Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile bende 1 yillik aldım endo psn den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık ayında verilecek Endonezya Psn Plus oyunları açıklandı arkadaşlar. Farklı oyunlar verilmiş yine.

Gravity Rush 2 ve God Eater 2 Rage Burst.

• şuanda endo psnden psn plus alma yolu sadece offgamers üzerinden mi oluyor ?
  • Selam arkadaslar ben hollanda da yasiyorum, benim ps4 de endonezya dan plus aboneligim vardi mart 2019 a kadar gecerli bir abobelik. Bugun birden bire plus amblemi hesabimdan silindi bedava indirdigim oyunlarida oynayamiyorum. Acaba sizde de bu sorun var mi ?? Yardimci olabilecek varsa cok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: demario0

Selam arkadaslar ben hollanda da yasiyorum, benim ps4 de endonezya dan plus aboneligim vardi mart 2019 a kadar gecerli bir abobelik. Bugun birden bire plus amblemi hesabimdan silindi bedava indirdigim oyunlarida oynayamiyorum. Acaba sizde de bu sorun var mi ?? Yardimci olabilecek varsa cok memnun olurum.
    Sistem bakımı gibi bir şey vardı.Düzelmiş olması lazım eğer hala giremiyorsan ayarlardan lisansları geri yükleyip denemeni tavsiye ederim.
  • merhaba arkadaşlar

benim Endonezya Psn plus 1 yıl var ama

Yeni hesabı açacağım TR Psn FİFA 19 Alırsam online Çalışır mı? yoksa?
  • Cevap gelen yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

merhaba arkadaşlar

benim Endonezya Psn plus 1 yıl var ama

Yeni hesabı açacağım TR Psn FİFA 19 Alırsam online Çalışır mı? yoksa?
    Çalışır.
    FIFA 19 online özelliği endo plus ile çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Çalışır.

Alıntıları Göster
    o zaman TR Hesabı Açalım FIFA 19 180 TL bugün Son alayım İnşALLAH online soru olmaz demi?
  • endodan rdr2 alan varmı :)
  • Beyler türk hesap kartı geçiyor mu plus bitiyor alayım bi 12 aylık daha. Ya da şu ülkeninki daha avantajlı vb tavsiyeniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Beyler türk hesap kartı geçiyor mu plus bitiyor alayım bi 12 aylık daha. Ya da şu ülkeninki daha avantajlı vb tavsiyeniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Evet Geçiyor ben fıfa 19 aldım endo plus hala kullanıyorum Online çalışıyor sıkıntı yok
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• endonezya için rpm satış linki bulamadım arkadaşlar ya. plus aldım ok ama psn code alıp onu aktif edip onunlada oyun almak istiyorum ama halledemedim. Şuan için endonezya psn de sadece plus mı alınabiliyor
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    https://www.offgamers.com/search?keyword=psn+card+ıd

Link üzerinden girip Endonezya için Psn card alabilirsiniz.

Edit: Linki buraya atınca bazen ana sayfaya yönlendirebiliyor. Sorun olursa arama çubuğuna “Psn Card ID” diye aratırsanız çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 12 Aralık 2018; 15:58:46 >
  • Arkadaslar axess kartimi endonezya da kullanamiyorum.Ilk sayfadaki adresleri vs.ayni yaptim ama olmuyor.

Bana yol gosterebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vibrant

Arkadaslar axess kartimi endonezya da kullanamiyorum.Ilk sayfadaki adresleri vs.ayni yaptim ama olmuyor.

Bana yol gosterebilirseniz sevinirim.
    Kredi kartları artık geçmiyor. offgamers.com tarzı sitelerden code alarak oyun alabilirsiniz endo psn'den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 17 Aralık 2018; 9:33:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Çalışır.

Alıntıları Göster
    Hocam bunun tam tersi bir durum da çalışır mı peki? Yani Endonezya psnden FIFA alsak ve TR psn plus olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_

Hocam bunun tam tersi bir durum da çalışır mı peki? Yani Endonezya psnden FIFA alsak ve TR psn plus olsa.

Alıntıları Göster
    Çalışır Hocam Plus göre heryer çalışır ben Endo plus 1.1 ay var TR psn FIFA 19 aldım hala çalışıyor çok iyi oldu ama Endo kredi kart problem çözüm bulamıyor :S
  • 2019 Ocak ayı Plus oyunları açıklandı arkadaşlar gayet tatmin edici duruyor.

Tom Clancy's The Division ve Steep verilecek.

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.