Şimdi Ara

Endoskopi Oldum Sonuc Kotu Galiba SS'li +18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
0
Favori
5.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bunlar ne demek netten de arattim ama pek bulamadim doktoruda bu saatte aramak istemiyorum. Neden once sormadin derseniz inanin doktorla ne konustum hatirlamiyorum. Uyutarak yaptilar.

Simdi ss atiyorum bunlarin ne oldugunu bilen varsa bana yardimci olsun lutfen doktorun sadece ulser dedigini hatirliyorum.

Endoskopi Oldum Sonuc Kotu Galiba  SS'li +18

• Rica etsem fıstıklı yapar mısınız?
  • Kansersin
  • Geçmiş olsun hocam
  • Murat abime benden bir up

Edit : Sağlık olum bu trollenecek bir durum değil belki adamın son günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pilavjob -- 13 Mart 2015; 19:02:39 >
  • Potur usta sen çolak mıydın
  • Bu ne yaw adam her yere girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavjob

Murat abime benden bir up

Edit : Sağlık olum bu trollenecek bir durum değil belki adamın son günü
    Telaşlanma, normal diyo birçok şeye. Ülsere bir alan izliyo diyo, tam anlamadım ama belki ülser olabilirsin veya başlangıcı olabilir. Çok telaş etmene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Telaşlanma, normal diyo birçok şeye. Ülsere bir alan izliyo diyo, tam anlamadım ama belki ülser olabilirsin veya başlangıcı olabilir. Çok telaş etmene gerek yok.

Alıntıları Göster
    o son resim ney öyle
  • Saglik lisesi bilgimle diyorumki bisey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Ulser var zaten bulbus in duvarda ulser diyor 4 resim
  • Sanirim yemek borusunda endoskopiye bagli iltihaplanma olmus. Fıtık var hernia fitik demek. Ulser var. Kizariklik ve odem oldugu icin parca alma geregi duymus doktor. Biyopsi sonucun da iyi cikar inşallah. Cok telaslanmana gerek yok herkeste olan sikayetler mide yanmasi reflu ulser vs.
  • Sonucun kötü olsa doktor uyarırdı zaten, emin ol hatırlardın.
  • habis tümör
  • yemek borunda inflamasyon var,midenin bi kısmı gögüs boşluğuna çıkmış yani mide fıtıgı,ülser var midende,buarada nefes almada zorlanabilirsin belki,sonuçta gögüs bosluguna miden pörtlemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 13 Mart 2015; 19:16:31 >
  • midende lokal bir enfeksiyon ve fıtık var kardeş. ayrıca küçük birde ülserin var.
  • ulan rahmetlinin son mesajıda buydu deyıp huzunlenecez gıbı yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

yemek borunda inflamasyon var,midenin bi kısmı gögüs boşluğuna çıkmış yani mide fıtıgı,ülser var midende,buarada nefes almada zorlanabilirsin belki,sonuçta gögüs bosluguna miden pörtlemiş

Aynen nefes almada zorluk cekiyorum yutamiyorum bide carsamba sonuc cikacak ilac tedavisi verdi su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

yemek borunda inflamasyon var,midenin bi kısmı gögüs boşluğuna çıkmış yani mide fıtıgı,ülser var midende,buarada nefes almada zorlanabilirsin belki,sonuçta gögüs bosluguna miden pörtlemiş

Aynen nefes almada zorluk cekiyorum yutamiyorum bide carsamba sonuc cikacak ilac tedavisi verdi su an

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

ulan rahmetlinin son mesajıda buydu deyıp huzunlenecez gıbı yakında
    h.pylori gelme ihtimali yüksek.eğer öyle olursa 14 günlük tedavi paketi verir doktorun. iyileşme duruma gelince tekrar eski haline dönmen aylar hatta yıllar alabiliyor inflamasyona bağlı olarak. bende gastrit vardı bakteri yok edilmesine rağmen 1.5-2 aydır inflamasyon yüksek olduğu için bazı şikayetler devam ediyor. yediklerine çok dikkat etmen lazım bu arada.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.