Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
244
Favori
426.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

quote:

peki bişey sorcam şuan iniyor dedin ya uzaktan mı indiriyorsun yoksa direk konsol başında mısın

Şuan direk konsol başındayım.

Evet ilgim vardı bu oyuna.. Peki hocam birsey sorucam ben Endo hesabi kullanmazdim sirf bunun icin aldim 33 tl cekti de birsey olmaz degil mi ? yani oyunu bizden geri alma veya oyuna girememe vs gibi durumlar. Valla giden 33 tl ye yanarım

haklısın ben de onu merak ediyordum da. bir arkadaş yazmış yorumlarda. daha önce bir oyun tr ps sotreda aynı duruma düşmüş almışlar. sorun çıkmamış.
    benim kafamı karıştıran. yaklaşık olarak 10 kat az fiyat yazılmış yanlışlık ile. fakat bunu nasıl farketmediler. şuan inliyor olması lazım ülkedeki forumların.
    bu iş bilerek mi yapılıyor saçma yani 3 saattir fiyat aynı.

10 değil 680.000 yerine 680 yazmışlar 1000 kat nerdeyse

tam 1000 kat kardeşim :D 20 kuruşu 20 lira gibi hissettim bir an :D
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    buradan ürün aldığımızda mail adresine kod mu gelecek biz bu kod ile mi endenozya sitesinden alış veriş yapacak
    bu arada hakkını helal et kafanı ağrıtıyorum bilmemem zor oluyor ps3 olsa sıkıntı yokta ps4 bambaşka bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiki4

buradan ürün aldığımızda mail adresine kod mu gelecek biz bu kod ile mi endenozya sitesinden alış veriş yapacak
    bu arada hakkını helal et kafanı ağrıtıyorum bilmemem zor oluyor ps3 olsa sıkıntı yokta ps4 bambaşka bir şey

esflh.
    nerdeydin be usta. daha önce almış olsaydın kodu. bi oyun da bonus gelcekti. endonezya sitesi hata yaptı. 200 tl oyun 20 kuruşa geldi.
    neyse. bak offgamers'da satın aldığında orada siparişlerim kısmında aldığın ürünün code'u göster diyorsun. sana birkaç haneli kod veriyor. kenara yaz. yada kopyala.
    sonra endonezyaya gel. redeem code diye bir sekme var. hesaplarım kısmında. oraya o kodu gir. anında kaç para ise kodun karşılığı. cüzdanında oluşuyor o para.
    sonra dilediğin oyunu satın alabilirsinç ödeme kısmına gelince cüzdandan öde yapacaksın.
    ama dikkat et en başta offgamers'dan satın alacağın ürün sana attığım linktekilerden biri olsun. 400.000 rupi 200.000 vs. hangisini istersenç
  • Kingdom of Deliverence'a yetişemedim. :( 680 rupiden alan varsa kardeşlik yapabiliriz arkadaşlar :) Sec hakkına talibim oyunun. Oynadıktan sonra yine pri sahibine teslim bile ederim üstelik:)

Bir saatte düzeltmişle hatayı yav
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    746,600 diyor ben iki tane 400.000 rupi alsam yeter demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiki4

746,600 diyor ben iki tane 400.000 rupi alsam yeter demi

EVET 400+400=800 ALIN 53.400 rp yedek kalsın ilerde lazım olur
  • tiki4 kullanıcısına yanıt
    aynen yeter. ben de geçmişte öyle yaptım. kalan para ya da başka bişey alırsın olmadı böyle kingdom gibi ani birşey olursa kullanırsın :D
  • Bugün bu fiyat hatasında dolayi Kingdom Come Delivarance alanlardan indirenler var mı ?

Benim halen iniyorda.. Indirinler bir sıkıntı oldu mu veya oyuna girememe yada ne bileyim baska birsey..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşyerinde psn açılmıyor telefonda da Server time out hatası verdi hep alamadık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçırdım :( neyse bir hesap açtım lazım olur ve tr adresi kabul etti isim felanda türkçe açtım

Ve en iyisi offgamers mı ps card için

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Ben aldım, komple indirdim biraz başlarını oynadım nasılmış diye, dövüş kısmı hantal gibi ama belki başlarda öyledir, yine de köşede dursun bir ara döneriz diye oyunu extended storage’a atıyorum şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş kaçırdık iyimi. Bende şimdi bi sitede okudum direk buraya geldim çökmüş millet :(

• Arkadaşlar baktım pek göremedim honk kong psn ana hesabım var yıllardır kullanıyorum 15 aylık plus var bugun son tarih alim diyorum yardımcı olabilecek varmıdır nasıl alırım malum kartı kabul etmiyor? paypal hk üyelik açsam alırmı ?

sanırım offgamerstan :D alınıyor kolay yöntem olarak oda dolar farkı olduğundan dönüşümden 20tl fazla veriyoruz ama başka yol yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkezisyan -- 21 Şubat 2018; 0:46:54 >
  • quote:

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0082-CUSA05716_00-RISEOFTOMBRAIDER?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Tr linkini attığım TOMB RAIDER son oyunu indirimde. 60 tl arkadaşlar.

TR YAZIYOR

Endonezya Psn BENİM :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0082-CUSA05716_00-RISEOFTOMBRAIDER?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Tr linkini attığım TOMB RAIDER son oyunu indirimde. 60 tl arkadaşlar.

TR YAZIYOR

Endonezya Psn BENİM :D

tr de aç bitane. yani almak istersen. sıkıntı yok :D
  • Arkadaşlar ben bu offgamers olayını tam anlamış mıuım diye soruyorum.

Şimdi diyelim ki ben Far Cry 5 gold edition alacağım, Endonezya psn'de yaklaşık 910.000 rp. fiyatı var.

Şimdi ben offgamers'a girip 2 tane 400.000, bir tanede 200.000 lik kart alacağım. 1 milyon rp'nin 910'uyla oyunu alınca geri 90.000 rp kalacak. Öyle değil mi? Hesap hatası yoksa eğer.

Ama bu kadar kart alırsam 315tl yapıyor. 33.05$'a 400.000 rp. Bir 33.05$ daha eder 66$. 16.53$ da 200.000 rp için. Ettimi sana toplam 83 dolar. Yani 315 lira.

E oyun zaten tr psn' de 330 lira. Ben mi bir hesap hatası yapıyorum yoksa bu oyun Endonezya hesabındada mı pahalı.

• nighty kullanıcısına yanıt
    Evet 1m rp hesabına yüklenince oyunu aldığında geriye hesabında 90000 kalır. Tr psn ile arasında fiyat farkı çok az tr psn den al uğraşmana değmez

• Teşekkürler hocam sağolasın. Demekki Endonezya psn herzaman mantıklı değilmiş.

• 2 sene önce mantıklıydı ama şu an tr psn gayet ucuz durumda.
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.