Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Offgamers dan alanlar direk plus almiyor degilmi arkadaslar normal psn card alip bakime ekliyorsunuz hesaba ben baktim ama plus yok endonezya psn card var 400000 olan felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Eyv da bu hesapmi oluyor account yaziyor ben endo psn olan plus oyunlarini korumak istiyorum bi kac ise yarar bisi var

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Hesap felan değil, Plus kart. Satın alınca gelen kodu store da en alttan Redeem Code kısmına giriyorsun hesabın plus oluyor.

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir tesekkurler

• Arkadaşlar komisyon almadan yada az alan Endonezya gift kart satan site varmı seagm ye baktım 30 lira alıyor az para değil...

• offgamers baktınız mı
  • Evet baktım sağol fiyatları iyi eve gidince detaylı incelerim...

• bana 102k rp lazım yaklaşık olarak , offgamers da hiç kart bulamadım acaba stokta mı yok
  • Elinde endonezya hk hesabı olup içerisinde yalnızca para olan hesap almak istiyorum 50.000 rupide olabilir.45.000rupi contrast oyununu alıcam çnkü.offgamersa 30 lira vermek istemiyorum.elinde olan satmak isteyen varsa pm den beklerim

• Yaklaşık 1 ay once 1 yıllık plus hesap ladım NBA i ucretsiz yuklemek için. Bu hesap satılabilir ise aldığım fiyattan verebilirim. Fazla araştırmadım, bilgim yok. Kullanmayacağım için ihtiyacı olan değerlendirebilir.
  • Suan en uygun nerde endo psn kk calismiyor

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Burda kk çalışıyor, 12 aylık endo plus kart alın, gelen kodu ps store en alttan reedem code kısmına girin bu kadar, daha ucuzu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Burda kk çalışıyor, 12 aylık endo plus kart alın, gelen kodu ps store en alttan reedem code kısmına girin bu kadar, daha ucuzu yok.

28.72 dolar istiyor dogrumu ?

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Beyler ben ps plus alacağım endo psnden offgamers ile ininal geçiyormu ? Sadece o var

• Bu endo pan bayağı güzel bir şeye benziyor valla . Gta 5 80 lira . Peki bu offgamersten hangi para kartını almam gerek acaba ? Yani endonezya için kartlar farklı mı yoksa bir kart us psn beya endo psn içinde kullanılıyor mu ?

• Cevap verecek yok mu?? İninal geçiyormu dostlar offgamers'da ?? Cevap verin acil lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Bu endo pan bayağı güzel bir şeye benziyor valla . Gta 5 80 lira . Peki bu offgamersten hangi para kartını almam gerek acaba ? Yani endonezya için kartlar farklı mı yoksa bir kart us psn beya endo psn içinde kullanılıyor mu ?

Her ülke psn için farklıdır psn gift kartları dostum.Sen endonezya gift kart alacaksın offgamers arama cubuguna psn gift card yaz endoneyz idr yazanı tıkla hangısını ıstıyorsan onu al.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgin varsa cevaplar mısın? Offgamers'da ininal geçiyormu?

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.