Şimdi Ara

EnerjiSA 3 lü Elektrik Sayaç Tarifesi için fatura hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
6.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 52 gün 8 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jhudaverdi (3 mesaj) labonbonera (3 mesaj) vengin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> EnerjiSA 3 lü Elektrik Sayaç Tarifesi için fatura hesabı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    917 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,
    forumda daha önce yayınlanmıştı ama şu an güncel olmadığından yeni konu açmak istedim. EnerjiSA 3 lü Elektrik Sayaç Tarifesi için fatura hesabı yapabileceğim güncel bir tablo (excel, vb) var mıdır acaba? Yardımlarınız için teşekkürler.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

http://s3.dosya.tc/server11/sxkpWp/elektriktarifekarsilastirma.xlsx.html

buradan indirip hesaplayabilirsiniz. güncel birim fiyatlarla oluşturulmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labonbonera -- 1 Ekim 2013; 21:39:23 >
    |
    |
    jhudaverdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    917 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cevap için teşekkürler. Faturadaki kullanım miktarlarıyla tabloyu karşılaştırıp duruma göre eğer uygunsa 3 lü tarifeye geçmeyi düşünüyorum. Bu arada normal tarifede aylık fatura ortalamamız 75 TL civarı. Sizce 3 lü tarifeye geçip çamaşır, bulaşık vb bazı kullanımları saat 22.00 sonrasına alsak bizim için bu 3 lü tarife karlı olur mu sizce?
    Selamlar.
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    ben şu anda 3 zamanlı tarife kullanıyorum, çamaşır- bulaşık makinesi kullanımlarımızı saat 22 den sonra yapıyoruz ama hesaplamalarıma göre tek zamalı tarife kullansam faturam 2 lira fazla gelecek. şu anki sayacınızdan saat tutarak hangi saatler arasında nekadar elektrik harcadığınızı hesaplayabilirsiniz. bence bundan sonra karar verin. birde 3 zamanlı tarifeye geçtikten sonra stres oluyo insanda yok şimdi çok pahalı yok şimdi ucuzladı diye, bir kaç lira fark olacaksa geçmeyin derim ben.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    917 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Durum anlaşıldı Hocam, sağolun.
    Aynen dediğiniz gibi fatura ile karşılaştırma yapıp öyle aman aman bir fark yoksa geçmemek en iyisi.
    Selamlar.
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Watt'ı TL'ye çeviren bir site hazırladım. Bugünün elektrik fiyatına göre hesaplıyor, yalız şuanda vergileri hesaplamıyor yakında onuda ekleyeceğim. Vergilerde ortalama olarak tüketim fiyatının 3te 1ine tekabül ediyor.

Kullanmak isterseniz http://acaba.neyakar.im/
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.