Şimdi Ara

Enes Batur Ağabeyimiz 1 Milyonluk Arabasıyla Kaza Yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ünlü YouTuber Enes Batur ve sevgilisi Ecenaz Üçer ölümden döndü.

Eti

ler’de 1 milyon 350 bin liralık arabasıyla ağaca çarpıp takla attı. Kazayı yara almadan atlatan Batur’a alkol muayenesi yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

PANİK OLDU

Büyük panik yaşayan Batur'un otomobili kullanılmaz hale geldi.

Enes Batur, kaza yaptı (ensonhaber.com)

• youtube herkese eşit fırsat tanıyor mu? evet. yani kpss puanım yüksekti ama torpil vardı atanamadım gibi bahane de yok. yani isteseniz sizde Enes Batur gibi olabilirdiniz.

Enes Batur bana hitap etmese de çocuğu taktir ediyorum. işinde başarılı hiç kimseyi kıskanmam onu aşağı çekmek için uğraşmam sadece taktir ederim.

şimdi hepiniz Enes Batur şöyle böyle diyorsunuz da acaba Enes bilimsel konular anlatsa kaç kişi takip ederdi soruyorum size.

• Arkadaşlar youtube girip video atmak ücretli değil isteyen istediği zaman atabilir neden bu kadar nefret ediyolar bu çocuktan acaba..??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.hehheheh

Arkadaşlar youtube girip video atmak ücretli değil isteyen istediği zaman atabilir neden bu kadar nefret ediyolar bu çocuktan acaba..??

0-15 yaş grubunun zengin ettiği bu kişi küfürbaz adamın biridir. Para için videoda amcasına hakaret eden biridir. Daha saymakla bitmez..

Kimsenin onun parasında gözü yok ki :)

• Demekki şehir içinde kural ihlali yaptı , şehir içi hız sınırı nedir ? 50 kmh doğru mu ? Peki bu araba 50 ile bu hale gelir mi ?

Sağ çıkması ülke için büyük kayıp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölse ölmese umrumda değil

• Zeberseymiş

• Bence kıskanmak suçlamak saçma. Ona gelene kadar ülkede suçlanacak yığınla insan var. 10 yıl önce biz de aptal videolar atmaya başladaydık şuan biz de milyonerdik. Tembellik bedava..

• youtube herkese eşit fırsat tanıyor mu? evet. yani kpss puanım yüksekti ama torpil vardı atanamadım gibi bahane de yok. yani isteseniz sizde Enes Batur gibi olabilirdiniz.

Enes Batur bana hitap etmese de çocuğu taktir ediyorum. işinde başarılı hiç kimseyi kıskanmam onu aşağı çekmek için uğraşmam sadece taktir ederim.

şimdi hepiniz Enes Batur şöyle böyle diyorsunuz da acaba Enes bilimsel konular anlatsa kaç kişi takip ederdi soruyorum size.

• Arkadaşlar enes nasıl para kazancagını bulmus ve cogu kişinin 22 yasında basaramaycagı bır sey basarmıs ister cocuktan para kazanır ister 80 yasında adamdan amaç para kazanıp refah sevıyenı yukselmek bosuna veled gıbı kıskanclık yapmayın (23 yasındayım enes batur hıc ızlemem)

• Sigorta tamamını mı karşılayacak şimdi

• La olm adamı sevmiyorsunuz tamam da ölsün gebersin demek nedir ne kadar kalbiniz kararmış ayıp lan

• Gecmis olsun enes matur abim

• Çekemiyorlar, birisi bi şeyde başarılı ise ego tavan kesim bu kişiyi çekemeyerek kendini belli eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oldukça derin bir konu

bu tip tuberlara para akar , reklamlar bu tiplere daha çok verilir.

bilimdi vs ... konularda pek para gelmez.

bir nesil nasıl bir tuşa bakar adlı yapımın oyuncularındandır.

farkında bile olamassın sen bende bir tuşa bakabiliriz.

konuyu genişletebilirsiniz

bir seçim bir tuşa bakar

bir savaş bir tuşa bakar gibi.

• Sağ çıkmış sanırım......Enes Batur Ağabeyimiz 1 Milyonluk Arabasıyla Kaza Yaptı 

• Kazadan sonra enes mature : Üzerimde büyük oyunlar oynanıyor...

• Enes Batur Ağabeyimiz 1 Milyonluk Arabasıyla Kaza Yaptı
  • Ağacın kökü yola taşmış. Galiba kurtarır sandı ama kurtarmamış.

Kıskançlıktan etrafa kusmanıza gerek yok. Yorum yapmak zorunda da değilsiniz sevmiyorsanız.

• Düşünsenize bunun cenazesinde 8-10 yaşındaki veletler tabutu taşımaya çalışıyor :) Heryerde çocuk var. Toplu kermes sanıyor etraftakiler.

Ağacın durumu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 23 Kasım 2020; 20:7:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.