Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: secokul

bu ay endo psn de plus 12+2 ay 350.000 rp aldım :D

Nasıl alabildiniz hocam? Bizim kartlar geçmiyordu artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endonezyadan plus hesabim var simdi indirimden ilave 12 ay alsabiliyormuyum daha bitmesine 5 ay var. süre ekleniyormu üzerine.
  • Arkadaşlar FİFA 16 almak istiyorum şu an en ucuz endonezyada. Hesabı açtım bana pm ile yardımcı olabilir misiniz??
  • KapakKodlari K kullanıcısına yanıt
    Tek çozüm offgamerden kod satin alacan komisyonlu o kodlada oyun satin alcan komisyon fazlaysa artık trden al daha mantikli yada endonazyadanki bankalardan kkartı alcan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanarya75 kullanıcısına yanıt
    Hesabimda bunun icin para birakmistim. Ama offgamersdanda aliniyor arkadasin dedigi gbi

Hesabimda 589.000 rupi kaldi 299.000 e far cry primal apex edition alsammi diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secokul -- 1 Haziran 2016; 13:41:59 >
  • Offergamersden alışveriş yapan nasıl yaptığını söylebilirmi acaba ? Alıyoruz kod mailimizemi geliyor aynı amazon gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Offergamersden alışveriş yapan nasıl yaptığını söylebilirmi acaba ? Alıyoruz kod mailimizemi geliyor aynı amazon gibi

Hocam odeme yaptıktak sonra . sıparıslerım bolumunde kod gorunmesı lazım yada maıl gelıyordu ( bu kısmı tam hatırlamıom ) ama bır sorun oldugunu dusunursenız canlı chate baglanın odeme yaptım ama kod gelmedı diye yazın . sonrasında yardımcı oluyorlar . ben konusup kodu yollatmıstım . Adamlar emın olmuyorlar endo psn ıcın aldıgımıza .
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum nba bize verilecek mi yoksa türk psn emi sadece

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• Stickand kullanıcısına yanıt
    https://blog.asia.playstation.com/id-en/3522/2016/06/jun_psplus_monthly/

Burada verilecekler

• şimdi plus aldım ne zaman kod gelir maile mi geliyor yoksa direk offgamers'a mı
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    mailede geliyor hocam offgamers hesabınızdan da görebiliyorsunuz kodu

Buy Orders History > Show Code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 1 Haziran 2016; 15:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

mailede geliyor hocam offgamers hesabınızdan da görebiliyorsunuz kodu

Buy Orders History > Show Code

Çok teşekür ederim hallettim 85 liraya aldım bakalım paypal gitmeden hallettim
  • Hesapta 500.000 Rupi kalmıştı. 2 sene kadar plus üyeliğim var zaten ama şimdi baktım 12+2 olarak veriyor plusı aynı fiyata. 350.000'e yine plus alıcam sanırım.

Var mı başka mantıklı bi çözüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Hesapta 500.000 Rupi kalmıştı. 2 sene kadar plus üyeliğim var zaten ama şimdi baktım 12+2 olarak veriyor plusı aynı fiyata. 350.000'e yine plus alıcam sanırım.

Var mı başka mantıklı bi çözüm?

Aldım gitti valla. Ben +1 beklerken adamlar +2 verdi :)

Hesapta 150.000 daha kaldı. Bakalım onu nasıl değerlendiricez. Çooookkkk uzunca bi süre plus defteri kapandı :)

07.07.2018 tarihine kadar olay tamam.
  • killzone oynamadıysan onu al valla :D. tearaway var bide
  • offergamersden 12 aylık psn plus aldım karttan parayıda çekti fakat koddan eser yokKodu alalı 30 dakka oldu sbu durum normalmi ?
  • Offgamerstan alirsak + 2 ay veriyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar en uygun fiyata nasıl 350k rupi alabiliriz 14 aylık alınabiliyo 5 tl ye geliyo aylığı acayip uygun bu enpara kapatıldığından beri pek takip edemedim arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.