Şimdi Ara

Energizer Pil bir alana bir bedava KAMPANYA BİTTİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
7.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

Bu linkteki şarj cihazı ile sizin gönderdiğiniz pilleri şarj edebilir miyim peki ?

http://www.hepsiburada.com/liste/energizer-f25-5727-akilli-sarj-cihazi-4xaa-2300-mah-kalem-pilli-/productDetails.aspx?productId=ftpilenergf255727&categoryId=60003727

Evet şarj edebilirsiniz, elinizdeki 2700mah pilleri de şarj edebilirsiniz. Sadece mah değeri büyüdükçe şarj süresi artar

• 4+4 2300 mah pil ve şarj cihazı aldım, tutar 50 lirayı geçtiği için kargo da ücretsiz oldu. Yardımınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

4+4 2300 mah pil ve şarj cihazı aldım, tutar 50 lirayı geçtiği için kargo da ücretsiz oldu. Yardımınız için teşekkürler.

Rica ederim umarım memnun kalırız, ucuz diye aldığım GP recyko lardan hiç memnun kalmamıştım.
  • normal şartlarda şarz edilebilen pil ile normal pillerin kullanım süresi arasında fark var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

SX 150 makinam var 2650 mah energizer pillerimde var ama malesef çok fazla fotoğraf çekemiyorum.Piller makina içinde kalınca acil bir durumda neredeyse bitmiş oluyorlar.Sorun pillerde mi makinada mı benzer cihaz kullanan yada sorunu yaşayan var mı?

Varta 2700 pilleri var sx150 kullanıyorum aynı sorunu ben de yaşıyorum.Şarj cihazının servise gönderdim sorun yok dediler.Sorunun makinede olmadığını düşünmek istiyorum.Başka pil ve şarj cihazı ile deneme fırsatım olmadı
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Durduğu yerde şarjını kaybetmeyen pillerden almalısın. Recyco, Ready2use, Infium.. gibi. Bunlar 2100 mAh tir ve daha büyüğü pek yok. Bir pilin mAh değeri ne kadar yüksek olursa o kadar çabuk kendiliğinden boşalır. Mesela 2700 mAh lik pili şarjdan hemen sonra kullanırsanız 2100 mAh lik şarjını kaybetmeyen pilden daha fazla enerji verir. Ama 1 ay sonra kullanacaksanız 2100 mAh lik pilin yarısı kadar bile enerjisi kalmaz. Hele 6 ay sonra 2700 mAh lik pili hiç kullanamazsınız, halbuki şarjını kaybetmeyen enerjisinin %80-%85 kadarını muhafaza eder.
  • Simdi Fotograf makinesi icin onerir misiniz bu pilleri?
    Onerirseniz anneme almak isterim, durup dururken biten piller yuzunden fotograf cekemez oldu kadincagiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Energizer 2300'ler fiyat olarak uygun görünüyor fakat yurt dışı bazı kullanıcı yorumlarında şöyle şeyler dendiğini gördüm:

Bazı piller çok çabuk boşalabiliyor.
    Yaklaşık 100 şarjdan sonra tamamen ölen piller oldu.
    Zaten energizer bu piller için "Yüzlerce defa şarj edilebilir" demiş, halbuki
    normalde bu tür piller için birçok marka "En az 1000 kez" der...

Alacak olanların, bunları da bilerek almasında fayda var.
  • haber veren arkadaşa teşekkür ederim aldık bir set..
  • Şarj cihazı ve piller geldi

Aldığım şarj cihazı BU
    Şarj cihazı içindeki piller 2000mah çin malı, denemedim ama üstünde yazdığına göre tek pil şarj olmuyor. Pilleri ikişer adet yan yana takmanız gerekiyor, evdeki gp pilleri taktım ekranda şarj süresi 5 saat yazıyor

Aldığım piller BU
    Piller japon malı 2300mah. Pillerin paketi savaştan çıkmış gibiydi, depoda durduğu yerde paketi bu kadar yıpranmaz herhalde. Fotoğraf makinesine taktım piller dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 3 Haziran 2014; 14:31:28 >

