Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • endo bitti, rus psn e geçmenin zamanı geldi demek..
  • Bir süredir konsolu açmıyordum forumda bir arkadaşa Endonezya PSN kullan derken o cevap olarak yazdı da konuya gelip okudum fakat sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.

Hala bir makinede PLUS olması yetiyor mu?
    Offgamers da PSN PLUS IND için bulamadım kart alıp o şekilde mi Plus alıyorsunuz bunun gibi;
    https://www.offgamers.com/buynow/idr-100000-psn-card-id.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bir süredir konsolu açmıyordum forumda bir arkadaşa Endonezya PSN kullan derken o cevap olarak yazdı da konuya gelip okudum fakat sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.

Hala bir makinede PLUS olması yetiyor mu?
    Offgamers da PSN PLUS IND için bulamadım kart alıp o şekilde mi Plus alıyorsunuz bunun gibi;
    https://www.offgamers.com/buynow/idr-100000-psn-card-id.html

Cihazda 1 plus olması yetiyor.

Offgamerstan hala alınabiliyor mu endonezya için plus ? TR ye hiç 150tl veresim gelmiyor.

• arkadaşlar 200000 rp alıcam ancak offgames de stoklarda yok.
    http://cardscodes.com/Playstation_Network_Live_Card_IDR_200000_Indonesia-334.html şu siteden alsam sorun olurmu daha önce alan varmı?
  • burdada paypalla ödeme yapabiliomuşuz ben şidmi nerden alabilirim arkadaşlar 200000 rp
  • İninal de geçiyor.Ve ya diğer kredi kartları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar biliyorum alakasız olacak biraz ama
    japonya psn den alınan bir oyuna endonezya dan dlc alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronnuri

burdada paypalla ödeme yapabiliomuşuz ben şidmi nerden alabilirim arkadaşlar 200000 rp

Paypal?

• neronnuri kullanıcısına yanıt
    Paypal hong kong da var burada yok.
  • Offgamers'da endonezya kartları kalmamış. Seagm'den alışveriş yapan var mı? Reviewlara baktım pek olumlu değildi.

• Beyler bi konuya kafam takıldı akıl verirseniz sevinirim. Ben endonezya psn den star wars aldım 4 5 ay önce o zamanlar enpara falan geçiyordu. Şimdi kredi kartları da geçmiyor enparada geçmiyor. Ben bu star wars battlefront un season pass ini almak istiyorum. Alamayacak mıyım ? Elimde mi patladı oyun yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan0003

Beyler bi konuya kafam takıldı akıl verirseniz sevinirim. Ben endonezya psn den star wars aldım 4 5 ay önce o zamanlar enpara falan geçiyordu. Şimdi kredi kartları da geçmiyor enparada geçmiyor. Ben bu star wars battlefront un season pass ini almak istiyorum. Alamayacak mıyım ? Elimde mi patladı oyun yani ?

Sea.gm ve offgamerss gibi sitelerden kredi kartı ile endonezya psn card alınabiliyor.Alacaksın sana kod yollayacaklar.Psn e girince aldığın miktar kadar endonezya rupisi psn hesabına gelecek.

• Dostlat abiler kardeşler...

Endonezya PSN de hâlâ Ziraat Genç Kart geçmekte midir ??

Yoksa Baska yollarla mi alisveris yapilmakta Can Dostlari ?

• TheHeaven kullanıcısına yanıt
    Ben yaptim hocam bir sikinti olmadi direk kod verildi zaten

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    şuan da türk kartlarından hiçbiri geçmiyor. sadece offgamers, seagm gibi sitelerden kod alınarak hesaba redeem şeklinde para eklenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 24 Haziran 2016; 14:14:12 >
  • baranwefa B kullanıcısına yanıt
    Peki ne kadar komisyon alıyor hocam seagm?

• 32 liraya 100bin rp aldiydim. Ne kadar komisyon oluyor bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seagm'in komisyonu biraz fazla. 100.000 rupiah ortalama 7.5 dolar yapıyor. onunda tl karşılığı 22 tl gibi. bence fazla alıyor seagm komisyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 24 Haziran 2016; 14:25:42 >
  • Ha direk psn den ziraat kart ile alamioruz ille araci sitelerden almak zorundayiz opemi a dostlar ?

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    şuanda malesef öyle
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.