Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Endoyu direk olarak kullanmanın bi yolu olmalı :)

Yurt dışı kredi kartı bulsak denesek olur mu acaba?

Var mı deneyen?
  • Rus psn yada us psn den komisyonsuz alacam bende ama büyük ihtimalle Rus psn den alacam türkçe içerik ile Hunter ile macerayı merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Rus psn yada us psn den komisyonsuz alacam bende ama büyük ihtimalle Rus psn den alacam türkçe içerik ile Hunter ile macerayı merak ediyorum

Onlara göre endo ucuz ya

• 758.000 rp 172 tl yapıyor hocam direk komisyonsuz birde türk kredi kartı direk geçse gine bir nebze alırız da Rus psn den 180 tl ye yandex money ile komisyonsuz türkçe olarak daha mantıklı geliyor bana. Karar senin gine.

• ben fifa 16 oynuyorum da. 2 sorum olacak arkadaşlar:
    1.fifa 17 almalı mıyım? Fifa 16'dan memnunum ve fut oynuyorum hep. Fifa 17 çıkınca 16'nın kadro güncelleme desteği devam edecek mi? Oynayan sayısı çok mu azalır? Fut dan alacağım zevk azalır mı? Ronaldo, messi nin fiyatı yerlerde mi gezer bilemiyorum?
    2.Sadece endo psn plus üyeliğim ve walletimda rupi var. Endo psn'den alırsam Türkçe olmaz mı? Rus ya da US'dan almak için plus üyelik açtırmam mı gerekiyor,onlar Türkçe mi?
  • Hayır endo psn TÜRKÇE değil.
    Sadece tr ve rus psn TÜRKÇE

• Hocam hiç bilgim yok nasıl yapıyoruz bu işi? Bir de alınca direk us hesabına da geliyor mu ki oyunlar? He birde nasıl alışveriş yapıyoruz ya

• Endonezya psn de neden rise of the tomb raider önsiparişi yok bunlar başka gezegendemi yaşıyo..🙁

• quote:

Orijinalden alıntı: koraygs

ben fifa 16 oynuyorum da. 2 sorum olacak arkadaşlar:
    1.fifa 17 almalı mıyım? Fifa 16'dan memnunum ve fut oynuyorum hep. Fifa 17 çıkınca 16'nın kadro güncelleme desteği devam edecek mi? Oynayan sayısı çok mu azalır? Fut dan alacağım zevk azalır mı? Ronaldo, messi nin fiyatı yerlerde mi gezer bilemiyorum?
    2.Sadece endo psn plus üyeliğim ve walletimda rupi var. Endo psn'den alırsam Türkçe olmaz mı? Rus ya da US'dan almak için plus üyelik açtırmam mı gerekiyor,onlar Türkçe mi?

Hesapta 150bin kaldı onu eritmeye çalışıyorum.

Yoksa dediğin gibi rus psn iyi gibi.

Yandex Wallet vs düzgün bi anlatım var mı? endodan yine psn plus alırız o paraya ilave yapıp.
  • HongKong psn icin elimde gift kart var.Komisyonusuz olarak gift kart almak isteyen varsa p.m/whatsappdan ulasabilir

• Yurt dışı kredi kartı bulsak onunla yatırsak sorun yaşarmıyız? Var mı bilgisi olan?

• ofgamerstan 35 küsür dolara (105 tl) 400.000 rp alarak psn plusımı yeniledim. stoklarda sıkıntı gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

NBA i oynayamazsin. Plus oyununu hangi hesaptan aldıysanız o hesapta plus olması şart.

O durum plus a verilen ücretsiz oyun alımında geçerli değil mi? Oysa arkadaşın dediğinde ise Plus Üyelikle nba 16 yı indirimli almış.. Dolayısıyla, başka hesapta plus olursa online oynayabilir, değil mi?

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi plus ile indirimden yararlanıp alındıysa oynayabilir. Ama benim dediğim gibi plus a ücretsiz verildiği ay plus ile ücretsiz alınırsa başka hesapta plus olsa dahi bırakın online i offline bile oynayamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen
  • %100 hiç bir türk kredi kartı gecmiyor mu? Nuvo kartla deneyen oldumu?

• Offer games de 12 aylık plus stok dışı sanırım. Başka hangi yolla alabiliriz? Ya da yakın zamanda stok güncellemesi yapıyorlar mı yoksa uzun süre stok dışı mı kalıyor bilen var mı?
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Yaparlar çok uzun sürmez eklemeleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar benimde bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. ben şimdi rus psn den fifa 17 aldım endo psnden psn plus üyeliği alsam kardeşlik yaptığım kişi ikisinide kullanabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat54

400000 rupi kart 35 dolara satiliyo 105 tl ye geliyo fakat
    400000 rupi 90 tl civari bu siteden alisveris ederken indirim kodu falan varmi?

Fifa alicam 400+400 yuklemem lazim 70 dolara geliyo us psn oyun 60 dolar zaten

Dolar yüksek iken bu şekilde oyun alınmaz. Dediğin gibi çok pahalıya geliyor. Şuan türkçe içerik arıyorsan en uygun yöntem rus psn den yandex wallet ile almak. O da 186 190 TL'ye geliyor. Türkçe olmasın dersen Us den al.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.