Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funny_halil

İyi geceler
    Psn hesap actigin ülkeden mi aliniyor oyun sadece
    Hangi ülkede hesapliysa farkli farklı ülkelerden alabiliyor muyuz
    Diyelim endonezya psn açtım sadece o ülkenin fiyatından mi alacağım mecburen

Aynen öyle..hangi ülkeye özgü psn açarsan o ülkenin psn indeki oyunları alır o fiyatlardan yararlanırsın..
  • Oo ziraat genç bankkart kredi kartı kısmı geçiyorsa bende alayım Türk kredi kartları engellendikten 1-2 hafta sonra benimkinide kabul etmemişti.Bende engellendi sanmıştım.Mobilden kartı eklemeye çalışacam bakalım.O zamanlar pc üzerindende denemiştim yine ekleyememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 10 Eylül 2016; 23:59:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rmndzc35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Dene ve sonucu yaz sef.
    Bakalim butun genc kartlar calisiyor mu yoksa sans vuruyor calismasu görelim.

• ziraat gençkartı ekledim kabul etti ama missed charges şeklinde hata veriyor. cüzdana rp atmaya çalışıyorum cv kodunu kabul etmiyor. yapan bilen varsa yardımları bekliyorum.

edit: offergamesten alarak olayı noktaladım. kod hemen geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parazite -- 11 Eylül 2016; 16:27:28 >
  • Bende bugün offgamersden aldım.
    Hemen geldi kod.

• Endonezya plus oyunlarında lords of the fallen yok. Sebebini bilen var mı

• erman197 E kullanıcısına yanıt
    Endonezya Psn'de aylık olarak ücretsiz verilen oyunlarda değişkenlik olabiliyor bazen bu ay vermemişler ama önümüzdeki ay verilebilir ya da ilerleyen aylarda diyeyim.

• Call of duty black ops 3dlc alacaklara veya season pass alacaklar ilgilenebilir,
    Endo psnden alınma season pass elimde mevcut.
    3.bölge oyunlar ve 3.bölge hesaplarında bo3 olanlar için kullanılabilir.
    Çift hak olarak veriyorum.tüm bilgileri mevcut.fiyat ve sorular için mesaj atabilirsiniz

• parazite P kullanıcısına yanıt
    400000 rupi kart 35 dolara satiliyo 105 tl ye geliyo fakat
    400000 rupi 90 tl civari bu siteden alisveris ederken indirim kodu falan varmi?

Fifa alicam 400+400 yuklemem lazim 70 dolara geliyo us psn oyun 60 dolar zaten

• arkadaşlar offgamers'den 3 aylık plus aldım ancak kart ismi ile üyelik ismi tutmadığı için alamadım paramı iade ettiler.hesabıma kendi ismimi girip satın alsam sorun çözülürmü?
  • Tr psn 1 aylik alip nba2k16 almistim. Simdi psn plus 1 yillik almak istiyorum. Ancak endonezya psn alsam tr psnden aldigim nba'i oynayabilir miyim.

Bir de tr psn1 aylik aldigim mail adresiyle endonezyadan psn alabilir miyim? Farkli bir hesap mi kullanmaliyim?

• fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Endonezya hesabın pri hesap olursa tr psnindeki oyunları online olarak oynayabilirsin. Endonezya psnden oyun satın alman icin endo psn hesabı açman gerekiyor.

• fieryboys F kullanıcısına yanıt
    NBA i oynayamazsin. Plus oyununu hangi hesaptan aldıysanız o hesapta plus olması şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Us psn hesabım var. Bir tane de endonezya açıp ordan bf1 alsam us psn hesabımda oynayabiliyor muyum

• Psn card alacak birkaç kisiye yardimci olabilirim, kredi kartı olmayanlara yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six_Strings

Us psn hesabım var. Bir tane de endonezya açıp ordan bf1 alsam us psn hesabımda oynayabiliyor muyum

Oynarsın kardeş.
  • evet beyler geldik bi oyun alma arefesine daha.

Var mı fifa 17 için en mantıklı yolu gösterecek arkadaş?

Ne yapabiliriz? Nasıl alabiliriz en uyguna?
  • Endo bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Offgames'teki 1 yillik uyelik kod stogu bitmis acaba ne zaman tekrar gelir ya da alternatif bilen var mi?

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.