Şimdi Ara

Endüstri meslek lisesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar endüstri meslek lisesi lise 1 de ders çalışmadan geçilir mi sizce?
    Yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• azda olsa bi kopya hazırlığının olması gerek kalanları tanıyorum.

ancak emlnin iyisi olmak varken neden kötüyü seçer vatandaşımız ?veya sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultio -- 10 Nisan 2009; 22:31:00 >
  • Kopya Çekebılıyosan Gecersin Cekemıyosan Kalırsın Ben 4 Zayıfla Gecmıstım Ortalamam 2.50 di :D
  • Dersi dersde dinle veya eve gelince bi tekrar yap yazılıya çalışmaya gerek kalmaz
  • hiç çalışmadan lise2 deki durumum
     Endüstri meslek lisesi!
  • Hangi lisedesin ve diploma notun kaçtı elektrik elektronik bölümüne geçerken?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ultio

hiç çalışmadan lise2 deki durumum
     Endüstri meslek lisesi!

Lise 2 , defterim falan yok okula canta götürmüyorum.

Endüstri meslek lisesi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 10 Nisan 2009; 22:48:57 >

• Biraz Dersi Dinlersen Çok Rahat Geçersin
  • endüstri mesleğe nazaran derslerin biraz daha zor olduğu anadolu teknik lisesi okudum. pek fazla ders çalıştığımı hatırlamam. zaten meslek liseli ders çalışmaz dna sında yoktur çalışmak dersi derste dinlemek en mantıklısıdır bir de eğer sınav olunacak gün sınav olunacak ders 2 saat ise ilk ders hoacadan çalışmak için izin istenir 1 saat derse çalışılır 2. saat sınava girilir 45 alınır ve dersten geçilir.

• Notlarını koyan arkadaşlar hangi lisede ve hangi bölümlerdesiniz?
  • 10 ATL Bilgisayar
    Pek iyi olmasada
     Endüstri meslek lisesi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 10 Nisan 2009; 22:54:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: y4s!n *

Notlarını koyan arkadaşlar hangi lisede ve hangi bölümlerdesiniz?

Erkan Avcı E.M.L , Makine Bölümü.

Sen hangi okuldasın yasin , Bahcelievler yazıyor profilinde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 10 Nisan 2009; 22:56:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34birkaN61

quote:

vay aynı okulda okduum bende. geçen sene bitirdim gerçi. okulun kıymetini bil valla istanbuldaki sayılı meslek liselerindendir.
  • 34 birkan 61 bende erkan avcıdayım 1.sınıftayım 2. sene nasıl elektrik elektronik bölümüne gidebilirim?Bana biraz da sınıf geçme sistemini anlatırsan sevinirim.
  • quote:

Hangi lisedesin ve diploma notun kaçtı elektrik elektronik bölümüne geçerken?

arkadas elektrik - elektronik bölümünde değil bilgisayar bölümünde okuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cidik

quote:

Orjinalden alıntı: 34birkaN61

quote:

vay aynı okulda okduum bende. geçen sene bitirdim gerçi. okulun kıymetini bil valla istanbuldaki sayılı meslek liselerindendir.

Memnun oldum hocam , gerçekten burdaki ortam başka bir yerde yok

y4s!n * , hangi sınıftasın la sen p.tesi buliyim ben seni

Valla tam hatırlamıyorum ama 2.80 - 3.50 arası dönem sonu ortalamasını tutturman gerekiyor. Matematiğe öncelik ver yüksek not almaya bak 4'den fazla zayıfın olmadığı sürece sınıfı geçersin ( sorumlu olarak , bi dahaki sene sınavlara girmek zorundasın ) hocalar yardımcı oluyor zaten ama çok aşırı tembelsende kalırsın.

Ama benim sana tavsiyem , bizim okulun makine bölümü daha iyi. Makine bölümüne gidiyorum diye söylemiyorum bunları bende gitmeden önce çok araştırdım soruşturdum.. Günümüzde şuan en geçerli meslek olan makinecilik .. Ben senin yerinde olsaydım Makine bölümünü tercih ederdim yinede karar senin kardeşim.

Eğer sormak istediğin şeyler olursa 10/A Sınıfındayım adım Birkan. Pazartesi günleride Makine atölyesindeyim

• quote:

Uşak Endüstri Meslek Lisesi
    Bilişim Teknolojileri Alanı 10/B
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.