Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
244
Favori
426.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rerea

until dawn

muhteşem bi olay, hem az para veriyoruz hem de daha kaliteli oyunlar veriliyo geçen ay bile efsaneydi diğer bölgelere verilmeyen gow3 remastered, goat simulator, tales of zestiria verdi adamlar.
  • 14 günlük ucretsiz deneme alınmıyor degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günlüğü almayı denesek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

2 günlüğü almayı denesek.

Öyle yapicam mecbur

• ben denemek için yaptım daha oyunlar eklenmemiş.ayın 9undaymış.
    god of war la yetindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 2 Şubat 2017; 18:38:9 >
  • God of war ingilizceydi ama until dawn this war of Mine gibi Türkçe gelse tadından yenmez

• abi donanımhaber ölücüleri olarak gene yapacağınızı yaptınız adamlar ülkenin kartları ile alış verişi kapatmışlar.
  • COD BO 3 almayı düşünüyorum arkadaşlar. 238 RP olarak gözüküyor.

Türk lirasına çevirdiğimde 66 lira gözüküyor. Hesapta yanlış yok dimi sonra patlamayalım.

Buradan çevirdim : http://www.dovizkurlar.nm-devises.com/endonezya-rupiahi.html
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    http://paracevirici.com

• Merhabalar,

Benim plus yüklü bir hesabım var. Başka bir hesap ile bo3 de sec olarak bende olacak.

Ben plus yüklü hesabımla sec deki oyunu oynayabilirmiyim? yani sec deki oyunu pri hesabına girerek online oynayabilirmiyim.

(yani sec hesaba giriş yapıp oynamak zorunlumu? )

Teşekkürler.
  • bu olay hala işe yarıyor mu?
    oyun alımı yapmasak bile bari 1 senelik psn plus'ı daha ucuza alabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

bu olay hala işe yarıyor mu?
    oyun alımı yapmasak bile bari 1 senelik psn plus'ı daha ucuza alabiliyor muyuz?
    https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-plus-sea linkinden psn plus kartı satın alıyosun sonra sana verilen kodu endonezya psn store u açıp redeem code yazan yere giriyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 3 Şubat 2017; 3:0:50 >
  • OnurOnly kullanıcısına yanıt
    dostum 1 yıldan fazladır kullanıma kapalı
    şahsen bu ölü fiyatlardan yararlanamadım
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    2tane 12 months var, hangisini tercih edicem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

2tane 12 months var, hangisini tercih edicem?

ikisi de aynı aslında, arada discount yazanın fiyatı düşüyo sadece. yani discout yazanı aynısının indirimli olanı.
  • 15 Aylık nasıl alınıyor endonezya dan?

Aldığımız kodu redeem edince 15 Ay mı oluyor?

• Bazı oyunlarda yuvarlak ileri x geri oluyor. Bu tuşlar evrensel değil mi? Uzakdoğu'ya özel bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Bazı oyunlarda yuvarlak ileri x geri oluyor. Bu tuşlar evrensel değil mi? Uzakdoğu'ya özel bir şey mi?

asyalılar hep bu şekilde kullanıyolar, ps2 zamanında winning eleven seriside hep böyleydi.
  • Endonezya dan nasıl oyun alıyoruz artık?

Kredi kartı geçmiyormuş?

Öğrendim ve hallettim.

12 aylık plus aldım. bir 12 aylık daha alırsam ve uygularsam 24 ay mı olur süre? üzerine otomatikman ekler mi yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 3 Şubat 2017; 21:33:22 >
  • Tüm konuya çok teşekkürler, sayenizde ben de Endonezya PSN için 12 aylık PS+ aldım. Benim de konuya katkım olsun.

Bu linkten, ininal kredi kartıyla satın aldım, 26,65 USD tuttu, karttan 109,33 TL çekti. Kod 2-3 dakika içerisinde geldi. ininal gibi ön ödemeli karttan alışveriş yapacaksanız tam 109 TL, 110 TL değil de 115 TL, 120 TL miktarlarında yükleme yapmanızı öneririm.

Sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrıca Endonezya PSN'de PS+ üyelerine GOW 3 ücretsiz veriliyor, son tarih 8 Şubat, kaçırmayın :)
  • 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.