Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph Writer

offgamers.com'dan 3 tane 100,000 IDR'lik kupon aldım enpara ile ve gta v almış oldum 75 TL'ye. amazon.de'den de 300 euro'ya ps4 + cod infinite warfare + 2. kol almıştım. bu black friday ps4'e gitmiş oldu :) konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

enparada iade bitmemişmiydi ? yada enparada nasıl bir kampanyadan yararlandınız ?
  • https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-3-months-membership-sea-discount-promo.html su link endo psn için doğru olan mıdır? SEA olarak yazılı ama.
  • Tetris oyunu olan var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    enpara kur oranları en avantajlı kart o yüzden orada belirttim bilmeyen olur girmek ister diye filan :) yoksa kampanya yok yani şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-3-months-membership-sea-discount-promo.html su link endo psn için doğru olan mıdır? SEA olarak yazılı ama.

Title: PlayStation Plus
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Developer: Sony Computer Entertainment
    Release Date: -
    Language: English
    Platform: Playstation
    Region: Malaysia (MY), Singapore (SG), Thailand (TH), Indonesia (ID)
    Genre: Others

• Arkadaslar bişi buldum sanırım endonezya plus ile ana kullanıcı yapın sonra tr psn hesabı ıle ( plus olmayan ) gırıs yapın tr psndenden free oyunlara bakın ucretsız oldugunu goreceksınız . yanı tr psndenkı free plus oyunları ıcın endonezyada plus olmak yetıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Arkadaslar bişi buldum sanırım endonezya plus ile ana kullanıcı yapın sonra tr psn hesabı ıle ( plus olmayan ) gırıs yapın tr psndenden free oyunlara bakın ucretsız oldugunu goreceksınız . yanı tr psndenkı free plus oyunları ıcın endonezyada plus olmak yetıyor .

Sanmıyorum bende aynı şekilde üyelik var hiçbirzaman böyle birsey olmadı.
  • psn 12 aylık gift kart aldım. işlemi tamamladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fieryboys -- 7 Aralık 2016; 16:41:4 >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    bu ay neden 5 tane oyun verdi hocam ? tabi hiç birini indirmedim de.
    badlandi seneler önce telefonda oynamıştım.
    ama 5 oyun vermesine şaşırdım.
  • En ucuz plus nereden alinabilir tum konular eskimiş endonezyadan alinabiliyormu oradada kredi karti geçmiyormuş. Endonezya hesabi acip offgamersdan psn kart alip 20dolarlik walleta yükleyip satin alarak mi yapiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 11 Aralık 2016; 0:03:28 >
  • Az önce 12 aylık psn üyeliğe akbank 97,21 tl çekti. Bilginize..
  • tugberkk kullanıcısına yanıt
    Tr psn mi endonezya mi

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Tr psn mi endonezya mi

Endo konusunda olduğumza göre endo tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberkk

quote:

Tr psn mi endonezya mi

Kredi karti geçmiyo yaziyoda ondan:)

• quote:

quote:

quote:

Tr psn mi endonezya mi

Öncelikle webten playstation'ın sitesine girip ülke durumu INDONESIA olan hesap açın. ( Adres, zip kodu v.s. ilk sayfada belirtilmiş) sonra aşağıda belirteceğim linkten 12 aylık plus'ı alın. ( Gift kodu olarak verdiği için Türk k.kartı geçiyor ). Mailinize gelen reedem kodunu yeni açtığınız endo hesabın içinden aktif edin tamamdır.
    https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugberkk -- 11 Aralık 2016; 23:45:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tr psn mi endonezya mi

Öncelikle webten playstation'ın sitesine girip ülke durumu INDONESIA olan hesap açın. ( Adres, zip kodu v.s. ilk sayfada belirtilmiş) sonra aşağıda belirteceğim linkten 12 aylık plus'ı alın. ( Gift kodu olarak verdiği için Türk k.kartı geçiyor ). Mailinize gelen reedem kodunu yeni açtığınız endo hesabın içinden aktif edin tamamdır.
    https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

Endo hesabin icinde storea girip solda ara puan kodlari yazan yeremi yazıyoruz kodu.

• İster ordan, ister daha kolay olması açısından playstation'ın sitesinde Reedem Prepaid Kart yazan yere yazabilirsiniz. Yani link olarak;

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/cam/account/giftcard/redeem-gift-card-flow.action?displayNavigation=false
  • arkadaşlar ofgamersten kod gelmedi ne yapmalıyım

EDİT: Arkadaşlar hallettim. 99.45 tl çekti karttan. KART:ZİRAAT GENÇKART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 13 Aralık 2016; 22:29:31 >
  • Arkdaşlar 15 gün sonra plus aboneliğim bitiyor endonezya ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.