Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

Arkadaşlar offgamers dan iki gündür gift card almaya çalışıyorum, benden kimlik kredi kartı va birsürü fotoğraf istediler hepsini gönderdim, ona rağmen bugün iptal etmişler alışverişi. Satın alan arkadaşlar direk kredi kartı ile alıyor değil mi? Malum artık paypal yok. Herkesde ilk alışverişte hırsızlığı engellemek için kimlik kredi kartı ve fatura fotoğrafları va istiyorlar mı? Prosedürleri bana çok saçma geldi. Eğer sizden istemedilerse yeni hesap açıp birdaha satın alıcam. Destiny 2 + ps plus kampanyası bitmeden faydalanmak istiyorum. Satın alabileceğim başka bir site var mıdır?

Nasil bir kampanya vardi hocam plus uyelik ve oyuny kac rp ye alabiliyoruz? Bende almak istiyorm ama bi turlu guvenemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SasabtrmS kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam ne kimliği? Anlamadım. Şimdiye kadar bi çok kez kod aldım kredi kartını direkt girdim aldım ne kimlik bilgisi verdim ne başka bi şey yaptım?
  • Anlamadım hocam kimliğimin kredi kartının fotosunu istedi elemanlar

Bende kaç kere alışveriş yaptım istemediler.Sakata gelmeyin.

• Yeni hesap açıp alayım dedim stokları bitmiş şimdi de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Daha önce kimliğini veren varsa arkadaşı bilgilendirse iyi olur. Ben hiç rastlamadım böyle bir şeye hocam dikkat edin. Yurtdışından fiziki ürün alırken bile istemiyorlar kimliğin fotoğrafını.
  • Su an trophy lerimin oldugu tr hesabima endo psn plus alabilirmiyim?

• Arkadaşlar destiny 2 + 12 ay ps plus almıştım. 5 gün içersiainde kod maile gelmezse müşteri hizmetleriyle iletişime geçin demişler ancak bu müşteri hizmetlerinin sadece telefonunu bulabildim. Bu adamların bir mail adresi yok mu ?

PlayStation Asia Facebook sayfalarından özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olurlar. Ben de Plus üyeliği + The Division kampanyasından almıştım. Oyunu 2 hafta sonra falan vermişlerdi. Sayfalarından özel mesaj yoluyla iletişim halindeydim en sonunda verdiler oyunu sıkıntı olmadı

• Ayrı bir Endonezya Psn hesabı açıp ona Plus üyeliği alabilirsiniz. Daha sonra trophylerinizin bulunduğu Tr Psn hesabınıza geçiş yapıp ayalardan ana hesap yaparsanız oynarsınız.

• Arkadaşlar 1 yıllık psn plus almak istiyorum en uygun nerden alabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
  • **** Ocak ayı Plus Oyunları (Avrupa ve USA)(Sızdırmışlar ama gerçek bence) ****

- Batman Telltale’s First Season
    - Deus Ex: Mankind Divided
    - That's You

Acaba endonezyaya ne verilecek? Umarım deus ex haberleri doğrudur bize de verilir.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Deus Ex: Mankind Divided'ı oynamamıştım merak ettiğim bir oyun umarım Endonezya tarafına da verilir.
  • yılbaşı indirimleri hala başlamadı
  • En ucuz 12 aylık psn nereden alabilirim

• cratos35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda linkler var. Benim tercihim offgamers. 3 kez aldım. Hiç sorun yaşamadan anında kodu gönderdiler. TR kredi kartları da geçiyor. Bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberAxE

Hocam ilk mesajda linkler var. Benim tercihim offgamers. 3 kez aldım. Hiç sorun yaşamadan anında kodu gönderdiler. TR kredi kartları da geçiyor. Bir bakın derim.

Teşekkür ederim
    Offgamers tan aldım 28 dolar civarı çok uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cratos35 -- 26 Aralık 2017; 17:46:10 >
  • Ocak Plus belli oldu süpermiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 28 Aralık 2017; 9:29:22 >
  • Biz yıllardır neden bu psn'den, Amerika'dan, Rusya'dan, gerektiğinden Arap psn'den kendimizi yırtarcasına oyun, hizmet satın almaya çalıştık. Neden bizim ülkemizdeki psn'de pahalıydı bunlar? Hani vergiden dolayıydı? Hani bizim ülkede vergi çoktu?

Şimdi öğreniyoruzki, aslında vergi ödemiyormuş Sony. Eğer durum böyleyse resmen kandırılmışız. Bununla ilgili bir açıklamayı haketmiyor muyuz?

https://m.donanimhaber.com/Yurtdisi-alisveriste-KDV-taslagi-hazir-AppStore-ve-PlayStore-da-etkilenecek--96202
  • Hocam siz yalnis anlamisiniz bizdeki fiyatlarin yuksek olmasinin sebebi vergi olmadi hicbi zaman biz psn in avrupa pazarina dahiliz budurimda butun avrupa euro uzerinden fiyatlaniyo yani 20 euroluk oyun bizde 90 tl olmasi gerekiyo ama psn bize kiyak yapiyo kuru 3 tl den hesapliyo oyun 60 tl oluyo

Yani bu vergiler isin icine girerse kur 4.5 tl den hesaplanirsa vay halimize 60 euro luk oyun bizim psn e yaklasik 319 tl civarina gelir buda bos dlc paketi olmayan suanda 189 tl den satista olan oyunlar var sen hesapla suanki durumu mumla ariycaz yani

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.