• haber veren arkadaşa teşekkürler. 20 tane D boy kaptım hemen.
  • teşekkürler haber verene kaptım bende.
  • Aynı ürün Bimeks'te 24 TL. İndirim nerede? (piller için konuşuyorum, şarj cihazı için değil)

http://www.bimeks.com.tr/urun/126086/energizer-4lu-2300mah-sarjli-kal.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionist

Aynı ürün Bimeks'te 24 TL. İndirim nerede? (piller için konuşuyorum, şarj cihazı için değil)

http://www.bimeks.com.tr/urun/126086/energizer-4lu-2300mah-sarjli-kal.aspx

HB'de 1 alana 1 bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Şarj cihazı ve piller geldi

Aldığım şarj cihazı BU
    Şarj cihazı içindeki piller 2000mah çin malı, denemedim ama üstünde yazdığına göre tek pil şarj olmuyor. Pilleri ikişer adet yan yana takmanız gerekiyor, evdeki gp pilleri taktım ekranda şarj süresi 5 saat yazıyor

Aldığım piller BU
    Piller japon malı 2300mah. Pillerin paketi savaştan çıkmış gibiydi, depoda durduğu yerde paketi bu kadar yıpranmaz herhalde. Fotoğraf makinesine taktım piller dolu.

Sarj cihaziyla birlikte aldiklariniz Cin mali mi? Onlar da digerleri gibi dolu olarak gelip, sarjini uzun sure muhafaza edebilen pillerden degil mi?

Ayni markanin hem Cin hem Japon mali urunleri mi var.

• nawres N kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazı ve içinden çıkan piller çin malı 2000mah, ayrı satılan piller japon malı 2300mah.

Energizer Pil bir alana bir bedava KAMPANYA BİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Şarj cihazı ve içinden çıkan piller çin malı 2000mah, ayrı satılan piller japon malı 2300mah.

Energizer Pil bir alana bir bedava KAMPANYA BİTTİ

Tesekkurler cevap icin, peki Cin mali bu piller de digerleri gibi dolu olarak gelip sarjini uzun sure muhafaza ediyor mu?

Pil almam lazim, sarj cihazim var basit bi tane ama sizin aldigniz da guzel duruyor, piller arasinda cok fark yoksa direkt sarj cihaziyla birlikte satilan Cin mali olanlari alicam ama bu piller kotuyse, Japon mali olanlari alacagim.

• orhan kullanıcısına yanıt
    hocam iyi değil mi yani ? ben de almayı düşünüyordum ama.Aynı firmanın ürünleri yazıyor ama biri çin biri japon öyle mi yazıyor pillerde.orijinal değil mi yani ? bilgilendirme için tşk
  • ince aaa pil, kalem aa pil ve pil şarj cihazı ile sepeti 100 tlye tamamlayıp 25 tl lik avea çekleri ile de kampanyadan ekstra avantaj sağlamış oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nawres

Tesekkurler cevap icin, peki Cin mali bu piller de digerleri gibi dolu olarak gelip sarjini uzun sure muhafaza ediyor mu?

Pil almam lazim, sarj cihazim var basit bi tane ama sizin aldigniz da guzel duruyor, piller arasinda cok fark yoksa direkt sarj cihaziyla birlikte satilan Cin mali olanlari alicam ama bu piller kotuyse, Japon mali olanlari alacagim.

Görünüşe göre arasındaki tek fark, cihaz içinden çıkan 2000mah diğeri 2300mah. Evet bundan al demek için uzun süre kullanmış olmak gerekiyor o yüzden bişey diyemiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

hocam iyi değil mi yani ? ben de almayı düşünüyordum ama.Aynı firmanın ürünleri yazıyor ama biri çin biri japon öyle mi yazıyor pillerde.orijinal değil mi yani ? bilgilendirme için tşk

Bana sorarsanız firma aynı olduktan sonra fabrikanın nerede olduğu çokta önemli değil. Üstteki tüm yazdıklarımı almak isteyenleri bilgilendirme amaçlı yazdım. Çin üretimi diye kötüleme amacım yok zaten günümüzde neredeyse her şey çin de üretiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.