolarını bende sevmem ama çocuk yıllardır video yüklüyor aksatmadan hak etti

ona lafım yok dediğin gibi baya emeği var hak etti bencede ama içerik olarak düşünürsek bence hakeden başka kanallarda var en azından 3-4 kategoriye ayırıp bilgi içerikli paylaşım yapan kanallarada ödül verilebilirdi
  • Ülkede kim hakkını alıyor gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleman azimli ama benim gözümde emeklerinin değeri 0

Yurt dışından içerik ve thumbnail çala çala bir yerlere gelmiştir. İçeriklerinin kalitesi leştir. Diksiyonu, konuşmaları, konuşmalarının anlamı ve altında yatanlar iğrençtir. Dislike atıp çıkarım. Ona izlenme verdiğim için üzülürüm allahtan **** var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.